CoinDCX: Ograniczone wypłaty wzmocnią zgodność i ramy ryzyka

Indyjska giełda walut cyfrowych CoinDCX wydała zawiadomienie o przedłużonym ograniczeniu wypłat na swojej platformie. Giełda stwierdziła, że ​​ograniczenie było wymuszone nowymi wymogami dotyczącymi wpłat i wypłat w walucie lokalnej, które ma spełnić.

W zawiadomieniu skierowanym do społeczności giełda wyjaśniła, że ​​w ciągu ostatniego miesiąca wdrożyła kilka nowych wymagań, w tym poprawę zasięgu KYC, wzmocnienie ram ryzyka dla wpłat i wypłat oraz integrację narzędzi do monitorowania zgodności.

„Dokonano tego w serii kroków, w tym poprawie zasięgu KYC, ulepszeniu ram ryzyka dla wpłat i wypłat kryptowalut oraz integracji z narzędziami zgodności i monitorowania, takimi jak Coinfirm, Solidus Labs, Signzy, Digilocker itp., w ciągu ostatnich sześciu miesięcy ”- głosiło ogłoszenie.

Dlatego też „stopniowo ogranicza wpłaty i wypłaty kryptowalut dla wielu użytkowników”. Użytkownicy muszą spełnić zaostrzone wymagania giełdy KYC, aby odzyskać dostęp do wpłat i wypłat walut cyfrowych. Zawiadomienie obiecuje opublikować oświadczenie polityczne w tej sprawie na początku lipca.

Dodał, że wypłaty i wpłaty w lokalnej walucie są kontynuowane jak zwykle. Powiadomienie pojawia się po tym, jak użytkownicy zabrali się do mediów społecznościowych, aby potępić brak wyjaśnienia zawieszenia wypłat na giełdzie cyfrowej waluty, które zostało zauważone od maja.

Niektórzy użytkownicy obawiali się, że zawieszenie może być spowodowane problemami z płynnością podczas bessy, zwłaszcza że wydawało się, że zbiega się to ze zmiennością rynku. Jednak Ramalingam S, marka CoinDCX, szef marketingu i komunikacji, powiedział w tweecie, że nie ma takich problemów, dodając, że nowy proces KYC jest stopniowo wdrażany dla wszystkich użytkowników.

CoinDCX wciąż wprowadza innowacje

We wcześniejszych zawiadomieniach, Coinbase (NASDAQ: COIN) Ventures i giełda wspierana kapitałem B ujawniły również, że wdroży indyjski system 1% odliczenia od podatku u źródła (TDS), a także wpłaty i wypłaty rubla w stosunku do indyjskiego Sieć usług płatności natychmiastowych (IMPS).

Platforma, która reklamuje się jako najbezpieczniejsza cyfrowa giełda walut w Indiach i największa pod względem wartości giełda, stała się pierwszym jednorożcem w branży w tym kraju. W ubiegłym roku zakończyła rundę finansowania o wartości 90 milionów dolarów przy wycenie 1,1 miliarda dolarów.

W kwietniu tego roku zakończyła również kolejną rundę finansowania, pozyskując 135 milionów dolarów przy wycenie 2,15 miliarda dolarów. Rundę Serii D poprowadziły Steadview i Pantera.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, Przyszłość wymiany i inwestycji w aktywa cyfrowe

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinDCX: Restricted withdrawals will strengthen compliance and risk framework – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO