Wszystko o BTC i ETH to sztuczka, jak wyjaśnił Joshua Henslee

Gdy rynki walut cyfrowych załamują się, co szybko zamienia się w najgorszy krach w historii branży, twórca Bitcoin i lider myśli Joshua Henslee opublikował film wyjaśniający, w jaki sposób podstawowe przekonania promowane przez spekulantów, handlowców i wielbicieli branży są kłamstwo; nazywa to „Trick Crypto Bros”.

Kłamstwa w sercu branży walut cyfrowych

Henslee zaczyna od wyjaśnienia, że ​​tytuł tego filmu został zainspirowany znanym filmem dokumentalnym YouTube zatytułowanym „Wszystko jest sztuczką bogacza”. Dokument wyjaśnia między innymi, jak potężne elity konspirują, by manipulować ekonomią na ich korzyść i szybko stawiać wyzwania. Jego zdaniem podobna oligarchia kontroluje BTC, ETH i inne czołowe waluty cyfrowe i robią to samo.

Henslee wyjaśnia, jak zwolennicy technologii blockchain i walut cyfrowych lubią sprzedawać je jako „dla małego faceta”. Wskazuje jednak, że w ciągu 13 lat, odkąd Bitcoin wyszedł, nie pomagał zwykłym ludziom. Niezliczona liczba małych facetów straciła małe fortuny na oszustwach, a większość technologii nie jest w stanie osiągnąć żadnego z wyznaczonych celów. Podaje przykład notorycznie wysokich opłat za gaz Ethereum, pytając, jak ten nieskalowalny blockchain robi coś dla zwykłych ludzi.

W opinii Henslee branża mówi o dobrej grze i używa wszystkich właściwych modnych słów, ale nie dostarczyła niczego, co miałoby prawdziwą wartość.

O czym mówi Henslee „Sztuczka Crypto Bro”?

Henslee mówi nam, że sztuczka, którą gra się publicznie, polega na tym, że waluty cyfrowe to nowy paradygmat, który eliminuje potrzebę ciężkiej pracy, spójności i tworzenia wartości. Wystarczy spojrzeć na media społecznościowe, aby zobaczyć obietnice łatwego bogactwa i bogactwa za nic innego jak kupowanie monet. Każde wyzwanie dla tych narracji spotyka się z trollingiem i dziecinnymi zwrotami, takimi jak „NGMI”, co jest akronimem od „Not Gonna” Make It.

Henslee przypomina nam, że bez względu na to, jakie innowacje technologiczne się pojawią, niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią; ciężka praca przez lata i dostarczanie prawdziwej wartości płacącym klientom to jedyny sposób na legalne wzbogacenie się. Gra polega na tym, że możemy to jakoś pozbyć się i wydobyć wartość w zamian za nic.

Budowniczym nie mają wpływu bzdury

Biorąc to wszystko pod uwagę, Henslee wskazuje, że budowniczowie, czyli ci, którzy tworzą aplikacje i firmy, aby dostarczać rzeczywistą wartość, nie mają na to wpływu. Rozwijają się dzięki łańcuchom bloków, takim jak Bitcoin SV, które skalują się i działają poprawnie.

Jednak nawet BSV nie uniknął negatywnych skutków załamania cen. Wiele osób w społeczności kłóci się i walczy, a zdaniem Henslee wszystko to wynika z tego samego sposobu myślenia, aby szybko się wzbogacić. Zaznacza, że ​​BSV istnieje dopiero od kilku lat i dopiero się zaczyna. Jest zbyt wcześnie, aby ktokolwiek myślał o wzbogaceniu się na swoich biznesach blockchain BSV lub spekulowaniu na temat ceny tokena.

W opinii Henslee „nastawienie Lambo” musi odejść. Ludzie z branży muszą skoncentrować się na dostarczaniu prawdziwej wartości. Nie jest pewien, czy ta katastrofa doprowadzi do upadku całego domku z kart, ale wierzy, że niezależnie od tego, czy to jest to, czy nie, ten dzień nadejdzie prędzej czy później.

Jaki jest końcowy rezultat tego całego krótkoterminowego myślenia, chciwości i oszustwa? Oprócz bolesnych strat, które zgłosiły ofiary programów takich jak LUNA i Celsius, zaostrzenie przepisów jest teraz nieuniknione. Henslee porównuje nadchodzące działania rządu do działań rodziców, którzy wyszli na zewnątrz, aby znaleźć płonące podwórko — nie mają innego wyboru, jak tylko egzekwować pewne zasady dotyczące bezpieczeństwa wszystkich w przyszłości.

Podsumowując, Henslee powtarza swój główny punkt widzenia, że ​​bez względu na to, co się stanie, podstawy biznesu i życia się nie zmienią; nie możesz się wzbogacić bez tworzenia wartości. Wybitni promotorzy w branży chcą, abyśmy wierzyli inaczej, ale w czasie rzeczywistym okazuje się, że się mylą, gdy cały rynek się załamuje, a papierowe fortuny znikają z dnia na dzień.

Kluczowe wnioski: panuje ciężka praca i tworzenie wartości

Od lat wynalazca Bitcoina, dr Craig Wright, ostrzegał nas, że branża walut cyfrowych to domek z kart i że pewnego dnia upadnie. Sednem argumentacji dr Wrighta jest idea, że ​​żaden z nich nie zapewnia żadnej wartości i że wszystkie łańcuchy bloków wypuszczone od czasu jego oryginalnego Bitcoina są gorsze.

Od lat najwięksi gracze w branży przedstawiają doktora Wrighta jako oszusta. Jednak w tej chwili okazuje się, że ma rację, a ci, którzy żądali cen tokenów BTC w wysokości milionów tysięcy, są ujawniani jako kłamcy, nieświadomi lub obaj.

Jak Henslee wskazuje w tym filmie, nie ma łatwej drogi do bogactwa. Uzyskanie wartości w zamian wymaga czasu, wysiłku, konsekwencji i tworzenia prawdziwej wartości. Każdy, kto próbuje powiedzieć ci coś innego, próbuje cię oszukać.

Obejrzyj: Prezentacja BSV Global Blockchain Convention „Ułatwianie Blockchain do użytku w świecie rzeczywistym

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Everything about BTC and ETH is a trick, as explained by Joshua Henslee – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO