Pierwszy zjazd inwestorów Unbounded Capital odbędzie się 8 września

Unbounded Capital zorganizuje swój pierwszy szczyt inwestorów w Dream Downtown w Nowym Jorku 8 września.

Szczyt rozpocznie się o godzinie 9:00 czasu EST i obejmie cały dzień rozmów i czatów przy kominku z komandytariuszami Unbounded, wybitnymi menedżerami venture capital i funduszami hedgingowymi, przedsiębiorcami z branży fintech i blockchain, a także inwestorami instytucjonalnymi i rodzinnymi.

Szczyt odbywa się wyłącznie na zaproszenie, a każdy, kto chce wziąć udział, może poprosić o zaproszenie na stronie internetowej Unbound Capital.

Jaki jest cel Unbounded Capital NYC Investor Summit?

Szczyt ma na celu zwiększenie świadomości na temat szeroko nieznanych podstaw związanych z technologią blockchain i inwestowaniem w firmy, które się na niej opierają. Ponadto ma na celu uporządkowanie dyskursu o blockchain dla przedsiębiorstw i umożliwienie przedsiębiorcom w ekosystemie zaprezentowania swoich produktów i porozmawiania o swoich postępach.

Podczas gdy zbyt wiele szczytów skupia się na poziomie powierzchni, mówiąc prawie wyłącznie o walutach cyfrowych, Unbounded NYC Investor Summit zagłębi się, koncentrując się na historii i obecnym rynku. Uczestnicy usłyszą niektóre z czołowych postaci ekosystemu BSV, w tym Kurt Wuckert Jr, Alex Agut, Joe De Pinto, Adam Kling, Jimmy Nguyen, John Pitts i wielu innych.

Oprócz wnikliwych przemówień osób, które najlepiej wiedzą, co dzieje się w BSV, szczyt będzie okazją dla uczestników do mieszania się, łączenia i dzielenia się wiedzą i spostrzeżeniami z innymi członkami ekosystemu.

Kto będzie przemawiał? Jaki jest program?

Zach Resnick, partner zarządzający Unbounded Capital, wygłosi swoje uwagi inauguracyjne, po których nastąpią wykłady i przemówienia wybitnych osobistości w branży, w tym Kurta Wucketa Jr., który wygłosi przemówienie na temat „Historii Blockchain i obecnego krajobrazu. ”

Dave Mullen-Muhr będzie również obecny na tym wydarzeniu, aby wygłosić przemówienie na temat „Czym jest i nie jest szansa na inwestycje w Blockchain?”

Odbędzie się również panel na temat „Perspektywa kapitału wysokiego ryzyka na inwestowanie w Blockchain”, moderowany przez Resnicka i z udziałem Jasmine Jia, Jamesa Merchanta, Mike’a Hennesseya i Raya Sharma.

Inne panele obejmą jeden na temat gier z Jacksonem Laskeyem, Tylerem Farnsworthem, Adamem Klingiem i Brentonem Gunningiem, a także jeden na temat mikropłatności z udziałem Isaaca Morehouse’a, Alexa Aguta, Marshalla Greenwalda, Joe De Pinto i Alexeya Mashchenkova.

Szczyt zapewni również garść prezentacji i dem, w tym „Run” Brentona Gunninga, „Nfty Jigs” Jacksona Laskeya, „Handcash” Alexa Aguta, „DXS” Alexeya Mashchenkowa, „Haste” Joe De Pinto, oraz „Tokenized” Jamesa Beldinga.

Dodatkowo Resnick przeprowadzi kilka rozmów przy kominku, w tym jedną z Kirsty Barany z Clear Sparrow i Johnem Pittsem z SLictionary.

Inne rozmowy obejmują „Perspektywę Family Office dotyczącą inwestowania w Crypto i Blockchain” z Samirą Salman i Brettem De Jong oraz „Perspektywy rynku i przemysłu na lata 2023 i 2033” z Mikem Hennesseyem, Zachem Resnickiem i Jimmym Nguyenem.

Szczyt zakończy się godziną koktajlową i szansą dla uczestników na łączenie się, nawiązywanie kontaktów i nawiązywanie kontaktów.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, The Future World with Blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Unbounded Capital’s first Investor Summit set for September 8 – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO