Defiance Media na GBC22 w Dubaju, część 2 z Robertem Rice, Justinem Ihnkenem, Tylerem Farnsworthem i innymi

Po BSV Global Blockchain Convention w Dubaju Defiance Media miało szansę spotkać się z niektórymi przedsiębiorcami, programistami i innymi osobowościami ekosystemu. Ten drugi odcinek serii koncentruje się na rozrywce.

Robert Rice – założyciel i dyrektor generalny Transmira Inc.

Rice mówi, że chce zbudować Metaverse, który jest wystarczająco użyteczny i ważny, aby się utrzymać, i nie chodzi tylko o zabawę i rozrywkę. Dla niego i jego zespołu musi to mieć pozytywny wpływ na życie ludzi. Chce stworzyć nowe możliwości gospodarcze i wydobyć pełny potencjał Metaverse.

Mówiąc więcej o Omniscape, iteracji Metaverse Transmiry, mówi, że jest to w połowie rzeczywistość rozszerzona, a w połowie rzeczywistość wirtualna. Obejmuje takie elementy, jak cyfrowe bliźniaki lotnisk, uniwersytetów, centrów handlowych w skali miasta i nie tylko. Korzystając z przyjaznych dla użytkownika narzędzi 3D, użytkownicy będą mogli dodawać własne światy do Omniscape. Rice widzi, że jest to ten pośrodku, który połączy wirtualne światy na innych platformach.

Rice wyjaśnia, jaką rolę odgrywa technologia blockchain. Mówi, że może zweryfikować pochodzenie obiektu, pomóc w wizualizacji danych oraz zwiększyć dokładność i integralność danych. Jest to ważne, ponieważ oznacza to, że Metaverse będzie bezpieczny, zaufany i bezpieczny.

Po dokonaniu oceny różnych łańcuchów bloków, Transmira zdecydowała się na Bitcoin SV ze względu na jego możliwości techniczne. Rice twierdzi, że to już zrobione i jest zarówno szybkie, jak i skalowalne dzięki dużym blokom danych i znikomym opłatom transakcyjnym.

„To jedyny blockchain, który może obsłużyć [metaverse]”, mówi.

Kończąc więcej o tym, dlaczego ważne jest, aby Metaverse zmieniał życie ludzi na lepsze, Rice mówi, że ułatwi to ludziom łączenie się, współpracę i korzystanie z możliwości.

Rebecca Liggero Fontana – główny reporter gier dla CoinGeek.com

Liggero jest głównym reporterem gier w CoinGeek i podróżuje na konferencje na całym świecie. Wyjaśnia, w jaki sposób wszystkie wywiady i relacje są wykonywane zgodnie ze standardami jakości telewizyjnej. Uwielbia rozmawiać z ekscytującymi ludźmi i uważa, że ​​konferencje i wydarzenia są pełne wspaniałych umysłów myślących o wielkich pomysłach.

Liggero zauważył, że podczas gdy wcześniej ludzie głównie rozmawiali o tym, co kiedyś zrobią, teraz zgłaszali zwycięstwa i rozmawiali o tym, co się dzieje lub już się wydarzyło. To z kolei tworzy nowe partnerstwa i współpracę, tworząc pozytywne sprzężenie zwrotne w ekosystemie BSV.

„Dubaj jest centrum technologii blockchain” — zastanawia się Liggero.

Zauważa, że ​​ogólnie Bliski Wschód jest bardzo skoncentrowany na najnowszych trendach technologicznych. Mówi, że kraje takie jak Dubaj są zainteresowane technologią blockchain i tym, jak może ona pozytywnie zmienić społeczeństwo, podczas gdy większość reszty świata nadal koncentruje się na próbach uzyskania zysków finansowych z BTC i innych tokenów. Na Bliskim Wschodzie napotyka wyższy poziom myślenia, na przykład jak Bitcoin może zintegrować się z IPv6, aby stworzyć bardziej połączony świat.

Liggero mówi, że nie jest osobą techniczną, ale to działa na jej korzyść, ponieważ oznacza, że ​​może pokazać innym nietechnicznym osobom, jak korzystać z HandCash i innych aplikacji BSV.

„Jeśli ja mogę to zrobić, ty możesz” – mówi.

Justin Ihnken – założyciel i dyrektor generalny QNTM Labs

QNTM Labs to laboratorium analityczne i platforma testowa w branży farmaceutycznej. Przenosi produkty od pomysłów do prób i produkcji. Ważne jest, aby upewnić się, że podstawowe produkty są tym, za co się podają, i właśnie tutaj kluczowa jest integralność danych, mówi nam Ihnken.

Ihnken mówi, że QNTM Labs skaluje się globalnie, aby zapewnić integralność branży farmaceutycznej. Mówi, że współczesna medycyna rozwinęła się na tak stromej krzywej, ale technologia zapewniająca integralność danych nie zawsze dotrzymuje kroku.

W przypadku QNTM BSV wykonuje świetną robotę, jeśli chodzi o skalowanie i opłaty transakcyjne. Zdaje sobie sprawę, że inne blockchainy mogą nadrobić zaległości w ciągu kilku lat, ale utrzymuje, że BSV jest obecnie najlepszym wyborem dla nich. To, że firma, która została wyróżniona na liście Forbes 30 Under 30, wybrała BSV, mówi wiele.

Tyler Farnsworth – dyrektor ds. marketingu w Built By Gamers

Farnsworth powinien być znaną twarzą społeczności graczy BSV. Przemawiał na wielu konferencjach w imieniu Built By Gamers, kolektywu zespołów e-sportowych i profesjonalnych graczy. „Gracze są wszędzie”, mówi, zauważając, że na całym świecie istnieje około 3,2 miliarda graczy.

Farnsworth zagłębia się w to, jak nowoczesne platformy streamingowe, takie jak Twitch, umożliwiły bliższe relacje między twórcami treści a fanami. Podaje przykład dawania napiwku w transmisji na żywo i proszenia gwiazdy o wypowiedzenie twojego imienia.

Chcąc jeszcze bardziej rozwinąć to zaangażowanie, Built By Gamers stworzył platformę angażującą fanów w blockchain. Nagradza fanów za zaangażowanie w platformę, takie jak oglądanie ulubionych drużyn, noszenie koszulek drużynowych itp. Mówiąc o modelu przychodów, mówi, że działa on zasadniczo tak samo, jak drużyna sportowa; sprzedaż biletów, sponsoringu, towarów itp. Klientami platformy są zazwyczaj mężczyźni i kobiety w wieku 15-35 lat, którzy kochają gry, cieszą się kulturą gier i po prostu cieszą się, że są częścią tego wszystkiego.

Mówiąc więcej o Dubaju, zaznacza, że ​​jest on niezwykle skoncentrowany na innowacjach. Jego zdaniem liczba ludzi budujących BSV jest niesamowita i są to jedne z najbystrzejszych umysłów, z jakimi się zetknął w swojej karierze. Ci przedsiębiorcy i budowniczowie mają wpływ na każdą większą branżę, mówi Farnsworth.

Podsumowując, Farnsworth wyjaśnia, że ​​jego zespół zbadał wiele łańcuchów bloków. BSV nie było pierwszym, ale rozwiązało problemy, których inne blockchainy nie były w stanie, więc ostatecznie znalazły swój dom na BSV.

Charles Symons – współzałożyciel Buzzmint

Buzzmint to platforma oparta na SaaS, która umożliwia dostarczanie projektów tokenów NFT w ramach własnej infrastruktury cyfrowej klientów. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby wysyłania odbiorców na zewnętrzną platformę NFT. Symons opisuje swojego idealnego klienta jako takiego, który ma ambicje wykraczające poza granice odwracania NFT jako aktywów lub tokenów.

Patrząc wstecz, Symons wyjaśnia, jak kiedyś wziął udział w imprezie na zaproszenie przyjaciela. Tam spotkał i rozmawiał z dr Craigiem Wrightem. Jak dr Wright wyjaśnił, czym jest BSV, Symons miał coś, co określa jako „żarówkę” i zdał sobie sprawę, że rozwiązania oferowane przez BSV były odpowiedzią na problemy, które ostatnio napotkał w sektorze wydawniczym.

Po zorientowaniu się, czym jest BSV, Symons szybko założył firmę Buzzmint. Wyjaśnia, że ​​była to jedna z pierwszych firm, które weszły do ​​Satoshi Block Dojo. Wyraża się bardzo wysoko o inkubatorze, chwaląc porady ekspertów, mentoring i wiedzę biznesową, którą udostępniają.

Tony Mugavero i Brooklyn Erick, dyrektor generalny i CMO RAD NFTV

RAD NFTV to platforma do przesyłania strumieniowego dla sieci Web 3.0. Jest to rynek między twórcami a fanami, który łączy ich za pomocą łańcucha bloków BSV, aby zakupy były bardziej efektywne.

Erick wyjaśnia, że ​​głównym celem jest oddanie kontroli twórcom treści i umożliwienie im ustalania własnych warunków. Podkreśla, że ​​duże platformy, takie jak YouTube, dyktują warunki w obecnym stanie rzeczy, a twórcy po prostu muszą je zaakceptować.

Dostrzegając lukę na rynku, Mugavero wyjaśnia, że ​​duże platformy streamingowe obsługują streamerów społecznościowych (takich jak YouTube) lub twórców filmowych (takich jak Netflix). Wyjaśnia, że ​​pozostawiło to dziesiątki tysięcy innych studiów i twórców, które zostały wyparte przez wspomniane platformy. Jednak RAD NFTV ma kilka atrakcyjnych narzędzi i świetny zespół, aby pomóc wszystkim twórcom znaleźć dom.

Oprócz zapewnienia twórcom większej kontroli, Rad NFTV zapewnia fanom bezpośrednie połączenie z nimi. Mugavero wyjaśnia, jak dzięki NFT twórcy mogą posiadać prawa do swoich dzieł. Zauważa, że ​​zwracanie własności intelektualnej twórcom zakłóca modele biznesowe dużych serwisów streamingowych, takich jak Disney. Jednak zespół RAD NFTV nie wierzy, że będą w stanie szybko się zmienić, więc poświęcają swój czas na zbudowanie bazy.

Author: BitcoinSV.pl
CEO