TonicPow udostępnia nowe funkcje Twittera

Nowa funkcja TonicPow pozwala użytkownikom zarabiać więcej bitcoinów niż wcześniej. Dzięki tej nowej aktualizacji otrzymujesz zapłatę nie tylko wtedy, gdy dana osoba kliknie opublikowany przez Ciebie link TonicPow. Teraz otrzymujesz również wypłaty, gdy utworzysz nowy post z linkiem do docelowego adresu URL, gdy ktoś opublikuje komentarz z linkiem do docelowego adresu URL, a także gdy ktoś retweetuje opublikowany przez Ciebie tweet zawierający docelowy adres URL.

Twitter feature

„Nie musisz już tworzyć łącza TonicPow, aby otrzymać nagrodę za te cele” – powiedział Luke Rohenaz, współzałożyciel i dyrektor generalny TonicPow. „System wykryje, że link, który publikujesz, retweetujesz lub publikujesz w odpowiedzi, pasuje do aktywnej kampanii. Następnie zapłaci promotorowi, jeśli konto na Twitterze, z którego publikują, jest połączone z kontem TonicPow, które kwalifikuje się do tej kampanii.

„Popularność tych modeli w ekosystemie BSV w połączeniu z potrzebą demonstracji celów konwersji, aby pomóc ludziom zrozumieć, co jest możliwe dzięki interfejsowi API, zachęciła nas do uruchomienia wbudowanych celów konwersji dla działań na Twitterze. Od lat mamy na liście te specyficzne dla Twittera funkcje, ale unikaliśmy integracji z Twitterem, ponieważ powinniśmy pracować nad przyszłością mediów społecznościowych (otwarte protokoły społecznościowe oparte na Bitcoinie), a nie zamykać się w istniejących monolitach. Wiedzieliśmy również, że API TonicPow zawsze było w stanie włączyć takie funkcje, gdyby ktoś chciał je zbudować. Niestety tak się nie stało, [ale] chcieliśmy bardziej namacalnie pokazać, co jest możliwe, więc sami to zbudowaliśmy!” On dodał.

TonicPoW przygotowuje się na przyszłość, w której rozproszone księgi są obfite, ale zespół wie, że większość użytkowników Internetu korzysta z aplikacji i usług stworzonych przez gigantów technologicznych. Dlatego TonicPow postanowił połączyć najbardziej pożądane elementy technologii blockchain z jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, Twitterem. Zespół zdał sobie również sprawę, że ma przewagę na Twitterze, której nie ma w innych sieciach społecznościowych.

„Powodem, dla którego widzisz większą aktywność z integracją Twittera na BSV, jest częściowo obecność zwolenników BSV na Twitterze, ale także dlatego, że większość innych platform albo nie zezwala na wbudowane linki, albo ma wyraźne warunki korzystania z usługi, które zabraniają niektórych rodzajów aktywności, takich jak automatyczne płatności za aktywność na platformie” – powiedział Rohenaz.

Co dalej z TonicPow?

Ostatnio TonicPow buduje się po cichu; ta nowa funkcja związana z Twitterem to tylko jedna z wielu rzeczy, nad którymi pracuje zespół.

„Kolejnym ogromnym przedsięwzięciem, nad którym pracowaliśmy od miesięcy, jest pakiet BUX o otwartym kodzie źródłowym. Silnik BUX, serwer, klienci, konsola, agent i kontroler kube są teraz sercem infrastruktury portfela TonicPow i umożliwiają programistom tworzenie bogatych aplikacji obsługujących Bitcoin, które zarządzają portfelami wielu użytkowników bez konieczności trzymania kluczy prywatnych. W ekosystemie BSV jest wiele usług portfela, ale nic solidnego i otwartego, dopóki nie pojawił się BUX. Czuliśmy, że jest to tak kluczowa część zdrowego ekosystemu rozwoju, że otwarte zaopatrzenie jest ważne” – powiedział Rohenaz.

„Jeśli chodzi o przyszłe funkcje, pracujemy nad kilkoma naprawdę ekscytującymi rzeczami. Wkrótce zrobimy więcej z tokenami i rozszerzymy strukturę kontraktu kampanii, aby umożliwić podwykonawstwo (pomyśl o wielopoziomowym systemie partnerskim)” – ujawnił.

Rohenaz mówi, że wkrótce usłyszymy więcej informacji o tych zmianach i że najlepszym sposobem na przygotowanie się do tych nowych funkcji jest zapoznanie się z TonicPow.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, Marketing, Programy Lojalnościowe i Blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : TonicPow releases new Twitter features – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO