Kurt Wuckert Jr. ponownie odwiedza niektóre z najlepszych odcinków CoinGeek Weekly Livestream do tej pory

W tym tygodniu w CoinGeek Weekly Livestream Kurt Wuckert Jr. podał nam jedne z najlepszych klipów z poprzednich odcinków.

John „Jack” Pitts

Pierwszy klip pochodził z odcinka 7, w którym występował założyciel SLictionary John „Jack” Pitts (pełny odcinek można obejrzeć tutaj).

W tym odcinku Jack mówił o tworzonym przez siebie słowniku społecznościowym opartym na BSV, a także podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat niektórych kwestii związanych z Bitcoinem, technologią blockchain, przyszłością kosmosu i nie tylko.

W tym konkretnym klipie Jack odnosi się do komentarzy Jimmy’ego Walesa, założyciela Wikipedii, który na konferencji CoinGeek w Londynie twierdził, że mikropłatności zrujnują jego platformę.

Jack uważa, że ​​Wales używa Wikipedii, aby „przedstawić swój światopogląd tak, jakby była gazetą”. Podczas gdy gazety mogą być stronnicze i stronnicze, encyklopedie nie powinny. Walia pozwalająca, by Wikipedia była naprawdę zaczerpnięta z tłumu i bezstronna, spowodowałaby, że straciłby zrozumienie swojej platformy, więc dla niego Bitcoin jest jego kryptonitem. Nic dziwnego, że nie zamierza integrować Bitcoina z Wikipedią, zauważa Jack.

„Jimmy nie rozumie wszystkich niuansów Bitcoina, które czynią go świetnym” – mówi Jack.

Dzięki Slictionary użytkownicy są nagradzani za dodawanie swoich definicji słów. Jack zauważył, że jest to znacznie lepszy model niż ten, na którym opiera się Wikipedia. Wales utożsamia „komercyjny” ze złym, ale według założyciela SLictionary jest to fałszywa równoważność.

Daniel Krawisz

Kolejny klip pochodził z 14. odcinka z udziałem Daniela Krawisza — cały odcinek można obejrzeć tutaj. Mówił o tym, jak koncepcja mierzenia Bitcoina jest wadliwa na jego zawsze tak filozoficzny sposób.

W klipie Krawisz mówił o koszcie alternatywnym posiadania waluty fiducjarnej.

„Koszt posiadania pieniędzy lub oszczędności polega na tym, że możesz je wydać lub zainwestować w coś, co przynosi odsetki, takie jak akcje lub obligacje. Koszt posiadania gotówki to dochód lub konsumpcja”. W świecie blockchain jest to kompromis między posiadaniem rzeczywistej waluty cyfrowej (takiej jak BSV) a inwestowaniem w moc haszowania, przy czym ta ostatnia przynosi ci dochód z biegiem czasu, podobnie jak inwestowanie w akcje.

Ty Everett

W odcinku 38 Kurt gościł Ty Everetta, prezesa założyciela Projektu Babbage (możesz obejrzeć cały odcinek tutaj).

W tym klipie Ty zagłębił się w to, czym jest Babbage, opisując go po prostu jako „strukturę do budowania aplikacji Bitcoin”.

Nasuwa się pytanie — po co budować na Bitcoinie? Gdy Ty go zepsuł, jednym z kluczowych powodów jest zakończenie istniejącego modelu silosu danych. Internauci mają teraz po kilkadziesiąt kont na różnych platformach i hasła do każdego z nich.

Według Ty’a rozwiązanie polega na tym, że „aplikacje logują się do ludzi, a nie ludzie muszą logować się do wszystkich swoich aplikacji. Wtedy dane mogą być własnością osoby, a nie wszystkich tych platform. Kiedy włączysz mikropłatności jako lepszą zachętę ekonomiczną, możesz podać istotny powód migracji aplikacji do tego modelu [Bitcoin].

Budowanie aplikacji na Bitcoin przywróci wizję, jaką wcześni internauci mieli w latach 90. – pay-per-use. Działo się to, zanim wkroczyli giganci płatności i sprawili, że wymiana wartości przez Internet była dość kosztowna, mimo że wymiana informacji stawała się coraz łatwiejsza.

„Jest tak wiele rzeczy, które można rozwiązać za pomocą Bitcoina i jego lepszych właściwości ekonomicznych”, zauważa Ty.

Bitcade Miami

Ostatni klip pochodził z Bitcade Miami, inauguracyjnego wydarzenia, które zgromadziło fanów Bitcoina i gier na wieczór zabawy, gier, networkingu, koktajli i nauki o grach Bitcoin.

Klip został nagrany na kilka minut przed otwarciem drzwi dla uczestników, a jak donosi CoinGeek, wydarzenie było ogromnym sukcesem. Uczestnicy mogli przetestować niektóre z najzabawniejszych gier na BSV, w tym Jump and Lost z Haste Arcade i RuffRunner z Duro Dogs.

Wydarzenie było otwarte dla każdego fana blockchain i gier, a pod koniec wielu wcześniej zagorzałych graczy Ethereum przeszło na jedyną sieć blockchain, która skaluje się bez ograniczeń.

Sprawdź poprzednie odcinki CoinGeek Weekly Livestream na YouTube.

Obejrzyj: najważniejsze informacje o CoinGeek Bitcade w Miami Beach

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt Wuckert Jr. revisits some of CoinGeek Weekly Livestream best episodes to date – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO