Charles Alexander Symons o CoinGeek Backstage: „Różnica polega na tym, że przyglądamy się praktycznemu wykorzystaniu NFT”

Jednym z największych ogłoszeń na BSV Global Blockchain Convention było to, że Buzzmint ułatwiał sprzedaż obrazu Renoir o wartości 3 milionów dolarów i jego cyfrowego bliźniaka na BSV. Prowadząca CoinGeek Backstage, Becky Liggero, spotkała się z Charlesem Alexandrem Symonsem, współzałożycielem Buzzmint, na uboczu wydarzenia, aby porozmawiać o wielkim aprobacie, kończącej Satoshi Block Dojo i używając NFT do praktycznego użytku.

Symons wszedł na scenę pierwszego dnia imprezy, aby ogłosić, że obraz słynnego francuskiego malarza impresjonisty Pierre-Auguste Renoira z lat 1900 będzie w sprzedaży na Art1Bid, platformie aukcyjnej dzieł sztuki, którą Symons i jego zespół z Buzzmint zbudowali na BSV .

Właściciel obrazu, który wystawił go na sprzedaż w BSV, był „całkiem niesamowity i stanowił refleksję na temat rodzaju edukacji w przestrzeni BSV, którą prowadzimy jako organizacja”.

Buzzmint to rozwiązanie white label oparte na SaaS na rynku NFT i tokenów. NFT stały się ostatnio zjawiskiem globalnym, a branża ta jest obecnie warta dziesiątki miliardów dolarów. Jednak większość tokenów została oparta wyłącznie na spekulacjach, a niektóre mają dziesiątki milionów, mimo że nie mają dostrzegalnej wartości.

Buzzmint chce zmienić tę słynną reputację, którą rozwinęły NFT.

„Różnica polega na tym, że przyglądamy się praktycznemu wykorzystaniu NFT w celu ułatwienia sprzedaży dzieł sztuki, a nie sprzedaży NFT dla samego NFT. To rozwiązanie dla przedsiębiorstw w świecie rzeczywistym. Nie opiera się na niegodziwym wykorzystaniu NFT w pikselowym świecie sztuki” – zauważył.

Symons po raz pierwszy usłyszał o BSV podczas imprezy inaugurującej Satoshi Block Dojo w Londynie. Jak powiedział Liggero, został zaproszony przez założyciela Block Dojo, Craiga Masseya. Podczas imprezy Symons powiedział, że stoi „obok tego Australijczyka, który jest bardzo elegancko ubrany i nie mam pojęcia, z kim rozmawiam”.

Okazało się, że tym „człowiekiem” był sam Satoshi Nakamoto i po 30-minutowej rozmowie z nim Symons został sprzedany na BSV i postanowił zbudować Buzzminta.

Startup stałby się jednym z uczestników pierwszej kohorty Satoshi Block Dojo, a Symons i jego zespół ukończyli studia tuż przed wyjazdem do Dubaju na to wydarzenie.

Obejrzyj: prezentacja BSV Global Blockchain Convention, Buzzmint: Elevating NFTs

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Charles Alexander Symons on CoinGeek Backstage: ‘The difference with us is that we’re looking at the practical use of NFTs’ – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO