HandCash rozszerza doładowania BSV na Niemcy, Włochy i 29 innych krajów

Portfel Bitcoin HandCash ogłosił swoją ekspansję do ponad 30 krajów europejskich i obejmuje teraz cały Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

HandCash ujawnił, że rozszerza swoją działalność na Belgię, Estonię, Danię, Niemcy, Włochy, Portugalię, Norwegię, Turcję, Irlandię Północną i dwa tuziny innych krajów.

Na razie użytkownicy w tych krajach mogą kupić BSV i doładować swoje portfele, po czym będą mieli dostęp do każdej innej aplikacji w przestrzeni Bitcoin. Większość aplikacji integruje HandCash, ponieważ umożliwia bezproblemowe, szybkie i wygodne płatności peer-to-peer. Użytkownicy mogą zagrać w zwykłą grę w Haste Arcade, zdobyć unikalnego wirtualnego zwierzaka NFT na Duro Dogs, zagrać w ponad 70 gier w Peergame, w tym w blackjacka i ruletkę, a nawet zmierzyć się w przyjacielskiej grze w szachy w PowChess.

Rejestracja w HandCash na zaktualizowanej liście krajów EOG będzie wymagać tylko daty urodzenia i pełnego imienia i nazwiska nowych użytkowników za pierwsze 50 USD. Aby przejść do następnego poziomu, będą musieli zeskanować ważny paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy i zrobić zdjęcie swojej twarzy.

W interakcji z lojalnymi użytkownikami HandCash przekazał również aktualizacje dotyczące niektórych innych swoich produktów. Po integracji popularnego stablecoina USDC, o którym drażnił się kilka tygodni temu i o którym założyciel Alex Agut rozmawiał z CoinGeek, HandCash ujawnił, że zespół niestrudzenie pracuje nad wprowadzeniem nowej funkcji dla swoich użytkowników.

Jeśli chodzi o rampy, portfel czeka na zatwierdzenie przez organy regulacyjne, aby przejść do przodu z tą funkcją.

HandCash ogłosił dodanie w aplikacji fiat on-ramp w lutym tego roku. Dzięki temu BSV jest dostępne dla każdego, kto ma kartę kredytową lub smartfon z systemem iOS/Android za pomocą kilku kliknięć, skracając to, co wcześniej było wielopoziomowym procesem, który obejmował 2-3 różnych dostawców usług.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : HandCash expands BSV top-ups to Germany, Italy and 29 other countries – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO