Stabilcoin USDC wchodzi do HandCash

Stabilcoin USDC trafia do portfela Bitcoin SV (BSV) HandCash.

Portfel HandCash USDC

Dodanie wsparcia USDC do HandCash zwiększy rozmiar rynku i społeczności Bitcoin. Po początkowym dodaniu stablecoina do swojej aplikacji, HandCash planuje stworzyć mosty z BSV do USDC, które działają na innych protokołach (ETH, SOL, MATIC itp.), umożliwiając posiadaczom tokenów z dużych społeczności walut cyfrowych płynne rozpoczęcie korzystania z aplikacji i usług Bitcoin .

„Spodziewamy się, że będzie to dostępne dla wszystkich użytkowników portfeli i deweloperów późnym latem lub bardzo wczesną jesienią. Jest to obecnie nasz najwyższy priorytet, ponieważ otwiera drzwi tak wielu firmom, które chcą korzystać z tej technologii, ale nie chcą zaangażować się w doświadczenie kryptograficzne – a tym bardziej doświadczenie BSV (tylko ze względu na wielkość jego plemienia)” – powiedział Alex Agut, współzałożyciel i dyrektor generalny HandCash.

„Dodamy możliwość natychmiastowej wymiany między wszystkimi naszymi walutami bezpośrednio w HandCash. Ponadto naszym celem jest dodanie pomostów do wszystkich tych zasobów, abyś mógł mieć natywne doświadczenie, co oznacza, że ​​możesz dodać USDC z Polygon, grać w Duro Dogs, PowChess itp. na BSV (nie wiedząc o tym), zamienić to, na co zarobisz DOGE i zapłać nim doładowarce Tesla. Tak więc w zasadzie planowane są onrampy i wypłaty zi do kryptowalut, a także fiat. Nie stanie się to jednak z dnia na dzień, ale spodziewamy się, że tak będzie” – dodał.

Wiele firm Bitcoin dodało obsługę innych protokołów, aby zwiększyć liczbę sposobów, w jakie użytkownicy mogą dokonywać płatności lub otrzymywać wypłaty. HandCash przewiduje dodanie USDC, aby stworzyć nowe możliwości, które przyciągną do Bitcoina więcej uczestników rynku.

„Krótko mówiąc: użytkownicy i twórcy aplikacji będą mogli korzystać z dowolnej obsługiwanej waluty w naszym ekosystemie – wszystkie z nich działają na bazie BSV w HandCash. Będziemy mieć również mosty, które będą ich używać do płatności i depozytów natywnych” – powiedział Agut.

„Dzięki [USDC] i aplikacjom innych firm korzystających z naszego SDK, które mogą tworzyć portfele w locie, popularne aplikacje i gry mogą to przyjąć, wiedząc, że będą mogły wreszcie tworzyć aplikacje, gry i usługi oparte na płatnościach nano które zwykli ludzie mogą wykorzystać i zrozumieć”.

Obsługiwane przez tokenizowane

Niedawne partnerstwo HandCash z Tokenized jest jednym z powodów, dla których HandCash może rozpocząć wdrażanie tokenów zamiennych.

„HandCash polega na błyskawicznym przesyłaniu pieniędzy w aplikacjach, grach i witrynach internetowych, z wieloma osobami i firmami zaangażowanymi w każdą płatność. To właśnie czyni nas wyjątkowymi, więc nasz wybór protokołu tokenizacji musiał pozwolić nam zachować nasz punkt sprzedaży w nienaruszonym stanie” – powiedział HandCash, kiedy oficjalnie ogłosili, że będą współpracować z Tokenized.

W ogłoszeniu nawiązują do obsługi jeszcze większej liczby wymiennych tokenów w przyszłości.

„Nasz zespół zamierza mierzyć popyt, aby oferować dodatkowe waluty na tej platformie, takie jak BTC, DOGE, EUROC… Praca z Tokenized pozwala nam dodawać dodatkowe waluty przy znikomym koszcie, dzięki jego solidnej i bogatej w funkcje platforma i zestaw interfejsów API”, stwierdzili.

Oczekuje się, że wsparcie USDC w HandCash będzie dostępne dla wszystkich użytkowników między końcem drugiego i trzeciego kwartału. W międzyczasie możesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego HandCash nawiązał współpracę z Tokenized, aby wprowadzić zamienne tokeny do swojej aplikacji, czytając: „HandCash wybiera Tokenized dla swojej Fungible Token Platform”.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, tokenizowanie aktywów i papierów wartościowych w Blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : USDC stablecoin is coming to HandCash – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO