CSDN i BSV wspólnie uruchamiają wstępną kwalifikację dla inżynierów Blockchain

Kurs „Wprowadzenie do teorii bitcoinów” rozpoczął się 6 czerwca 2022 r. i był to pierwszy regularny kurs w ramach programu kwalifikacji inżynierów BSV Blockchain Engineer, wspólnej inicjatywy Keyi Tech i CSDN. Ten bezpłatny kurs jest ogólnodostępny i wymaga około dziewięciu godzin nauki online. Studenci, którzy studiują ten kurs i zdają wszystkie wymagane testy, mogą złożyć wniosek online, aby przystąpić do egzaminu końcowego. Osoby, które pomyślnie zdadzą egzamin końcowy, otrzymają „Certificate for Preliminary Qualification of Blockchain Engineers” z Centrum Certyfikacji Zdolności CSDN we współpracy z Akademią BSV.

BSV Blockchain Engineer Qualification Program to kompleksowy projekt mający na celu edukację i wspieranie specjalistów blockchain, który łączy w sobie moduły studiów, szkoleń, kwalifikacji i certyfikacji. Stworzony w celu rozwiązania problemów w dzisiejszym świecie blockchain, a mianowicie „braku wysokiej jakości zasobów edukacyjnych i niedoboru wykwalifikowanych talentów”, program ten jest poświęcony zdefiniowaniu nowych kryteriów dla profesjonalistów blockchain, a także wspieraniu rozwoju przemysł blockchain i związana z nim pula talentów.

Platforma naukowa online udostępniana przez program jest otwarta dla publiczności bez żadnych kosztów i składa się z 6 kursów wstępnych i 9 kursów regularnych, wszystkie pełne samodzielnego i wysoce akademickiego materiału, który obejmuje pełne spektrum tematów, począwszy od podstaw teoria blockchain do praktycznych umiejętności rozwoju blockchain. Kursy są zatem odpowiednie dla uczniów o różnym pochodzeniu i wymaganiach.

Moduły szkoleniowe, kwalifikacyjne i certyfikacyjne pomagają rozwijać talenty blockchain. Po ukończeniu studiów studenci mogą dalej akredytować swoje osiągnięcia poprzez zdanie standardowego egzaminu końcowego w celu uzyskania odpowiedniego certyfikatu i ostatecznie dalszego rozwoju kariery.

Program kwalifikacji inżynierów BSV Blockchain podlega systemowi kwalifikacji CSDN dla inżynierów oprogramowania. Każdy certyfikat kwalifikacji zawiera numer seryjny i ekskluzywny numer identyfikacyjny programisty, które można zweryfikować na oficjalnej stronie certyfikacji.

certificates

Jeśli chodzi o niedawno uruchomiony moduł certyfikacji, Lise Li, dyrektor generalny Keyi Tech i szef BSV Hub China, powiedziała:

„Dzięki całorocznej pracy CSDN i wspólnym wysiłkom obu stron uruchomiliśmy dwa kursy blockchain i opcję certyfikacji. W przyszłości zaprezentujemy więcej zasobów edukacyjnych, a także zorganizujemy własne szkolenia offline i sesje burzy mózgów. Współpraca BSV Hub China z CSDN jest znaczącym krokiem w naszej pracy nad ciągłym ulepszaniem technologii open source. Spodziewam się, że więcej osób poszerza swoje horyzonty i korzysta z nowych możliwości kariery dzięki naszej platformie edukacyjnej i programowi certyfikacji”.

Chen Yulong, obecny dyrektor ds. technologii w CSDN (Changsha), powtórzył ten sentyment, mówiąc:

„Użytkownicy z niecierpliwością oczekiwali tego Programu oficjalnie uruchomionego przez Centrum Certyfikacji Zdolności CSDN, ponieważ jest to pierwsza kwalifikacja egzaminacyjna służąca dziedzinie technologii blockchain. Ponadto oferuje również wysokiej jakości zasoby edukacyjne, które torują drogę programistom z innych sektorów do nauki technik programowania blockchain, oszczędzając im kłopotów z szukaniem godzin online. Wykorzystując pakiet kursów specjalizacyjnych wraz z profesjonalnym systemem certyfikacji opartej na egzaminach, nasz program kwalifikacji ma na celu przyciągnięcie wielu wysokiej klasy specjalistów do chińskiej branży blockchain”.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o kursach blockchain.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o certyfikacji na podstawie egzaminów.

O CSDN

Założona w 1999 r. jako profesjonalna społeczność chińskich specjalistów IT, CSDN (Chinese Software Developer Network) ma stać się domem dla specjalistów IT, w którym mogą się rozwijać i wymieniać pomysłami. Od listopada 2020 r. CSDN ma ponad 31 milionów zarejestrowanych członków i zajmuje 26. miejsce na świecie według Alexy. Do tej pory społeczność wniosła ponad 36 milionów artykułów technicznych, a jej nowe konto medialne na WeChat przyciągnęło 20 milionów obserwujących. CSDN nawiązał współpracę z ponad 1000 partnerami biznesowymi, w tym z wieloma światowymi liderami, takimi jak AWS, Baidu.com, Google, Huawei, IBM, Microsoft, Tencent itp.

O Shanghai Keyi Technology Co., Ltd.

Znany jako dostawca korporacyjnych usług konsultingowych, koncentrujący się na promowaniu najnowocześniejszych technologii i świadczeniu usług aplikacyjnych, Shanghai Keyi Technology Co., Ltd. dołączyła zarówno do Shanghai Blockchain Technology Association, jak i Taiwan International Blockchain Strategy Association w październiku 2021 r. Obecnie firma obsługuje głównie klientów korporacyjnych z branży technologii w Europie i Ameryce Północnej i cieszy się dość międzynarodową klientelą. Do jej głównych usług należą: doradztwo, planowanie i realizacja kampanii marketingowych, tworzenie i utrzymanie PR, a także kształcenie i szkolenia techniczne.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CSDN and BSV Jointly Launch the Preliminary Qualification for Blockchain Engineers – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO