Osobisty blog Kurta: GBC i nie tylko — przyjazdy i zakładanie

Moja podróż była początkowo zaplanowana, abym mógł dołączyć do delegacji do Emiratu Ras Al Khaimah, aby omówić integrację blockchain BSV na kilka dni przed rozpoczęciem konwencji, ale prezydent Sheikh Khalifa bin Zayed Al Nahyan zmarł tuż przed moim przyjazdem, a naród z szacunkiem odwołał wszystkie nieistotne wydarzenia, aby opłakiwać jego śmierć przez 40 dni. Oznaczało to, że moja wczesna aktywność została zdegradowana do możliwości budowania zespołu z kolegami z hotelu. To była, szczerze mówiąc, mile widziana zmiana w moim zazwyczaj napiętym harmonogramie i świetnie się bawiłem, doganiając starych i nowych przyjaciół i sojuszników.

Po około dwóch latach wspólnej pracy i kilku kolejnych znajomych jako przyjaciele, wspaniale było wreszcie poznać Jona Southursta osobiście. Spotkałem też ojca Calvina, Kennetha Ayre’a, i pobawiłem się z Becky, Calvinem, Tommym i innymi przyjaciółmi, których nie widziałem od kilku miesięcy, gdy przygotowywaliśmy się do świętowania otwarcia imprezy! Ale wciąż mieliśmy wiele rzeczy do zrobienia.

with Becky, Calvin, Tommy and other friends

Ten konwent był pierwszym, w którym uczestniczyłem również jako sprzedawca w hali wystawienniczej, więc przygotowaliśmy stoisko GorillaPool, które zajęło trochę czasu, aby wszystko było w porządku! Drukowaliśmy również koszule i wynajęliśmy maskotkę, która rozdawała około 150 funtów świeżych bananów. Becky była bardzo szczęśliwa, że ​​spotkała naszego futrzastego przyjaciela naczelnego podczas przygotowania!

a mascot to hand out about 150 pounds of fresh bananas

W mediach społecznościowych było trochę zamieszania na temat liczby frekwencji, gdy w ciągu kilku dni zamieściłem na Twitterze kilka zdjęć, aby ludzie mogli zobaczyć ogrom wydarzenia w miarę jego rozwoju, a nawet dostaliśmy się pod skórę Petera McCormack – który był jednocześnie w sądzie w procesie przeciwko dr Craigowi Wrightowi i nękał mnie w Internecie, ale omówię to w przyszłym artykule o samej konwencji.

Przed rozpoczęciem pokazu fajnie było patrzeć, jak ekipy ustawiają kabiny i główne hale wokół centrum kongresowego.

the crews set up booths

I fajnie było majstrować przy grach i przygotowywać się na przybycie reszty zespołu, jednocześnie sprawdzając markowe materiały i tła, które będą używane do wszystkich scenografii różnych wydarzeń i pokazów, cały zespół CoinGeek będzie zakładał w kolejnych dniach.

CG backdrop

Oczywiście nie wszystko było idealne! Stoisko GorillaPool było trochę uszkodzone podczas transportu, ponieważ ciepło z tego regionu rozwarstwiło część taśmy i materiału magnetycznego, który trzymał całość razem, ale zostało to opracowane przez personel na ziemi.

The GorillaPool booth

Pierwszego i drugiego dnia z ulgą mogliśmy się spotkać i trochę odpocząć i zrelaksować się przy stole obiadowym i przy basenie, abyśmy wszyscy mogli przygotować się na nadchodzącą trąbę powietrzną.

Tutaj Jon złapał zdjęcie, na którym jem śniadanie pierwszego ranka, i mogę uaktualnić je do mojego nowego oficjalnego zdjęcia profilowego. Zobaczymy…

Kurt Wuckert Jr. having breakfast the first morning

Wgląd w konwencję w przyszłym artykule.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Kurt’s personal blog: GBC and beyond—arrivals and setting up – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO