Satoshi Nakamoto przewidział obecny bałagan „krypto”

Jesteśmy świadkami katastrofy rozgrywającej się w tak zwanej „przestrzeni kryptograficznej”. Giełdy takie jak Coinbase (NASDAQ: COIN) i Kraken znajdują się pod ogromną presją regulacyjną, a dyrektor generalny Binance pozywa Bloomberga za rzekome zniesławienie. Deweloperzy Blockchain ukrywają się, aby uniknąć odpowiedzialności.

Przed tym Satoshi Nakamoto ostrzegał w ostatnich latach: „krypto”, jak wiemy, że się kończy. Jednak nie roń za to ani jednej łzy. Wkraczamy teraz w prawdziwą gospodarkę informacyjną, a Satoshi żyje i jest z nami w tej transformacji.

Craig Wright krzyczał z dachu

Pojawiły się kontrowersje dotyczące tego, kim jest Satoshi, ale obecnie wystarczy dwie lub trzy komórki mózgowe, aby przetworzyć fakt, że dr Craig Wright to Satoshi Nakamoto:

Craig Wright 2014 kontra Craig Wright 2022
Jak uratowano Bitcoina
Wynik sprawy sądowej Kleiman vs. Wright
Ale to już stare wieści. Zobaczmy, co wynalazca Bitcoina publikował w ostatnich latach, podczas gdy prawie nikt nie chciał słuchać, i jak to wszystko wyszło teraz.

W artykule z 2018 roku opublikowanym na Medium zatytułowanym „Bitcoin to towar” dr Wright wyjaśnił, że oryginalny Bitcoin nie jest walutą ani papierem wartościowym. Jest to towar:

Bitcoin nie jest prawnym środkiem płatniczym. Nie jest dekretem, aby był środkiem płatniczym, który musi być akceptowany na danym terytorium i nie będzie. W rezultacie Bitcoin jest albo pieniądzem towarowym, albo czystym Ponzi.

W 2022 r. Gary Gensler z SEC stwierdził, że Bitcoin jest towarem. Przewidywanie stało się rzeczywistością. A co z innymi zasobami cyfrowymi? W artykule z 2018 roku zatytułowanym „Crowdfunding i ICO” dr Craig Wright powiedział:

Poniżej znajduje się kilka uwag na temat ICO (wszystkie są papierami wartościowymi), które mogą działać jako zestaw rzeczy do rozważenia.

Zaczekaj, wszystkie ICO są papierami wartościowymi? W 2018 roku nikt nie chciał tego słuchać. Ale dzisiaj, w 2022 r., SEC bada Coinbase w związku z twierdzeniami, że na ich giełdzie kryptowalut oferowano niezarejestrowane papiery wartościowe. Można bezpiecznie założyć, że tak zwane „giełdy kryptowalut” będą miały spore kłopoty z powodu tego, co zrobili niedoświadczonym inwestorom w ostatnich latach.

Satoshi Nakamoto wciąż sprząta krypto chaos

Lepiej nie myśl, że Satoshi skończył już z „krypto”. Nieustannie pracuje nad edukacją świata na temat różnych nieporozumień w sferze aktywów cyfrowych, które hamują wzrost gospodarczy.

Na przykład dr Craig Wright wskazał, że skradzione i utracone Bitcoiny można odzyskać i zwrócić ich prawowitym właścicielom. Zadaj sobie pytanie, co to oznacza w przypadku niektórych kantorów walut cyfrowych i usług walut cyfrowych.

Dr Craig Wright napisał o kluczu alertu Bitcoin w swoim artykule „Ledgers and Design” w 2020 roku:

Kiedy zaimplementowałem klucz alertu w Bitcoin, stworzyłem mechanizm, który pozwalał ludziom po prostu zgłaszać skradziony bitcoin i inne dochody z przestępstwa. To znacznie zwiększyło zdolność Bitcoina do działania w ramach prawnych i ochrony użytkowników systemu. Obecnie usunięcie mechanizmu klucza alarmowego zwiększyło trudność i ilość badań wymaganych przez osoby fizyczne, aby znaleźć skażonego bitcoina.

Ten system kluczy ostrzegawczych został usunięty w BTC. Co więcej, BTC zostało zmienione przez programistów i aktorów bez prawa do tego, ponieważ Bitcoin jest związany umową. Oryginalny Bitcoin, wynaleziony przez dr Craiga Wrighta pod pseudonimem Satoshi Nakamoto, to Bitcoin SV, obecny symbol giełdowy BSV — zwany także łańcuchem bloków BSV.

Za to, co stało się z Bitcoinem w ciągu ostatnich kilku lat poprzez zmiany protokołu i oszustwo opinii publicznej, dr Craig Wright pozywa Coinbase i Krakena za podszywanie się pod BTC jako Bitcoin. Jak myślisz: czy Satoshi znów będzie miał rację?

Wynalazca Bitcoina to najgorszy koszmar krypto

Wszystko, o czym wspomniano powyżej, należy rozumieć jako początek zaległego sprzątania. Cała przestrzeń „krypto” jest pełna osób piorących pieniądze, nielegalnych usług finansowych i kłamców. Organy regulacyjne i organy ścigania są na tym, podobnie jak Satoshi.

Dr Craig Wright opublikował niedawno artykuł zatytułowany „Forensic Profiling of ‘Cryptocurrency’ Criminals”. W tym artykule Satoshi podsumowuje:

(…) pojęcie oszustwa finansowego, w tym schematów Ponziego, jest analizowane pod kątem typów osób działających w tym oszustwie. (…). Wreszcie należy zauważyć, że musi istnieć ambiwalencja w odniesieniu do organów regulacyjnych lub organów ścigania. Organy regulacyjne albo nie działają z powodu nieznajomości problemu, albo strachu przed działaniem i zakłóceniem nowej branży.

Ponadto w innej publikacji na temat „odrażających społecznie zachowań w mediach społecznościowych i systemach finansowych” dr Craig Wright stwierdza:

Poniższy artykuł zawiera wstępne badanie wzrostu podgrup „Kryptowalut”, nadużywania mediów społecznościowych przy użyciu zautomatyzowanych systemów, wzmocnienia trollingu i zdolności tych działań do stwarzania zarówno politycznego, jak i finansowego zagrożenia. Złośliwi aktorzy wykorzystali technologię, aby wykorzystać istniejące zachowania psychologiczne i stworzyć plemienne reakcje, które umożliwiają zautomatyzowane podejście do kontrolowania i manipulowania osobami online.

W porządku, aby było jasne dla wszystkich zaangażowanych w tak zwaną branżę usług finansowych związanych z kryptowalutami: Satoshi Nakamoto aktywnie pomaga organom ścigania i organom nadzoru na całym świecie, aby cię ścigać.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Satoshi Nakamoto predicted the current ‘crypto’ mess – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO