CoinGeek Weekly Livestream: Bryan Daugherty o dostarczaniu rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa i oszustw

Nowy raport Białego Domu nakreślił plan prezydenta USA Joe Bidena i jego administracji, aby skupić się na wydobyciu dowodów pracy i jego skutkach dla środowiska. W związku z tym Bryan Daugherty, dyrektor ds. Polityki publicznej w BSV Blockchain, mówi, że widzi, jak Stany Zjednoczone zmierzają w tym samym kierunku, co Unia Europejska (UE), „czyniąc z tego znacznie bardziej dyskusję na temat środowiska niż jakikolwiek inny rodzaj dyskusji. ” Błaga społeczność bitcoinów, aby została zwolennikami i zabrała głos.

„Wyraź te obawy, niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę konsumentów, czy o potencjalną stagnację innowacji w zakresie dowodu pracy, skalowalnego łańcucha bloków” – zapewnił.

Bryan poświęca większość swojego czasu na kształcenie prawodawców, decydentów oraz pracowników, aby zrozumieć użytkowy aspekt blockchain, w szczególności BSV. Jest także współzałożycielem sieci dystrybucji blockchain SmartLedger, firmy dostarczającej rozwiązania technologiczne i informacje przedsiębiorcom, inwestorom, deweloperom i osobom rządowym.

Jak mówi Patrickowi Thompsonowi w tym odcinku CoinGeek Weekly Livestream, on i jego zespół niedawno odpowiedzieli Biuru Nauki i Technologii Białego Domu.

„Byliśmy w stanie skoordynować odpowiedzi TAAL, nChain i SmartLedger na bardzo konkretne pytania, które mają urzędnicy państwowi” – ​​mówi Bryan.

Bryan pragnie podkreślić, że wielu decydentów jest uwikłanych w zrozumienie technologii blockchain. Dostrzega potencjalne szkody w rozwoju skalowalnych przedsiębiorstw blockchain ze względu na to, że decydenci pospiesznie tworzą ustawy i poprawki w celu rozwiązania problemów związanych z blockchain.

Zużycie energii podczas wydobywania bitcoinów jest przedmiotem troski decydentów. Na początku tego miesiąca górnicy Bitcoin w Teksasie wstrzymali działalność na ponad tydzień, aby zmniejszyć presję na sieć energetyczną w związku z falą upałów, która skłoniła mieszkańców do włączenia klimatyzatorów. Choć niepokojące, ludzie powinni bardziej skupiać się na korzyściach, jakie technologia blockchain przynosi światu – dodaje. Ze swojej strony nie należy skupiać się na ludziach wydobywających dochody, ale bardziej na transakcjach realizowanych w łańcuchach, które służą firmom i zwiększają wydajność w świecie przedsiębiorstw.

Jak wyjaśnia Bryan, „kiedy zaczniesz patrzeć na wartość, jaką zapewniają te transakcje i użyteczność, jaką zapewniają, jest to coś, co daje krajowy, regionalny impuls gospodarczy”. Dodaje, że „blockchain zapewnia użyteczność i bezpieczeństwo w świecie rzeczywistym, które po prostu nie są możliwe w dzisiejszych starszych środowiskach”.

Bryan uważa, że ​​ludzie często przeoczają rzeczywistą zachętę, jaką zapewnia blockchain. Po pierwsze, technologia zapewnia przejrzystość i pomaga łagodzić oszustwa, mówi.

„Kiedy zaczynasz stosować zapobieganie oszustwom i bez względu na branżę lub sektor, zaczynasz dostrzegać prawdziwą wartość posiadania bezpieczniejszego systemu, który zapewnia pewien poziom poufności zapisów, integralności zapisów i dostępności zapisów” – zauważa.

W odcinku omówiono również kontrowersyjny temat regulacji w branży blockchain. Bryan przyznaje, że wielu niechronionych konsumentów bitcoinów w 2017 roku straciło dużo pieniędzy w „przestrzeni kryptograficznej”.

„Spekulacje i nadmierne skupienie się na tym kryptowalutowym kasynie jest czymś, co pochłania media” – zapewnia.

Skupienie się na rynkach kryptowalut może być przeszkodą, która uniemożliwia rozwój i prosperowanie technologii blockchain. Bryan uważa, że ​​słowo „kryptowaluta” powinno być oddzielone od słowa blockchain.

„Naprawdę uważam, że połączenie terminów, kryptowaluta i blockchain, musimy je znacznie rozdzielić” – zaznacza.

Jeśli chodzi o przepisy, Bryan wierzy, że istnieje potrzeba ochrony konsumentów, zwłaszcza w krypto-wersie. Twierdzi, że firmy powinny być rozliczane.

„Widzimy to, a nawet jeszcze bardziej, w ciągu ostatnich kilku miesięcy z giełdami, portfelami i finansistami za kulisami, którzy po prostu idą w górę lub naprawdę dokonali przerażających wyborów finansowych”, stwierdza.

Istniejące przepisy w niektórych przypadkach nie mają zastosowania, a tworzenie nowych jest często niepotrzebne, zauważa Bryan. Uważa, że ​​aby rozwiązać ten problem, należy położyć większy nacisk na zrozumienie bitcoina i łańcucha bloków.

„Oni [decydenci] muszą być naprawdę pragmatyczni i poświęcić dużo czasu na definiowanie tych terminów, ponieważ zanim będziesz mógł stanowić prawo, musisz zdefiniować te terminy, które ustanawiasz, a to jest śliskie zbocze” – podsumowuje.

Sprawdź poprzednie odcinki CoinGeek Weekly Livestream na YouTube.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, Blockchain Mining & Energy Innovation

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek Weekly Livestream: Bryan Daugherty on providing solutions for cybersecurity and fraud – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO