LUNA2 notowana na głównych giełdach, ale wciąż nie ma BSV

Minęło zaledwie kilka tygodni od implozji ekosystemu Terra, pozostawiając po sobie jedną z najgorszych scen zniszczenia w historii walut cyfrowych. Szacuje się, że około 60 miliardów dolarów zostało wymazanych, gdy UST stablecoin stracił powiązanie z dolarem, powodując spiralę śmierci, która sprawiła, że ​​zarówno LUNA, jak i UST stały się bezwartościowe praktycznie z dnia na dzień.

Jednak, gdy władze w Korei Południowej badają Do Kown i Terraform Labs, główne giełdy, takie jak Kraken, FTX i Binance, wymieniły LUNA2 bez zastanowienia się nad ochroną klientów. Jak można się było spodziewać, natychmiast się rozbił i stracił większość swojej wartości.

LUNA2 ulega awarii i pali

Jest takie stare powiedzenie, że wystarczy jedno drzewo, żeby zrobić milion zapałek, ale tylko jedna zapałka może spalić milion drzew. Do Kwon, charyzmatyczna postać u steru Terraform Labs, przekonuje się o tym na własnej skórze.

Po przekonaniu głównych graczy w ekosystemie do wsparcia rozwidlenia i ponownego uruchomienia blockchain Terra, przekonuje się, że jego zaufanie wśród inwestorów zniknęło. Po tym, jak LUNA2 została przeniesiona do posiadaczy tokenów LUNA (obecnie znana jako LUNA classic) i notowana na kilku znanych giełdach, spekulanci szybko ją porzucili, powodując upadek z 18,87 USD do 4,39 USD w najniższym punkcie.

Nadal nie wiadomo, kto stał za atakiem na algorytmiczny stablecoin UST. Spekulacje w mediach społecznościowych wskazywały na wszystkich, od samego Do Kwona po BlackRock. W pewnym momencie BlackRock musiał wydać oświadczenie zaprzeczające zaangażowaniu, ponieważ wściekli spekulanci wysunęli oskarżenia pośród pogłosek o samobójstwach inwestorów i opowieści o zrujnowanym życiu.

Jednak pośród całego tego chaosu i pomimo trwających dochodzeń prawnych w Korei Południowej, największe giełdy wymieniały LUNA2 bez namysłu.

Kraken, FTX i Binance nadal chronią spekulantów przed BSV

Jeśli cokolwiek powinno obnażyć rangę hipokryzji i prawdziwe intencje wspomnianych giełd, to fakt, że wszystkie one usunęły Bitcoin SV w 2019/2020 i od tego czasu wymieniły nieskończoną liczbę bezwartościowych tokenów. Ponieważ giełda LUNA2 pojawiła się tak szybko po poważnej awarii, która zniszczyła niezliczoną liczbę istnień ludzkich, powinno być jasne, że jedynym zmartwieniem tych giełd jest nabijanie własnych kieszeni opłatami transakcyjnymi, ochrona klientów do przeklęcia.

Ustalenie tego jest kluczem do zrozumienia, dlaczego wszyscy jednocześnie usunęli BSV. Chociaż jako jeden z powodów powołują się na działania prawne dr Craiga Wrighta, wielu próbowało również oczernić BSV jako oszukańczą lub zdzierską wersję Bitcoina, wiedząc, że jeśli większość ludzi rozumie prawdziwe możliwości Bitcoina, ich wymiany, które zależą od istnienia nieskończonych altcoiny szybko zbankrutowałyby. Dlatego postanawiają zignorować fakt, że BSV najściślej podąża za oryginalną białą księgą Satoshiego i że dr Wright otrzymał prawa autorskie do białej księgi i nazwał podeszwę Bitcoina przez wynalazcę sali sądowej na Florydzie, jednocześnie kontynuując kłamstwo, że hard fork z 2017 r. (BTC) to prawdziwy Bitcoin.

Jak długo jeszcze „sprzedawcy” mogą pozostać w ciemności, zanim zdadzą sobie sprawę, że cyfrowe giełdy walut to tylko kasyna, które nie mogą się o nich mniej obchodzić? Czy szybkie wypisanie LUNA2 i ciągła odmowa umieszczenia oryginalnego Bitcoina Satoshiego obudzi ich? To się okaże. Jednak koła są w ruchu, aby ujawnić prawdę, gdy dr Wright pozywa Coinbase (NASDAQ: COIN) i Krakena za „przekazywanie” BTC jako Bitcoina. Jeśli dr Wright wygra, awaria LUNA będzie wyglądać jak zwykłe okrążenie rozgrzewkowe, gdy główne giełdy się załamią, nastąpią masowe procesy sądowe, a marka Bitcoin powróci do BSV. Uważaj się za ostrzeżony.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : LUNA2 listed by major exchanges, but still no BSV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO