CoinGeek Bitcade Warsaw highlights

Po sukcesie inauguracyjnego CoinGeek Bitcade w Miami, drugi CoinGeek Bitcade wystartował na ESPOT w Warszawie 7 czerwca, zaraz po konferencji BSV Blockchain Association „Blockchain 4 Gaming”.

Celem CoinGeek Bitcade jest zapewnienie entuzjastom gier na całym świecie możliwości dotknięcia i poczucia niesamowitych innowacji zachodzących w aplikacjach do gier opartych na technologii blockchain BSV.

Gry prezentowane na CoinGeek Bitcade Warsaw obejmowały flagową grę FYX Gaming „CryptoFights” oraz gry „Jump” i „Lost” Haste Arcade, a także PowChess i DuroDogs – wszystkie części ekosystemu aplikacji HandCash.

CoinGeek Bitcade Warsaw

„Dzisiejszego wieczoru na Bitcade mamy ludzi zaproszonych na wydarzenie, ale także zapraszających ludzi, których widzimy na ulicy i naprawdę staramy się pomóc w rozpowszechnianiu informacji o grach opartych na technologii blockchain i o tym, co może ona zrobić dla ludzi” – wyjaśnił Haste Arcade. Współzałożyciel techniczny Keith LaForce.

„Powiem, że jest o wiele bardziej zatłoczony, niż się spodziewałem. Spodziewałem się dwóch lub trzech graczy na raz, ale ludzie naprawdę zaczynają grać. Rozdajemy główną nagrodę w oparciu o każdą grę i robi się trochę konkurencyjna” – powiedział z uśmiechem.

„Nagroda główna” wieczoru wyniosła 250 dolarów dla dwóch szczęśliwych graczy, na szczycie tabeli liderów Jump i na szczycie tabeli liderów Lost. 250 dolarów zostanie przyznane za pośrednictwem ich błyszczących, nowych portfeli Bitcoin HandCash.

Jednak nie tylko nagrody pieniężne zmotywowały polskich graczy do przetestowania towaru, sama łatwość gry i rozrywka wystarczyły.

„Do tej pory wypróbowałem te gry zręcznościowe, są to na przykład gry typu jump. To dla mnie niesamowite” – powiedział CoinGeek polski gracz.

„I jest też kilka gier PowChess, możesz grać w szachy i wstać, a to jest krytyczne, ponieważ możesz to zrobić z innymi graczami, myślę, że to dobra zabawa” – powiedział.

Poza polskimi graczami, tłum składa się również z polskich twórców gier, którzy chętnie podkręcają i budują za pomocą technologii blockchain.

„W społeczności, którą prowadzimy, gdzie większość inżynierów ma duże doświadczenie w rozwoju, mają dość. Są trochę znudzeni standardowymi rzeczami, które robili przez ostatnie dziesięć lat – wyjaśnia Karol Dragan, Software Development Manager w Gignative.

„Więc [blockchain to] coś, czego chcieliby spróbować. Chcieliby wsiąść do tego pociągu, który właśnie odjeżdża, i po prostu uważamy, że to najlepszy czas, aby dołączyć do tej społeczności – dodał.

Nawet IBM był obecny na Bitcade, z udziałem eksperta ds. rozwiązań Blockchain z IBM Consulting, Patryka Walaszczyka.

„Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o blockchain, myślę, że Polska była jednym z krajów, które naprawdę bardzo chciały zbadać technologię blockchain w 2016 roku, nawet 17” – powiedział o Polsce jako hotspotu dla blockchain.

„W Polsce odbyło się wiele spotkań, większość z nich dotyczyła ekosystemu Bitcoin (BTC) lub Ethereum, jednak były też protokoły, które były wdrożone wyłącznie w Polsce” – potwierdził.

Walaszczyk powiedział, że chce przetestować w szczególności możliwości blockchain BSV, zwłaszcza wysoką wydajność transakcji i niskie opłaty. Następnie wyjaśnił ograniczenia związane z łańcuchami takimi jak BTC i Ethereum i podkreślił znaczenie skalowalności przy wyborze łańcucha bloków do pracy.

Gdy wieczór zaczął się kończyć, dwóch szczęśliwych graczy otrzymało 250 dolarów i zostało mistrzami CoinGeek Bitcade w Warszawie. Opisali swoją noc jako „fajne i miłe doświadczenie” i potwierdzili, że otrzymali nagrodę pieniężną za pośrednictwem HandCash w „zaledwie pięć sekund”.

Po inspirującym wieczorze w Warszawie wszyscy czekamy na kolejną bitcade CoinGeek w kolejnym niesamowitym mieście. Z przyjemnością obserwowałem wyraz twarzy graczy, którzy natychmiast otrzymywali środki za pośrednictwem HandCash i mogli zacząć grać w gry w ciągu kilku sekund.

Obejrzyj: CoinGeek Bitcade wprowadza do Miami gry pieniężne Bitcoin, w których można zarobić

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Bitcade Warsaw highlights – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO