Justin Pauly na CoinGeek Backstage: Odgrywamy naszą rolę w uczynieniu BSV światowym standardem

Korzystanie z blockchain może być zniechęcające, szczególnie dla początkujących użytkowników. Justin Pauly to rozumie, a dzięki VX Technologies sprawia, że ​​blockchain jest łatwiejszy w użyciu. Jak powiedział CoinGeek Backstage, wierzy, że firma odgrywa swoją rolę w uczynieniu BSV światowym standardem.

Pauly, prezes i współzałożyciel VX Technologies, rozmawiał z Becky Liggero z CoinGeek na marginesie BSV Global Blockchain Convention. Podczas wydarzenia wygłosił prezentację zatytułowaną „Ufaj, ale weryfikuj wszystko”, zagłębiając się w to, w jaki sposób masowo skalujący się blockchain BSV oferuje nowy sposób przechowywania danych, a następnie wykorzystuje tę moc do dostarczania rozwiązań.

Jak powiedział CoinGeek Backstage, jego firma zmieniła nazwę na VX Technologies, ponieważ pakiet produktów rozszerzył się poza VX PASS, flagowy program dokumentacji medycznej. Od tego czasu dodał VX ACHIEVE, który przeznaczony jest dla studentów i profesjonalistów, zapewniając weryfikację ukończenia kursu i osiągnięć. Posiada również VX CRED, który oferuje zweryfikowane dane uwierzytelniające, a także VX VERIFY, który pozwala użytkownikom szybko zweryfikować autentyczność rekordu za pomocą kodów QR bez żadnych kosztów.

Najnowszym produktem firmy jest VXLock, produkt, który, jak wyjaśnił Pauly, firma używa wewnętrznie „jako narzędzia sprzedaży do demistyfikacji łańcucha bloków i umożliwienia ludziom dostępu do technologii za pomocą prostego pola tekstowego”.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani, ponieważ przyniosło to nam tak wiele korzyści i chcieliśmy mieć pewność, że reszta społeczności będzie miała możliwość zmiany rozmowy w ciągu minuty. Mamy nadzieję, że uda nam się wprowadzić wszystkich na pokład i sprawić, że BSV przejdzie tam, gdzie powinno być jako światowy standard” – powiedział.

VXLock jest skierowany do użytkowników, którzy trzymali się z dala od blockchain, wierząc, że jest dla nich zbyt skomplikowany. Gdy wypróbują coś prostego opartego na blockchain, użytkownicy nie mają dość i chcą rozszerzyć się na inne, bardziej wyrafinowane zastosowania.

Podczas BSV Global Blockchain Convention, która odbyła się w Dubaju, Pauly potwierdził energię, jaką miasto ma dzięki blockchain.

„Poziom energii jest tutaj przez dach. [Miasto ma] nową publiczność, która jest o wiele bardziej dynamiczna i zaangażowana – to jest to, co naprawdę lubimy oglądać. Naprawdę dobrze się bawiliśmy tutaj” – podsumował.

Obejrzyj: prezentacja BSV Global Blockchain Convention, Trust But Verify: Everything

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Justin Pauly on CoinGeek Backstage: We’re playing our part in making BSV the global standard – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO