Relacja z BSV Global Blockchain Convention Dubai: Doświadczenie życia

Jesteśmy na krawędzi wybuchu. Dokładnie tak się czułem w czwartkowy wieczór, 26 maja, gdy patrzyłem z balkonu na gości, którzy dołączyli do Calvina Ayre’a na jego 60. urodziny w Dubaju, również podwajając się jako uroczystość zamknięcia BSV Global Blockchain Convention (GBC) . Sala była pełna klasowych wykonawców – liderów, dyrektorów generalnych, założycieli, przedsiębiorców, programistów, mediów – wszyscy mówcy, sponsorzy lub pracownicy GBC, wszyscy skupieni na technologii blockchain BSV.

Uczestniczę w konferencjach BSV Blockchain Calvina Ayre’a od ich powstania w 2018 roku (wcześniej znanych jako „Konferencje CoinGeek”) i chociaż jakość produkcji zawsze była na najwyższym poziomie, poziom prelegentów, uczestników i VIPów nigdy nie był porównywalny z tym, co ja widziałem w Dubaju w tygodniu od 23 maja 2022 r.

Jako członek personelu CoinGeek, moim obowiązkiem w Dubaju było moderowanie dwóch paneli związanych z grami, przeprowadzanie wywiadów z ponad 20 prelegentami dla CoinGeek Backstage i produkcja trzech odcinków Hashing It Out. W międzyczasie chciałem złapać jak najwięcej prezentacji i paneli, jednocześnie poświęcając czas na rozmowę z ludźmi, aby przyswoić jak najwięcej informacji i nawiązać nowe kontakty.

Dwa panele, które moderowałem, „Small Payments, Big Fun: Micropayments for Casual Games” oraz „Blockchain: Data Power-Ups and NFTs for eSports & Online Games” odbyły się rano pierwszego dnia, więc dosłownie ruszyłem do przodu .

Jako szybki pasek boczny powinienem wspomnieć o wszystkich mówcach na konferencjach, których Calvin Ayre zaprasza na zrobienie makijażu przed wejściem na scenę, co – powiem wam – jest bardzo niezwykłe. Podczas gdy 99,9% mężczyzn na początku zawsze się waha, ostatecznie cieszą się luksusem, a szczególnie w Dubaju pokochali wspaniały „zielony pokój”, w którym wydarzyła się magia makijażu. Dla mnie, jako jednej z nielicznych prelegentek i jedynej prezenterki CoinGeek w Dubaju, każdego dnia mogłam profesjonalnie zrobić fryzurę i makijaż, co było absolutną ucztą i mile widzianym luksusem.

Becky in the make up room

Mój panel dotyczący mikropłatności obejmował Alexa Aguta z HandCash, Iana Duckwortha z Haste Arcade, Tylera Farnswortha z Built By Gamers i Jacksona Laskeya z NFTY Jigs — czterech absolutnych wykonawców, którzy ściśle współpracują, aby rozwijać ekosystem BSV i ich firmy. Wyjaśnili, w jaki sposób mikropłatności zmieniają nękane obecnie modele przychodów, które obecnie obserwujemy w przestrzeni gier casual, i zaprosili programistów do przyłączenia się do imprezy BSV. Agut ogłosił partnerstwo HandCash ze stablecoin USDC, co jest dużym krokiem w kierunku wyjścia z bańki BSV i dotarcia do większej liczby mas.

W moim panelu NFT wzięli udział Jerry Chan z Frobots.io, Roman Livson z Burkhan World Investments i Ajaypal Pama z GameFi Ltd — wszyscy mocno wierzący w znajdowanie użyteczności w NFT i wykorzystywanie blockchain BSV do ich zasilania. Chan wyjaśnił, dlaczego granie jest idealnym miejscem do rozpoczęcia budowania z wykorzystaniem blockchain – w szczególności BSV – podczas gdy Livson i Pama opisały swoje doświadczenia z innymi blockchainami i dlaczego uważają, że BSV jest najlepszym wyborem do gier.

Gdy moje panele zostały odhaczone z listy, mogłem skupić się na rozmowach kwalifikacyjnych przez pozostałe dwa i pół dnia. To był napędzany adrenaliną proces, który zainspirował mnie do udania się prosto do mojego pokoju po zakończeniu konferencji pierwszego i drugiego dnia, rozkoszując się obsługą pokoju i odrobiną ciszy i spokoju. (Dzień 3 był przyjęciem urodzinowym Calvina, więc obsługa pokoju miała miejsce o 3 nad ranem zamiast jak zwykle o 20:00).

Becky Liggero with Calvin Ayre

Niestety ze względu na dużą liczbę wywiadów, które przeprowadziłem, nie udało mi się uchwycić wszystkich sesji na żywo, ale spośród tych, które udało mi się zobaczyć, kilka się wyróżnia – na przykład Niels van den Bergh z mintBlue zaprezentował fantastycznie przemówienie solo, zarówno bardzo wciągające, jak i pouczające. Uwielbiam jego wyjaśnienie „Web3” i doceniam, że ma rzeczywiste studia przypadków, które wspierają usługi mintBlue.

Craig Massey, jedna z moich ulubionych postaci w przestrzeni BSV, rozświetlił scenę, gdy ujawnił swoje agresywne plany dotyczące Satoshi Block Dojo, w tym otwarcie centrum w Miami we wrześniu tego roku.

Końcowe przemówienie Craiga Wrighta było jak zwykle pouczające, zwłaszcza gdy powiedział: „Nie zamierzam niszczyć Ethereum, zamierzam je uratować… zamierzam je skonsumować… zbudujemy wszystkie blockchainy na Bitcoinie. ”

Jimmy Nguyen, prezes założyciel BSV Blockchain Association, był jak zawsze inspirujący, bezbłędnie pełniąc funkcję przewodniczącego konferencji i wygłaszając przemówienia otwierające i zamykające, które wywołały u publiczności gęsią skórkę. Wszystkie ostatnie zmiany za kulisami pozostały niewidoczne dla publiczności ze względu na zdolność Nguyena do obracania się i toczenia wszystkimi ciosami. Uznanie dla Nguyen, podstawy harmonogramu konferencji w Dubaju i jej wdrożenia.

Oprócz najwyższej jakości paneli i prezentacji, którymi cieszyliśmy się przez trzy dni imprezy, hala targowa była również tętniącym życiem miejscem i okazją do złapania świeżych bananów na stoisku Gorilla Pool (dziękuję Kurtowi Wuckertowi Jr. i Alex Moon!) CoinGeek Bitcade to kolejne gorące miejsce, w którym delegaci mogli przetestować gry i sieci oparte na BSV z takimi jak Haste, HandCash i BBG.

Becky in GBC22 gorilla pool booth

Ostatnim, ale nie mniej ważnym punktem mojego pobytu w Dubaju było spędzanie czasu z moimi kolegami twarzą w twarz, z niektórymi których nie widziałem od wielu lat (Jasmine!), a z tymi, których jeszcze nie spotkałem osobiście ( Jon!) — okazja, którą umożliwiła tylko hojność Calvina Ayre. Czas spędzony z Calvinem, Fawnem, Tomem, Kurtem, Patrickiem, Jerome, Jimem, Alexem, Rolandem, Nicolette, Anną, Jonem, Kimmy, Josephem, Claire, Harisem, Tanią, Jad, Jimmym… lista jest długa… Nigdy nie zapomnę i cieszę się każdym kawałkiem mojego serca.

Nie mogę się doczekać Londynu 2023!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Recounting the BSV Global Blockchain Convention Dubai: An experience of a lifetime – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO