Portfel internetowy Relysia jest już otwarty dla biznesu

Po miesiącach rozwoju i testów Vaionex ogłosił oficjalną premierę Relysia, portfela internetowego BSV, który zapewnia znacznie więcej niż tylko bezpieczne przechowywanie zasobów cyfrowych.

Portfel umożliwia użytkownikom łatwe wpłacanie walut cyfrowych poprzez wpisanie ich adresu BSV lub portfela Paymail lub po prostu zeskanowanie kodu QR.

Relysia web wallet is now open for business

Ekosystem Bitcoin SV ma kilka innych portfeli, ale jak powiedział wcześniej Robin Kohze, Relysia nie jest zwykłym portfelem. Umożliwia użytkownikom łatwe wysyłanie, odbieranie i przechowywanie BSV, podobnie jak wszystkie inne portfele, ale oferuje kilka innych najnowocześniejszych rozwiązań, z którymi niewielu w branży może się równać.

Obejmują one umożliwienie użytkownikom wybijania i przekazywania tokenów za bardzo niskie opłaty. Integruje NFTS i inne alternatywne tokeny jako płatność dla swoich użytkowników, umożliwia integrację faktur z konkurencyjnymi systemami płatności, w tym PayPal, a nawet obsługuje integrację wielu portfeli i platform. Programistom umożliwi to interakcję z innymi aplikacjami BSV za pośrednictwem interfejsów API.

Relysia obsługuje również model zerowej opłaty, w którym aplikacja do zarządzania tokenami umożliwia menedżerom uiszczenie opłat za wybicie i wymianę tokenów za ich użytkowników.

Kohze, założyciel Vaionex, jest zwolennikiem bezwzględnego modelu blockchain. A ponieważ opłaty BSV są niewielkie, Relysia może wspierać ten model w sposób zrównoważony dla swoich użytkowników.

W poprzednim wywiadzie dla CoinGeek Kohze ujawnił, że Relysia będzie obsługiwać każdy protokół tokenów, a nie tylko STAS, który opracowała jego firma.

„Relysia zmienia paradygmat portfeli pierwszej generacji, które były tylko prostymi narzędziami do przesyłania transakcji bitcoinowych. Otworzyliśmy naszą architekturę na wszystkie konkurencyjne protokoły tokenów w ekosystemie Bitcoin SV i pozwoliliśmy użytkownikowi zdecydować o swoich preferencjach. Ponadto zidentyfikowaliśmy kluczowy aspekt każdego wsparcia tokena, możliwość usunięcia kosztów transakcji od użytkownika, aby nie wymagał od niego posiadania żadnej waluty bazowej, na której działa protokół” – powiedział CoinGeek.

Obejrzyj: prezentacja BSV Global Blockchain Convention, Vaionex: Frictionless Blockchain Solutions

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Relysia web wallet is now open for business – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO