Paul Rajchgod: Możliwości BSV dla istniejących firm zajmujących się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw

Ayre Ventures inwestuje w przełomowe biznesy oparte na technologii BSV. Jego dyrektor zarządzający, Paul Rajchgod, mówi, że otrzymuje strumień propozycji biznesowych za pośrednictwem platform takich jak LinkedIn oraz za pośrednictwem witryn CoinGeek i Ayre Group.

Paul podkreśla, że ​​dla Ayre Ventures zawarcie umowy z nowym biznesem to dopiero początek relacji. „Często spotykamy się z firmą, dużo przedstawiamy innym firmom, co jest jedną z rzeczy, do których mają służyć VC – nie jest to tylko czek in blanco”.

Paul mówi, że Ayre Ventures przeprowadza szeroko zakrojoną analizę due diligence przed inwestycją. „Musimy przejść do prognozy i zrozumieć, dlaczego firma uważa, że ​​te liczby się ułożą”. Proces jest realizowany przez komitet inwestycyjny, który pełni również rolę organu decyzyjnego, który dokonuje ostatecznego nacisku na przyznanie firmie potrzebnych środków.

W tym odcinku CoinGeek Conversations Paul mówi o firmach pod Ayre Ventures, które robią fale w przestrzeni Bitcoin. Jak mówi Charlesowi Millerowi, mintBlue, „oddolna firma” BSV, która wykorzystuje technologię BSV w swoim oprogramowaniu do obsługi księgowości, zgłosiła osiągnięcie 2 milionów transakcji na blockchain w postaci faktur cyfrowych. Wspomina również RAD NFTV, platformę do transmisji na żywo, która wykorzystuje BSV jako warstwę dodaną do swojej oferty NFT. Paul pragnie zachęcić istniejące przedsiębiorstwa na etapie wzrostu do zbadania możliwości oferowanych przez BSV.

Jako firma venture capital, która wspiera wyłącznie technologię BSV, Paul zwraca uwagę, że Ayre Ventures ma niewyraźne spojrzenie na firmy w swoim portfelu, które nie rozwijają swoich projektów BSV – niezależnie od tego, jak odnoszą sukcesy pod innymi względami: „Powiem tylko, że w przypadku, gdy firma nie dostarczyła usług, decydując się nie udać się do BSV z jakiegokolwiek powodu, uważamy to za niedopuszczalne. To naruszenie naszego kontraktu i staramy się wyjść.

Paul chciałby, aby zgłaszało się do niego więcej firm zajmujących się oprogramowaniem dla przedsiębiorstw. I nie mówi, że istniejące firmy nie mogą kontynuować zaangażowania w inne blockchainy w tym samym czasie, co w BSV. Wraca do RAD NFTV: „Rad mówi, że będziemy nadal sprzedawać Ethereum NFT i tak dalej, i zamierzamy używać BSV wewnętrznie do zarządzania wszystkim… to wyjątkowy biznes”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Paul Rajchgod: BSV opportunities for existing enterprise software businesses – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO