Korzenie Centbee są w Afryce, ale jesteśmy wszędzie: Lorien Gamaroff dołącza do Women of BSV

Oprócz aktywów cyfrowych, stablecoinów i metanetu, uwagę ludzi, zwłaszcza młodych, przyciągają portfele cyfrowe. W tym artykule porozmawiamy o rozmowie między Women of BSV a założycielem Centbee Lorienem Gamaroffem, który podzielił się historią stojącą za Centbee, a także swoimi przemyśleniami na temat BSV w porównaniu z innymi blockchainami, inflacją i nie tylko.

Wejście Gamaroffa do świata bitcoinów rozpoczęło się od stworzenia i zaoferowania rozwiązania dla istniejącego od dawna systemu przedpłaconej energii elektrycznej.

„Chciałem zbudować systemy inteligentnych sieci, próbując znaleźć sposoby, aby Afrykanie, którzy niekoniecznie mają banki lub karty kredytowe, mogli łatwo kupić energię elektryczną, gdy zabraknie im mocy przedpłaconej i chcą uzyskać więcej” – powiedział Kobiety z BSV.

Następnie usłyszał o Bitcoinie, który nie był powiązany z żadnymi bankami, i natknął się na dżentelmena z Blockchain Energy Consortium, który jechał do MIT w Bostonie, aby wygłosić wykład na temat blockchain. Następnie Gamaroff postanowił zbudować portfel oparty na Bitcoin [BSV], który został uruchomiony w Republice Południowej Afryki, ale obecnie działa w kilku krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Filipinach i nie tylko.

„Nasze korzenie sięgają Afryki, ale jesteśmy wszędzie. Jesteśmy międzynarodowi. Chciałem umożliwić ludziom zastąpienie ich fizycznego portfela portfelem cyfrowym. A kupowanie elektryczności to tylko jedno; Centbee jako portfel ma więcej funkcji” – stwierdził.

Centbee zamyka pętle w sposób skupiający się na faktycznym wykorzystaniu cyfrowej gotówki społecznościowej, czego większość cyfrowych portfeli obecnie nie robi.

Heasman powiedział, że Centbee może okazać się przydatnym portfelem dla Amerykanów, ponieważ kraj ten nie ma obecnie tak wspaniałej opcji w porównaniu z Anglią, która ma Gravity Michaela Hudsona.

Mówiąc o ekspansji Centbee w wielu krajach, Gamaroff powiedział: „To jak łączenie kropek, ale po drodze są progi zwalniające”. Największą z nich, jak zauważył, jest to, że Bitcoin jest do tej pory łączony z „krypto”, a większość marek nie chce być kojarzona z „krypto”.

„Jesteśmy w stanie uzyskać dotacje, ale nie prowadzi to naszej firmy do sukcesu, ponieważ firmy wycofują się ze wspierania nas, gdy dowiadują się, że nasza działalność opiera się na Bitcoin, czyli według nich krypto” – powiedział Gamaroff.

Jednak nic nie można z tym zrobić, dopóki ludzie nie rozumieją Bitcoina.

„Problem polega na tym, że głosy z ekosystemu BSV są głosami mniejszości, a inne duże głosy nas zamykają. Martwię się tymi głosami, ponieważ są głośne i są na platformach takich jak CNBC. Czuję się pesymistycznie na tym froncie, ale zdałem sobie sprawę, że jedynym wyjściem jest dobre funkcjonowanie mojej firmy i mam nadzieję, że wkrótce nastąpi pewność regulacyjna, którą kilka rządów prawdopodobnie wdroży w przyszłości” – powiedział Gamaroff.

Według Gamaroffa BSV będzie i powinno trwać po wdrożeniu przepisów, ponieważ BSV działa tylko w ramach oryginalnego protokołu. „Nie wiem, jak długo to potrwa, ale regulatorzy zaczynają się pojawiać i niestety cierpimy z tego powodu” – dodał.

Giełdy takie jak Coinbase (NASDAQ: COIN) również mają problemy w tej chwili, ponieważ ich regulatorzy oddychają teraz. Stwierdził, że wszystkie firmy zajmujące się cyfrowymi walutami są obecnie przedmiotem dochodzenia, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie.

Zapytany, czy ludzie używają Centbee do przechowywania w chłodni, Gamaroff odpowiedział: „Jeśli chcą; Chodzi mi o gotówkę, ale to zależy od tego, co użytkownik chce robić. Bardzo łatwo jest zrobić zimny portfel z Centbee. Nie jesteśmy również aresztowani i oferujemy możliwość robienia zakupów w wielu sklepach w różnych krajach w naszym portfelu”.

Potwierdza to Heasman, który powiedział grupie, że niedawno pobrała portfel Centbee i została „zupełnie zszokowana” przez ogromną liczbę sklepów w Wielkiej Brytanii, w których mogła korzystać z portfela Centbee.

Zapytany, czy Centbee uruchomi kartę debetową lub cokolwiek z nią związanego, Gamaroff odmówił, wskazując „nie w tej chwili, ale może pewnego dnia”.

Wszystkie pochwały dla konferencji CoinGeek, Gamaroff powiedział Women of BSV, że najbardziej lubi w tych wydarzeniach to, że są one prowadzone w absolutnie profesjonalny sposób, skupiając się wyłącznie na budowaniu i promowaniu produktów, które tworzą prawdziwą wartość dla życia ludzi.

„Wydarzenia te nie poświęcają żadnej energii i czasu na aspekt cenowy/spekulacyjny BSV”, powiedział, dodając, że IPV6 i Blockchain, Elas, sCrypt, to jedne z jego faworytów z niedawno zorganizowanej BSV Global Blockchain Convention w Dubaju.

Gamaroff podobno nie jest osobą z sieci społecznościowych. Mimo to możesz skontaktować się z nim na Twitterze lub, jak mówi: „Zdobądź portfel Centbee, napotkaj problem i wyślij e-mail na adres support@centbee.com, a prawdopodobnie to on odpowie na Twój e-mail”.

Gamaroff będzie również przemawiał na pierwszym Enterprise Blockchain Summit India w dniach 5-6 sierpnia w Bangalore. Kup bilety tutaj, zanim znikną!

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Centbee’s roots are in Africa, but we are everywhere: Lorien Gamaroff joins Women of BSV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO