Czy Binance usunie AVAX?

W zeszłym miesiącu zwróciłem uwagę na to, że dyrektor naczelny Binance, Changpeng Zhao, jest nieskrępowanym hipokrytą, który wykorzystuje prawo, by pozywać ludzi, którzy go oczerniają po tym, jak publicznie skarcił doktora Craiga Wrighta za to samo.

Dzięki ostatnim wydarzeniom w branży walut cyfrowych wszyscy ponownie przyjrzymy się, czy „CZ” w ogóle ma jakieś zasady. Jego decyzja, czy wycofać AVAX z obrotu, czy nie w następstwie wybuchowych dowodów na to, że Ava Labs i Emin Gün Sirer użyli „lawfare” przeciwko innym projektom blockchain, pokaże nam, czy jest jakaś spójność z decyzjami Zhao, czy też po prostu realizuje swój własny program. latać.

Kolejne posunięcia Zhao dostarczą również interesujących spostrzeżeń dla pozwu zbiorowego w Wielkiej Brytanii w imieniu inwestorów Bitcoin SV (BSV), rzucając światło na to, czy istnieje jakaś rym lub powód leżący u podstaw decyzji Binance dotyczących tego, jakie monety należy wymienić i usunąć.

Krótkie podsumowanie tego, co stało się z Ava Labs i Eminem Gün Sirer

W tym tygodniu strona internetowa o nazwie Crypto Leaks opublikowała bombowe dowody wideo adwokata Kyle’a Roche’a, który przyznał, że wykorzystał prawo do atakowania innych projektów blockchain i uzyskania przydatnych informacji dla Ava Labs.

Roche wspomniał o działaniach przeciwko Solanie i doktorowi Craigowi Wrightowi, otwarcie chwaląc się tym, jak jego działania pomogły zranić BSV. Roche Freedman reprezentował Irę Kleimana w Szlaku stulecia, który dr Wright wygrał gromko. Wyznania Roche’a, które, jak twierdzi, czynił, gdy był „pod wpływem alkoholu”, rodzą nowe pytania o to, kto mógł być zamieszany w tę akcję.

Na taśmach Roche chwali się również tym, w jaki sposób udało mu się uzyskać poufne informacje, takie jak dzienniki czatów, podczas procesu prawnego odkrycia i jak sam prowadził osobistą zemstę Emina Gün Sirera.

Zhao początkowo napisał na Twitterze, że Binance był celem tej akcji przed usunięciem tweeta.

A tweet by @cz_binance

Czytelnicy mogą dowiedzieć się więcej o pełnym zakresie tego, co się tutaj wydarzyło.

Binance wycofał BSV z giełdy za znacznie mniej

Nie jest jasne, dlaczego Zhao początkowo zamieścił na Twitterze to, co zrobił, a następnie go usunął. Być może za kulisami odbywają się manewry prawne, które jeszcze nie zostały ujawnione.

Jasne jest, że Binance wycofał BSV z giełdy za znacznie mniej, a szakale walut cyfrowych, takie jak Kraken Jessego Powella i kilka innych giełd, poszły w ich ślady.

W 2019 r. Zhao napisał na Twitterze, że „Craig Wright to nie Satoshi” i zagroził usunięciem BSV z listy, ponieważ dr Wright zagroził podjęciem kroków prawnych przeciwko Hodlonautowi, znanemu również jako Magnus Granath, za prowadzenie przeciwko niemu zorganizowanej kampanii zniesławiania. Niedługo potem Binance przystąpił do usunięcia BSV.

https://twitter.com/cz_binance/status/1116563034476957699?s=20&t=rQegdrlqVI2umnA7RcZchw

Czytelnicy mogą słusznie zastanawiać się, dlaczego CZ nie poleciła jeszcze Binance usunięcia tokena AVAX, biorąc pod uwagę, że istnieją jasne i niezaprzeczalne dowody wideo na to, że Emin Gün Sirer postąpił znacznie gorzej niż dr Wright, w tym rzekomo zaatakował samą Binance.

Więc co to będzie, CZ?

Czy Zhao ma jakieś spójne zasady, na których opiera swoje decyzje, czy po prostu ma osobisty problem z Dr. Wrightem i Bitcoin SV? Czas pokaże, jakie działania podejmie Binance w związku z AVAX, ale można zaryzykować odgadnięcie, jakiego rodzaju osobą jest Zhao na podstawie swoich wcześniejszych działań.

Niezależnie od wyniku, zainteresowane strony będą obserwowały, jak zbierają dowody do pozwu BSV Claims. Działania Binance i innych giełd, takich jak Kraken i Coinbase (NASDAQ: COIN), będą bardzo interesujące dla wszystkich zaangażowanych stron w nadchodzących dniach i tygodniach.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Will Binance delist AVAX? – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO