Fundusz społecznościowy NFTY Jig znajduje zwolennika Kurta Wuckerta Jr.: Inwestowanie w NFTY Jig jest łatwe

Kurt Wuckert Jr., współzałożyciel GorillaPool i CoinGeek’s Chief Bitcoin Historyn, jest głównym inwestorem w NFTY Jigs Crowdfund.

Budowanie Metaverse

NFTY Jig to platforma, która ułatwia tworzenie skalowalnych, potężnych NFT i wykorzystywanie ich w aplikacjach i metaverses. JPMorgan wierzy, że w metaverses można odblokować ponad 1 bilion dolarów, a NFTY Jig zapewnia narzędzia i zasoby, które pozwalają przedsiębiorstwom wykorzystać tę szansę.

„Zainwestowanie w NFTY Jigs było dla mnie łatwym „tak” z kilku powodów. Świetny zespół, świetny produkt i mapa drogowa, która ma mnóstwo sensu dla prostej, bezproblemowej adopcji” – powiedział Wuckert.

„To, co robi NFTY Jig, to ułatwienie szybszego i tańszego wdrażania gier i elementów gry. Rozwiązuje więc wyzwanie „szybkości wprowadzania na rynek”, jednocześnie ułatwiając zarabianie na aktywach” – dodał.

Szybkość wprowadzania na rynek ma kluczowe znaczenie w świecie technologii blockchain i zasobów cyfrowych. Oba sektory poruszają się w zastraszającym tempie, a jeśli będziesz wolny od uderzenia, Twoja firma zostanie w tyle. W przeszłości problem, z którym borykało się wiele przedsiębiorstw i programistów, polegał na tym, że budowanie na blockchain wymagało od nich znajomości niejasnych języków programowania, ale zespół NFTY Jig zdał sobie z tego sprawę i zapewnił rozwiązanie tego problemu.

„Wszystko jest oparte na JavaScript, który jest najpopularniejszym językiem programowania na świecie, więc jest to trywialny krok dla każdego programisty, aby stać się programistą obsługującym blockchain przy użyciu NFTY Jigs”, powiedział Wuckert.

Co mogę zbudować na przyrządach NFTY?

„NFTY Jig jest zorientowany na gry oparte na NFT i inne „zabawne” przypadki użycia, co jest punktem wyjścia dla osób korzystających z BSV o bardzo niskim współczynniku tarcia. Naprawdę cieszę się, że coraz więcej gier pojawia się w blockchain i myślę, że NFTY Jig ułatwi tworzenie lepszych gier i aplikacji szybciej niż rok temu” – powiedział Wuckert.

Jeśli chcesz budować na przyrządach NFTY Jig, przekonasz się, że jest on dobrze dopasowany do gier, metawersów i NFT. Kilka firm korzysta już z NFTY w swoich aplikacjach, grach i usługach, takich jak HandCash, Built By Gamers i Haste Arcade, a także usługodawców, takich jak GorillaPool, którzy obsługują przyrządy NFTY z punktu widzenia infrastruktury.

„W GorillaPool szukamy sposobów na wsparcie Run i jego odgałęzień, a także każdego, kto próbuje budować koalicje współpracujących produktów, więc pomoc wszystkim z nich w uszczelnieniu infrastruktury dla ich rozwijających się firm była dla nas oczywistością”. powiedział Wuckert.

Gdzie znajdę crowdfund?

Możesz przyczynić się do kampanii crowdfundingowej NFTY Jigs za pośrednictwem WeFunder, zespół chce zebrać 500 000 $, a ponad 115 000 $ zostało już zebranych.

Crowdfunders, którzy wpłacają kluczowe kwoty do kampanii, otrzymają ekskluzywne korzyści. Zespół NFTY Jigs wykorzysta zebrane fundusze na realizację dwóch kluczowych celów: (1) ukończenie kluczowych elementów platformy NFTY Jig, w tym dodatkowych narzędzi dla twórców, naszego ukończonego rynku i portalu wprowadzającego dla programistów oraz (2) aby powiększyć bazę użytkowników NFTY Jigs, a co za tym idzie, HandCash i BSV.

Aby dowiedzieć się więcej o NFTY Jigs i firmach, z którymi współpracuje, obejrzyj panel „Small Payments, Big Fun: Micropayments for Casual Games” z pierwszego dnia BSV Global Blockchain Convention z udziałem Jacksona Laskeya, dyrektora generalnego NFTY Jigs.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : NFTY Jigs crowdfund finds a believer in Kurt Wuckert Jr: Investing in NFTY Jigs an easy ‘yes’ from me – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO