Black Hills Energy do zasilania 75MW wydobywcy nagrody bloku Wyoming w ramach flagowej taryfy górniczej

Poszukiwacz nagród blokowych z Wyoming będzie pierwszym, który skorzysta z taryfy mocy zaproponowanej cztery lata temu. Znana jako taryfa usług przerywanych Blockchain, zapewnia korektę kredytu w wysokości 2 USD za kilowatogodzinę. Black Hills Energy stała się pierwszą firmą energetyczną, która zawarła umowę z górnikiem blokowym w ramach tej taryfy.

Black Hills Energy, spółka zależna notowanej na NYSE firmy Black Hills Corp., ogłosiła w tym tygodniu, że jej przedsiębiorstwo energetyczne z Wyoming zawarło pięcioletnią umowę, na mocy której dostarczy 45 megawatów energii dla MineOne, górnika z siedzibą w Cheyenne, największe miasto w Wyoming. Umowa umożliwia obu firmom rozszerzenie usługi do 75 megawatów.

Black Hills spodziewa się, że operacja zakończy się w czwartym kwartale tego roku. Po uruchomieniu kopalnia wydobycia nagrody blokowej będzie jedną z największych operacji w regionie.

„Cieszymy się, że możemy dostarczyć kolejne innowacyjne rozwiązanie wspierające rozwój biznesu i technologii w Wyoming, przynosząc jednocześnie korzyści innym klientom Cheyenne” – skomentował Linn Evans, prezes i dyrektor generalny Black Hills.

„Ta umowa jest kulminacją przepisów prawnych Wyoming, naszej wyjątkowej taryfy usługowej Blockchain Interruptible Service Taryfy zorientowanej na klienta oraz wysiłków naszego zespołu na rzecz rozwoju biznesu. Cieszymy się, że możemy obsługiwać ten nowy typ klientów i badać korzyści, jakie możemy zapewnić innym klientom z elastycznym ładunkiem w dłuższej perspektywie” – dodał.

Black Hills, które ma siedzibę w Południowej Dakocie i obsługuje ponad milion klientów w ośmiu stanach, po raz pierwszy zaproponowało taryfę Blockchain Interruptible Service w 2018 roku. Rok później Komisja Usług Publicznych Wyoming zatwierdziła ją w czasie, gdy stan przechodził kilka kluczowych ustawodawstwa, które miały na celu pozycjonowanie Wyoming jako czołowego miejsca docelowego łańcucha bloków i zasobów cyfrowych w USA.

Taryfa ma na celu przyciągnięcie nowych dużych obciążeń elektrycznych, które obsługują blockchain i inne branże o wysokim zapotrzebowaniu na energię. Black Hills uważa, że ​​przyciąganie takich firm jest dużym plusem dla Wyoming, ponieważ oprócz zwiększonych możliwości zatrudnienia generują one nowe podatki dla stanu.

MineOne i Black Hills ujawniły również, że będą dążyć do współpracy w edukacji mieszkańców na temat blockchain.

Obaj „wyrazili chęć zapewnienia sesji szkoleniowych i wycieczek po obiektach, aby pomóc edukować różnych interesariuszy i opinię publiczną na temat korzyści płynących z blockchain. Są zainteresowani współpracą z uniwersytetami stanowymi w celu zapewnienia stypendiów studentom zainteresowanym technologiami blockchain” – napisała Laurie Farkas z Black Hills Energy do Wyoming Tribune Eagle.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, Blockchain Mining & Energy Innovation

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Black Hills Energy to power 75MW Wyoming block reward miner under flagship mining tariff – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO