Wystartowało! 9 nowych projektów BSV

Był to wieczór triumfalny dla londyńskiego inkubatora Satoshi Block Dojo Home – Satoshi Block Dojo , gdy jego druga grupa założycieli startupów zaprezentowała swoje oferty publiczności złożonej z inwestorów, przyjaciół i rodziny. W sumie było dziewięć firm, każda pewna siebie, przekonująca i pełna szczegółów na temat rozwoju ich działalności.

Pomysły były różnorodne — od sprzedaży domów, przez zastępowanie wizytówek, po zbieranie danych o sztukach walki w zakładach sportowych. Wspólnym czynnikiem było wykorzystanie łańcucha bloków Bitcoin SV jako platformy do niezawodnego i taniego przechowywania informacji.

The chairman of Satoshi Block Dojo, Craig Massey

Prezes Satoshi Block Dojo, Craig Massey (powyżej), otworzył wieczór optymistyczną prognozą „szału karmienia” inwestorów przybywających do BSV i że „narodzą się jednorożce”.

Jego determinacja, by wyprzedzić konkurencję, była częściowo spowodowana, jak powiedział, przeoczeniem internetowego boomu startupowego, gdy w 1994 roku pokazano mu przeglądarkę Netscape, na początku popularności, którą chciałby wspiąć się na pokład.

Tak więc, dla każdego, kto chce wskoczyć na modę BSV, oto zestawienie dziewięciu gwiazd z Cohort 2 Block Dojo. Block Dojo Cohort – CoinGeek

Combat IQ - Tim Malik

Walka IQ – Tim Malik COMBAT IQ | HOME

Dane przyniosły sukces Formule 1, wprowadzając ją do nowej publiczności, powiedział Tim Malik. Combat IQ zrobi to samo dla MMA (mieszane sztuki walki). Analiza walk AI, wydobywanie kluczowych danych, „stworzy ekosystem danych” dla bukmacherów, firm medialnych i innych.

Frenzi - Mark Jennings

Frenzi – Mark Jennings Frenzi – Home

Z 10 000 recenzji muzycznych na Frenzi w ciągu 12 miesięcy i 2,5 miliona widzów, Mark Jennings chce rozszerzyć „platformę w stylu TripAdvisor dla muzyki i wydarzeń na żywo” o sprzedaż NFT i biletów, wraz z cyfrowymi biletami nawet na małe koncerty i sprzedażą cyfrową dobra.

Mintelium - Sashen Naicker

Mintelium – Sashen Naicker Mintelium | Home

Sashen Naicker zaprezentował „mobilny bank danych” dla kandydatów do pracy, a w przyszłości także pracowników koncertowych, przechowując pod ich kontrolą wrażliwe dane i współpracując z rekruterami w celu usprawnienia ich praktyk dzięki platformie kompatybilnej z CRM/HRM.

Konecto - Mario Alla

Konecto – Mario Alla Welcome to Konecto LTD | konecto.ltd

Konecto chce usprawnić nieformalne sieciowanie w ekosystemie web3, który umożliwia również sponsorom wydarzeń i wystawcom dostarczanie narzędzi NFT. Mario mówi, że aplikacja ma już „kilkuset użytkowników”.

MoveGenius - Hannah Nicholson

MoveGenius – Hannah Nicholson MoveGenius | Home

„Ludzie w Wielkiej Brytanii uważają, że kupno domu jest bardziej stresujące niż rozwód” – powiedziała Hannah Nicholson. Rozwiązanie? Usługa automatyzująca wiele procesów i mająca na celu przyspieszenie czasu wymiany umowy o 40%.

Coinsurvey - Ole Andre Knutl

Coinsurvey – Ole Andre Knutl CoinSurvey – Front page – Get your insights

Coinsurvey chce nagradzać ludzi za wypełnianie ankiet online. Wykorzystanie łańcucha bloków BSV zapewnia ścieżkę audytu z powrotem do danych i eliminuje „przekrzywione wyniki”. To „przekaże odpowiedzialność respondentom, bo wiedzą, czego chcą”.

Kulcho - Joe Beedle

Kulcho – Joe Beedle Home | Kulcho

Kulcho ma na celu zrewolucjonizowanie gospodarki twórców, w której dziś 95% przychodów trafia do 5 procent największych twórców. Wizją Joe Beedle jest nowa „klasa średnia” twórców, korzystających z NFT i tworzących „tokenowe towary”.

PICKLE - Dunja Rombouts

Ogórek kiszony – Dunja Rombouts Emergency Situations – Pickle

Była strażak i wykwalifikowany ślusarz Dunja Rombouts chce stworzyć „pełny system biznesowy dla handlowca”. PICKLE to usługa wezwania pomocy w nagłych wypadkach, oparta na kontaktach straży pożarnej Rombouts – „Uber dla handlowców”.

Spheretrax - Sefi Carmel

Spheretrax – Sefi Carmel Spheretrax

Spheretrax to platforma do selekcji muzyki — do filmów, reklam i innych zastosowań komercyjnych. Łącząc lepszą metodę wyszukiwania niż istniejące biblioteki z usprawnionym procesem licencjonowania, będzie oferować opcje, w tym zakup utworu jako NFT, aby usunąć go z rynku.

Podczas gdy ci przedsiębiorcy doszli do końca swojego programu inkubacyjnego, trzecia kohorta Block Dojo zbierze się jesienią.

CoinGeek śledził wewnętrzną historię pierwszej kohorty Block Dojo w filmie CoinGeek Originals, How to Build a BSV Business.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Lift off! 9 new BSV names to watch – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO