Haste Arcade pozyskuje 1,5 mln USD w rundzie zbiórki funduszy z nadmierną liczbą subskrybentów

Haste Arcade właśnie zamknęła swoją rundę nasion o wartości 1,5 miliona dolarów. Zbiórka funduszy została przekroczona, Haste był w stanie przekroczyć cel 1 miliona dolarów, który sobie wyznaczył.

„Początkowo szukaliśmy 1 miliona dolarów, aby położyć solidne fundamenty pod produkt/wizję, a następnie mieć trochę kapitału obrotowego, aby rozpocząć testowanie naszych założeń dotyczących dopasowania produktu do rynku, w szczególności z marketingiem poza społecznością „krypto””, powiedział Dan Wagner, współzałożyciel Haste Arcade.

„Po przedstawieniu tej koncepcji garstce inwestorów stało się oczywiste, że nie tylko my myśleliśmy, że ILP™ Gaming może potencjalnie stać się »rzeczą«. Przestaliśmy prezentować tę koncepcję kilka miesięcy temu, ale ze względu na pocztę pantoflową i zainteresowanie od innych inwestorów udało nam się uzyskać dodatkowe 500 000 USD poza pierwotnym celem, co dało łączną kwotę 1,5 mln USD” – dodał.

Branża gier

Według Wagnera istnieje kilka elementów Haste Arcade, które sprawiają, że inwestorzy są pewni przyszłości Haste.

„Przede wszystkim pomysł; jego powieść, jest nowa i łatwa do zrozumienia. Wejdź na tablicę wyników. Dostać zapłatę. W żadnym wypadku nie jest to nauka o rakietach, a jednocześnie nietrudno wyobrazić sobie coś takiego, jak ILP™ Gaming, które przyjmie się i wystartuje.

„Po drugie, rynek. Gry online są absolutnie ogromne i nawet jeśli jesteś w stanie uchwycić tylko niewielką część graczy na świecie, możesz zbudować biznes z milionami lub setkami milionów użytkowników.

„I wreszcie nasz zespół. To nie jest nasze pierwsze rodeo, co oznacza, że ​​już wcześniej zdobyliśmy kapitał i pokazaliśmy, czego potrzeba, aby zbudować biznes. Wielu o tym nie wie, ale czterej współzałożyciele Haste, Inc. pracują razem od siedmiu lat. Poruszamy się szybko, świetnie radzimy sobie z porażkami, iteracją, skręcaniem i, szczerze mówiąc, po prostu robimy rzeczy i utrzymujemy piłkę w ruchu.

„Dodaj resztę ludzi, których wprowadziliśmy, a nasz podstawowy zespół 8 tworzy solidny fundament. Kiedy zdajesz sobie sprawę z zestawu umiejętności i doświadczenia głównego zespołu, zdajesz sobie sprawę, że pod wieloma względami nie jest to przeciętny startup. Odkąd zaczęliśmy budować wersję beta, wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Jeśli mamy rację, Haste Arcade odkrył zupełnie nową kategorię w grach i najprawdopodobniej można zarobić na byciu liderem rynku na coś takiego – powiedział Wagner.

Głównym inwestorem w rundzie był Jonathan Cogley, dyrektor generalny Logic Boost Labs. Cogley ma długą i pełną sukcesów historię w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, a niedawno sprzedał swoją firmę Thycotic zajmującą się cyberbezpieczeństwem za 1,4 miliarda dolarów. Teraz spędza czas w Logic Boost Labs, akceleratorze z San Diego, który inwestuje w liderów we wczesnej fazie rozwoju.

Inni ważni inwestorzy, którzy wzięli udział w rundzie seed, to Thomas Vu, który wcześniej pracował w Riot Games, pomagając wprowadzić League of Legends na rynek; Anthony Borquez, dyrektor generalny Grab Games i profesor na Uniwersytecie Południowej Kalifornii; Craig Brennan, weteran Doliny Krzemowej z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu/zarządzaniu oprogramowaniem, który zasiada jako dyrektor generalny firm prywatnych i publicznych; i Brad Powers CIO Paszportu.

Widok nowych inwestorów rzucających kapelusze na ring to pozytywny znak. Inwestorzy zapewniają firmom zasoby, których potrzebują, aby odnieść sukces, ponieważ widzą wartość w modelu biznesowym firmy i wierzą, że ich biznes będzie wart znacznie więcej w przyszłości. Firmy takie jak Haste, które znajdują sposób na wdrożenie innowacyjnych pomysłów, które mogą zrewolucjonizować branżę, będą zawsze poszukiwane przez inwestorów.

Fakt, że ostatnia runda fundraisingowa Haste została przekroczona, potwierdza tę teorię i wspiera ideę, że firmy korzystające z łańcucha bloków Bitcoin jako podstawowego elementu aplikacji, usługi lub doświadczenia mogą uzyskać ogromną wartość. tworzą.

Przyszłość Haste Arcade

„W tej chwili jesteśmy bardzo skoncentrowani na kilku rzeczach, takich jak przechwytywanie i analizowanie danych z naszych działań marketingowych i wyostrzenie ekonomiki jednostek, dzięki czemu mamy fascynującą historię, kiedy zaczynamy pozyskiwać kapitał na rozwój. Jesteśmy również bardzo skoncentrowani na tworzeniu nowych i bardziej angażujących doświadczeń w całym salonie gier. Jesteśmy bardzo podekscytowani niektórymi pozycjami na naszej mapie drogowej i wierzymy, że społeczność graczy online też będzie” – powiedział Wagner.

Ostatecznie pieniądze zebrane przez Haste Arcade przybliżą ich do urzeczywistnienia ich ogólnej wizji.

„W przyszłości przyjedziesz do Haste Arcade po niesamowite wrażenia. Będziesz grać w gry, rywalizować i dobrze się bawić, ale wpadniesz też tylko po to, by spędzać czas, być towarzyski i komunikować się ze znajomymi z całego świata. Będziesz cieszyć się wciągającymi doświadczeniami w metawersie. Zarobisz trochę pieniędzy, a niektórzy nawet zrezygnują z pracy i zostaną profesjonalnymi graczami w arkadach” – powiedział Wagner.

„Zobaczysz Haste Arcade w ogólnokrajowej telewizji. Zobaczysz Haste Arcade promowane przez największe gwiazdy i profesjonalnych sportowców na świecie. Kupisz konsolę Haste. Będziesz grać w gry ILP™ w lokalnym barze. Wejdziesz nawet do fizycznej arkady i zagrasz w skeeball lub strzelisz w kosza dla ILP™. Jeśli jesteś teraz zaangażowany, będziesz dumny, że byłeś częścią tego wszystkiego na wczesnych etapach” – dodał.

Obejrzyj: Panel BSV Global Blockchain Convention, Małe płatności, Wielka zabawa: Mikropłatności w grach casual

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Haste Arcade raises $1.5M in oversubscribed fundraising round – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO