Wezwanie do startupów blockchain dla London Satoshi Block Dojo Cohort 3

Wraz z premierą najnowszych historii CoinGeek BSV z udziałem Satoshi Block Dojo, która ma się odbyć w przyszłym miesiącu, jest to idealny moment, aby zachęcić start-upy z branży blockchain do ubiegania się o przyjęcie do East London Cohort 3 Dojo.

Termin składania wniosków upływa 1 sierpnia 2022 r., a istnieje wiele powodów, dla których start-upy na wczesnym etapie blockchain lub te z rewolucyjnym pomysłem technologicznym powinny rozważyć złożenie wniosku już dziś.

Dlaczego się zarejestrować?

„Potencjalni przedsiębiorcy Blockchain nie mają absolutnie nic do stracenia, zgłaszając się do Dojo”, powiedział Craig Massey, seryjny przedsiębiorca, inwestor i prezes Satoshi Block Dojo.

Jako członek Dojo Cohort przedsiębiorcy otrzymają 10 000 funtów z góry, aby przejść przez trzymiesięczny program, który obejmuje intensywne sesje szkoleniowe i możliwość pracy ze 122 mentorami z wielu branż.

„Nasza praca pod koniec programu oznacza, że ​​będą mieli działający prototyp, pierwszego potencjalnego klienta, świetną prezentację, model finansowy i możliwość zaprezentowania swojej firmy inwestorom. Następnie przedstawiamy je ponad 200 inwestorom” – potwierdził Massey.

„Nawiązujemy niesamowite powiązania z przestrzenią venture capital w Wielkiej Brytanii i Europie. Istnieje ogromne zainteresowanie firmami, które wychodzą z naszego programu, inwestorzy postrzegają technologię blockchain jako bezpieczną przystań, jeśli chodzi o spowolnienie gospodarcze” – dodał. Jay Gujral, nowo mianowany dyrektor zarządzający Dojo UK..

Dojo UK Cohort Jeden z absolwentów, Charles Symons z Buzzmint, platformy NFT/tokenowej, miał wyjątkowe doświadczenie z zespołem Dojo i zachęca startupy blockchainowe do angażowania się w tę niepowtarzalną okazję.

„Po prostu nie ma lepszej grupy super wykwalifikowanych, ale przyziemnych ludzi, którzy posiadają nie tylko bogate doświadczenie w rozpoczynaniu działalności, ale faktycznie bardzo udane doświadczenie w rozpoczynaniu działalności – jest DUŻA różnica” – powiedział Symons.

„Oni poprowadzą przez matkę emocjonalnej jazdy kolejką górską, jaką jest „start-up”” – potwierdził.

Soundoshi, platforma oparta na BSV, mająca na celu zakłócenie infrastruktury przemysłu muzycznego, odniosła ogromne korzyści z czasu spędzonego w Dojo w ramach Kohorty 1.

„Dojo to kompletne szkolenie biznesowe i techniczne w obszarze BSV i poza nim, a nie ma lepszego startu niż tutaj. Jest to najbardziej wszechstronny program inkubacji w całej branży kryptograficznej, a zespół rozwijający Dojo jest naprawdę na topie” – powiedział Michał Ścisłowski, dyrektor generalny Soundoshi.

„Dało nam to wszelkie niezbędne fundamenty biznesowe, stworzyło większe poczucie szansy i odpowiedzialności w zespole oraz przeszkoliło mnie od programisty do menedżera, co było bardzo ważne dla kolejnych etapów naszego projektu” – powiedział.

„Połączyli nas z niesamowitym zespołem mentorów, którzy pomogli nam wypracować odpowiednią propozycję wartości naszego biznesu, co później ogromnie pomogło nam uzyskać finansowanie od prywatnych inwestorów” – potwierdził Ścisłowski.

Czym wyróżnia się Dojo?

Istnieje wiele inkubatorów startupów – zwłaszcza w Londynie – więc co takiego jest w programie Dojo, że jest tak inny?

„Ryzykując, że będziemy się chwalić, jeśli chodzi o startupy związane z blockchainem, jesteśmy znacznie lepsi niż Techstars” – ujawnił Massey.

„Idziemy znacznie, znacznie dalej we wszystkim, od wewnętrznego projektowania UX/UI, wsparcia technicznego i tworzenia oprogramowania, identyfikacji rzeczywistych klientów, modelowania finansowego i dla naszych najlepszych inwestorów, angażowania ich od 10 tygodnia, aby mieli lepsze widoczność i może podejmować wcześniejsze decyzje przed paczką” – wyjaśnił Massey.

„Większość innych inkubatorów dosłownie zapewnia biurko, kilku mentorów i trochę materiałów instruktażowych – więc nie ma żadnego głębokiego poziomu interakcji, który zapewniamy” – powiedział Massey.

„W The Dojo jesteśmy niesamowicie zaangażowani, Alex, nasz dyrektor programowy, ma założycieli przez 4 dni w tygodniu, gdzie uczą się w klasie wszystkiego, co trzeba wiedzieć o biznesie” – dodał Gujral.

„Pod koniec programu Dojo będziesz mieć Minimum Viable Product lub Minimum Viable Solution, którymi zadziwi inwestorów podczas naszych lunchów dla inwestorów i dni prezentacji — następnie zostajemy z Tobą przez okres do 12 miesięcy poza naszym programem, aby pomóc Ci podnieść runda nasienna!” powiedział.

Doświadczenie z Dojo jako startup

Chociaż jedną rzeczą jest słyszeć od zespołu Dojo o ich programie, inną jest słyszeć od tych, którzy przeszli przez program jako start-up w przestrzeni blockchain. Symons opisał swoje doświadczenie w trzech słowach — pożyteczne, prawdziwe i owocne.

„Wszystko w Dojo Team wzięło się z chęci bycia tak użytecznym i praktycznym dla start-upu, jak to tylko możliwe – zespół zarządzający Dojo NIGDY nie unikał szczerości wobec nas – nawet jeśli oznaczało to, że czasami ego miało trochę posiniaczony — powiedział.

„Odkąd opuściliśmy Dojo, każda klasa, każdy mentor i każda lekcja, której się nauczyliśmy, w taki czy inny sposób przyniosły owoce komercyjne” – potwierdził Symons.

Oprócz jakości samego programu, to, co sprawia, że ​​Dojo jest wyjątkowe dla startupów, to autentyczni ludzie, którzy za nim stoją.

„Craig jest prawdopodobnie najmilszym człowiekiem, jakiego spotkałem w życiu, jest dla mnie trochę wyjątkowy, ponieważ postrzegam go jako mentora, który wprowadził mnie w świat biznesu i nauczył kilku zasad dotyczących życia startupowego, za co będę wdzięczny na zawsze” – powiedział Ścisłowski.

„Uwielbiam cały zespół dojo, ale chciałbym szczególnie podziękować cichym bohaterom Dojo — Robinowi Kohze, który zapewnia zespołom najwyższej jakości infrastrukturę BSV i szczegółową wiedzę na temat tworzenia oprogramowania oraz Jayowi Gujralowi, który naprawdę popycha cię do przodu w kierunku finansowania, partnerstwa i strategicznych klientów każdego dnia” – dodał.

Historie sukcesów

Oczywiście dowód jest zawsze w budyniu. Historie sukcesu startupów, które dołączyły do ​​Dojo w Wielkiej Brytanii w ramach Cohort 1 – w tym Buzzmint i Soundoshi – są imponujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Dojo zostało uruchomione dopiero w styczniu tego roku.

„Siedem z ośmiu otrzymało finansowanie od co najmniej 125 000 do 500 000 funtów, jednak trzy firmy mogły zabezpieczyć więcej gotówki, ale sprytnie wynegocjowały mechanizm wypłaty większej ilości gotówki w oparciu o inną wycenę, ale tylko wtedy, gdy osiągną uzgodnione kamienie milowe. Sześć z siedmiu miało w pełni działający prototyp” – potwierdził Massey.

Gujral dodał: „Jedynym niesamowicie ekscytującym punktem byłaby współpraca Buzzminta i Soundoshi, aby sprzedać fizyczny i cyfrowy Renoir na największej konferencji BSV w Dubaju, firma mająca niespełna 3 miesiące, sprzedająca dzieło sztuki warte 3 miliony dolarów. To naprawdę oszałamiające!”

Przyszłe plany

Patrząc w przyszłość, Gujral ma pewne agresywne plany dla Dojo Wschodniego Londynu, w tym więcej wydarzeń zewnętrznych i współpracę w ramach społeczności w ich biurach Plexal. Nie może się również doczekać bliskiej współpracy z absolwentami Dojo i dalszego wspierania ich w ich staraniach po ukończeniu programu.

„Dlatego mocno zainwestowaliśmy w platformy takie jak Envestors i programy edukacyjne, takie jak The Founders Revenue Academy, aby naprawdę upewnić się, że nie tylko kohorty będą pod opieką w ciągu 12 tygodni, ale także start-upy wiedzą, że my” ponownie wspiera ich, gdy latają w gnieździe” – powiedział Gujral.

Jako absolwent, Symons potwierdził, że jego relacje z zespołem Dojo są nadal silne i że zawsze zapewniali go i jego rówieśników, że drzwi będą otwarte.

„W rzeczywistości wróciliśmy już do Dojo, aby spotkać się z nową Kohortą i pomóc przekazać część tego, czego się nauczyliśmy – i oczywiście zbudować społeczność Dojo, o której z dumą możemy powiedzieć, że pomogliśmy położyć kamień węgielny pod jej budowę”. Symons ujawnił się.

Ścisłowski dodał: „Pomoc nie kończy się po zakończeniu kohorty, zespół Dojo aktywnie wspiera wszystkie zespoły i przez cały czas zapewnia nam mentoring, doradztwo oraz możliwości biznesowe/inwestycyjne”.

Obejrzyj: prezentacja BSV Global Blockchain Convention, The Next Big Thing: Incubating Startups on BSV Blockchain

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : A call to blockchain startups for the London Satoshi Block Dojo Cohort 3 – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO