Czy jesteś Krakheadem? Parodia manifestu Krakena

Firma CoinGeek uzyskała dokument, który rzekomo jest wczesną wersją manifestu „Kraken Culture Explained”, który amerykańska giełda kryptowalut Kraken opublikowała w zeszłym tygodniu. CoinGeek nie składa żadnych roszczeń dotyczących prawdziwości poniższego tekstu.

Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać Krakheadem? A może jesteś żałosnym, żałosnym, niegrywalnym gnojkiem z sojowego płatka śniegu, który przez ułamek sekundy ich nędznego pieprzonego życia zadaje sobie trud myślenia o kimś innym niż o sobie? Są to ważne pytania, ponieważ tak jak dwie osoby mogą być ze sobą kompatybilne lub nie, tak osoba fizyczna i firma mogą być kompatybilne lub nie. Więc to jest nasz sposób na szczegółowe opisanie, który z was musi się teraz spierdalać i nigdy nie wracać.

Nasi założyciele

Jesse Powell dorastał grając w Magic: The Gathering, co może znacznie wyjaśnić, dlaczego przypomina skrzyżowanie cosplayowego Gandalfa z tym, co możesz znaleźć, jeśli wyszukasz w Google Grafika dla hasła „incel”.

Wspólne wartości Jessego i innych naszych założycieli – krypto, cypherpunk, libertarianizm, szowinizm, męczeństwo, paranoja, urojenia wielkości – są mocno splecione z wartościami naszej firmy. Rozpoczęcie Krakena było pełne niebezpieczeństw, zmuszając naszych założycieli do odwiedzania różnych urzędów państwowych w celu składania rutynowych dokumentów za pomocą brudnych fiducjarnych pieniędzy, ryzykując wszystko, od wycięć papierowych po kontraktowanie zjadliwego socjalizmu. Mniejsi ludzie mogliby się odstraszyć, ale Jesse i jego liga głęboko przeciętnych dżentelmenów przysięgli, że będą kontynuować.

Nasza misja

Misja Krakena to nie tylko bogacenie się naszych założycieli, ale także bogacenie się naszych pierwszych inwestorów. Do celów publicznych The Mission ma przyspieszyć ogólnoświatową adopcję kryptowaluty, aby zapoczątkować nową erę ludzkiego rozkwitu. Ale ponieważ zarabiamy prowizje na transakcjach kryptograficznych, ponieważ ci ludzie rozwijają się, podobnie jak wyciągi bankowe Krakena.

Czy każdy Krakhead musi wierzyć w The Mission? Wierzymy, że tak. Czemu? Toczymy niezwykle trudną, przedłużającą się bitwę, stojąc w obliczu ogromnej niepewności i niebezpieczeństwa. Niebezpieczne niebezpieczeństwo. Jak niebezpieczeństwo zespołu cieśni nadgarstka. Na przykład zmęczenie oczu od patrzenia na monitory komputerowe przez cały dzień. Zaparcia spowodowane zjedzeniem zbyt wielu pizz z podwójnym serem Bitcoin. Wysokie ciśnienie krwi od kłótni z niewdzięcznymi lokalnymi kupcami Luddite, którzy nie pozwalają nam płacić za gówno tymi pieprzonymi bezużytecznymi tokenami BTC.

Dla prawdziwych wierzących nagroda sprawia, że ​​ból jest warty zachodu (podobnie do tego, co Jesse powtarza o swoich randkach z Tindera, ale ich słabo rozwinięty kobiecy mózg uniemożliwia im zrozumienie tego). Dla tych z mniejszym przekonaniem podróż może być zbyt długa.

Toczymy wojnę o pieniądze ludu. Podobnie jak w przypadku, musimy znaleźć sposoby na przymusowe pozbawienie ludzi ich pieniędzy. Naszym wrogiem jest zasiedziały system, ci, którzy walczą o utrzymanie władzy w status quo, oraz przywiązanie ludzi do jego znajomości. Zasadniczo musimy przekonać ludzi, że mamy rację i że są zbyt głupi, by uznać, że mamy rację.

Kraken bierze udział w świętej krucjacie demokratyzacji finansów. Aby to osiągnąć, Kraken musi być rządzony jak faszystowska dyktatura, a Jesse jest naszym Il Douché. Mamy misję poprawy życia miliardów ludzi, co ewidentnie wymaga traktowania kilku tysięcy ludzi jak gówna.

Ktoś musi się czasem obrazić

Jeśli chodzi o naszą politykę wewnętrzną, jeśli nikt nigdy się nie obraża, albo nie mamy wystarczającej różnorodności myśli, albo nie mamy wystarczającej przejrzystości w komunikacji. Przesuwamy granice, kroczymy po niezbadanym terytorium i robimy to, czego nigdy wcześniej nie robiono.

Cóż, technicznie rzecz biorąc, robiono to już wcześniej, właściwie przez całą historię, ale to był White Male Privilege 1.0, podczas gdy Kraken jest aż do wersji 3.7 lub czegoś takiego. Kraken toleruje różnorodność opinii, niezależnie od tego, czy jest to opinia, w którą Jesse wierzy dzisiaj, czy też coś, co powiedział tydzień temu. Więc w zasadzie cała gama.

Krakheady muszą być życzliwe, a jednocześnie niezwykle szczere (tzn. nie zawsze podoba ci się wszystko, co zostało powiedziane, ale pochodzi z dobrego miejsca). Więc możesz czuć się urażony, gdy ciągle mówimy ci, że jesteś kretynem. Ale teraz, kiedy już wiesz, masz motywację do bycia mądrzejszym, więc nie będziemy musieli Cię tak często obrażać.

Jak powiedzieliśmy, kogoś trzeba obrazić. Więc po prostu odrzućmy to teraz – „opóźnienie” nie jest obraźliwym określeniem, ponieważ opóźnieni są opóźnieni, jest w nazwie. To tylko nauka.

Podobnie, w żaden sposób nie jest mizoginistyczne podkreślanie, że kobiety nie są tak inteligentne jak mężczyźni. Na przykład Maria Curie odkryła polon, a wiek później polon został użyty do zamordowania Aleksandra Litwinienki. Człowiek by to zauważył i podjął kroki, aby temu zapobiec.

Jeśli chodzi o komentarze Jessego na temat tego, kto może używać „słowa na N” — zdecydowaliśmy się zająć tym tematem, ustanawiając „piątki na słowo na N”, w których personel jest zachęcany do używania tego słowa tak często, jak to możliwe. Dlaczego w piątki? Ponieważ Robinson Crusoe miał czarnego przyjaciela, którego nazwał Friday, i dobrze się dogadywali, wiecie, w oparciu o sztywną akceptację przez każdą ze stron ustalonego porządku hierarchicznego.

Kategorycznie Kraken odrzuca wszystkie zaimki osobowe. To powiedziawszy, Jesse musi być zawsze określany jako „Jego Wszechmoc”. Zwróć uwagę na pisownię tego ostatniego słowa, ponieważ różni się ono subtelnie od graffiti, które regularnie pojawia się na ścianach damskiej toalety. (Powiązane: wszystkie kobiety z personelu muszą dostarczyć próbki swojego pisma do analizy, zakładając, że umieją czytać/pisać.)

Podsumowując, różnorodność jest ceniona przez nas wszystkich, którzy trzymają się wąskiego zestawu żelaznych zasad, które sami narzucamy i których inni przestrzegamy. Zasadniczo zrozumiesz to w miarę postępów, a twoje żałosne niedociągnięcia są brutalnie wyśmiewane i powoli wybijane przez nas, władających wiosłami starszych klas Alpha Alpha Kraken.

Broń i amunicja

Umożliwimy dyskusję i zdjęcia broni palnej w publicznych czatach. Jednak zdjęcia i/lub filmy przedstawiające Krakheadów masturbujących się bronią palną są niedozwolone. Jesteś również aktywnie zniechęcany do masturbacji do zdjęć/filmów z bronią palną, bez względu na to, jak kuszące mogą być te obrazy. Nie wolno nam wysysać ani zanieczyszczać wszystkich naszych cennych płynów ustrojowych poprzez utratę esencji.

Możemy włączyć szkolenie z broni palnej i samoobrony do naszych firmowych rekolekcji, po części dlatego, że wiemy, że najlepsze pomysły można osiągnąć tylko poprzez dorozumiane zagrożenie przemocą. Ponadto narobiliśmy wielu wrogów, usuwając Bitcoin SV, a ten Kurt Wuckert Jr. wygląda, jakby mógł podzielić większość z nas na pół jedną ręką, a drugą wyjaśniając uproszczoną weryfikację płatności na tablicy.

Ale tylko dlatego, że gromadzimy broń, ostrzegamy ludzi przed nadchodzącą apokalipsą, pozycjonujemy siebie jako jedynych, którzy mogą pomóc ci uniknąć zniszczenia i domagamy się niezachwianej lojalności wobec naszego wizjonerskiego przywódcy… to nie czyni z nas kultu, dobrze? Na przykład sekty zwykle nalegają, aby ich akolici dostarczali młode dziewczyny dla ich przywódców na ślub, a do tej pory nie ma żadnych konkretnych dowodów na to, że tak się dzieje w Kraken. Nic. Jesteśmy tego pewni. 100% pewny. Całkowicie pewny. Całkowicie.

DUŻY NAMIOT (ACLE) POLITYKA

Krypto usuwa politykę z pieniędzy, więc musimy zainwestować pieniądze w politykę w możliwie najbardziej interesowny sposób. Będziemy angażować się w lobbing, jako darczyńca jednej sprawy, wspierając kontrowersyjnych polityków i ustawodawstwo, które wspiera Misję, być może – miejmy nadzieję! – ze szkodą dla innych przyczyn praw obywatelskich.

W zeszłym roku Jesse przekazał maksymalną kwotę wielu kandydatom politycznym, którzy poparli pozbawione dowodów twierdzenia Donalda Trumpa, że ​​wybory prezydenckie w 2020 roku zostały skradzione. Ponieważ podczas gdy Misja Krakena demokratyzuje finanse, rzeczywista demokracja może zostać wypchana. (Kiedy ludzie mówią o pokojowym przekazaniu władzy, rozumiemy, że klienci Krakena chętnie wysyłają nam swoje pieniądze.)

Fakt, że niektórzy preferowani przez Jessego kandydatów na małżonków poglądy, które niektórzy niemądrzy nazwaliby „rasistowskimi”, tylko dowodzi, jak bardzo ten kraj potrzebuje zmian. Naprawdę, kto z nas nie tweetował neonazistowskich memów ani nie oddał jedynego głosu przeciwko środkom potępiającym antysemityzm? Powinno to być żywym potwierdzeniem, że kiedy mówimy, że inne prawa obywatelskie oznaczają przysiady w porównaniu z poszerzaniem szeregów płatnych prowizji traderów kryptowalut, mamy na myśli to.

Wniosek

Podsumowując, rzeczywistość jest taka, że ​​Kraken musi dokonywać masowych zwolnień, tak jak wszystkie inne giełdy w USA. Ale nasz samozidentyfikowany mit o supermanie o Randianie i Nietzscheanie nie pozwala nam przyznać się do niepowodzeń, więc po prostu publicznie potwierdzamy nasze supertoksyczne środowisko pracy w nadziei, że (a) przekona wielu obecnych pracowników do odejścia z własnej woli oraz (b) zniechęcają nowych kandydatów (z możliwością wydzielenia dla tych, którzy mają biografię „Great Replacement” na Twitterze).

Jeśli po tych wszystkich żałosnych poszukiwaniach duszy niektórzy pracownicy chcą odejść, zdecydowaliśmy się zaktualizować nasz „Program Jet Ski” o nasz nowy „Program Saturn V.” Zamiast sprawiać wrażenie, jakbyś wskoczył na skuter wodny i jechał w stronę zachodu słońca, nowy program sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś został przywiązany do potężnej rakiety i zdmuchnął cię z naszego pola widzenia. Przynajmniej tyle możemy zrobić dla najmniej inteligentnych członków naszego zespołu.

Pierwotnie miał to być program „SpaceX”, biorąc pod uwagę, że Elon podziela zamiłowanie Krakena do zwalniania ludzi, którzy krytykują kierownictwo. Przypominam, że Krakheads nie wolno publicznie odnosić się do poziomu C Krakena jako „aroganckich i egoistycznych” typów, które poddają personel „mrokom głoszącym, jak kultura musi być chroniona za wszelką cenę”. Nie wolno też opisywać naszych libertariańskich przekonań jako „wrednych i licealnych”, nazywać nasze biura miejscem, w którym rządzi „arogancja, autorytaryzm i ślepe ego” ani sugerować, że „kiedy myślimy o tej firmie i jej katastrofalnym szczęściu, przychodzi na myśl „Netflix’s Fyre Festival”. przywództwo.”

Na koniec z dumą ogłaszamy, że po ucieczce z socjalistycznego piekła, jakim jest San Francisco, Kraken otworzył nową siedzibę w Mogadiszu. Zachęcamy wszystkich Krakheadów do obejrzenia poniższego filmu informacyjnego. (Każdy, kto zaszczepi się na cholerę przed przeprowadzką, zostanie doraźnie zwolniony.)

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Are you a Krakhead? A Kraken manifesto parody – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO