BSV Global Blockchain Convention: Justin Pauly o tym, jak VX Technologies wprowadza świat weryfikowalnych autentycznych nagrań

Blockchain BSV umożliwia nam weryfikację każdej transakcji pieniężnej i danych. W trzecim dniu BSV Global Blockchain Convention, Justin Pauly, prezes VX Technologies, wygłosił prezentację na ten temat, wyjaśniając, w jaki sposób produkty jego firmy już wypuszczone i inne, nad którymi pracują, mogą stworzyć świat weryfikowalnych autentycznych płyt. .

VX Technologies – jak to się wszystko zaczęło

Pauly zaczyna od wyjaśnienia, w jaki sposób firma VX Technologies powstała w taki sam sposób, jak robi to większość firm: od rozwiązania problemu. Założyciel firmy, Zachary Weiner, stworzył system do weryfikacji jednego typu rekordów, a zespół szybko zauważył, że to rozwiązanie można zastosować gdzie indziej, wykorzystując blockchain BSV do weryfikacji wszelkiego rodzaju rekordów. Zdali sobie sprawę, że mogą stworzyć firmę na poziomie przedsiębiorstwa w oparciu o proces, który opracowali, i od tego wyszło.

Trust but Verify: Everything

Pauly następnie wyjaśnia proces, którego używa VX Technologies. Rozpoczyna się od uzyskania zaufanego źródła w celu zweryfikowania rekordu (np. lekarza). Stamtąd własność rekordu jest przekazywana użytkownikowi końcowemu i od tego momentu rekord można zweryfikować w dowolnym miejscu za pomocą prostego kodu QR.

Rozwiązania firmy opierają się na tej samej podstawowej technologii, wykorzystując blockchain do tworzenia rekordów weryfikowalnych na całym świecie. Poświadczenia, osiągnięcia i ważne dane dotyczące zdrowia to tylko kilka, o których wspomina Pauly w swojej prezentacji.

Rozwiązywanie problemów globalnych w skali globalnej

„Autentyczność nagrań była problemem przez wiele lat iw wielu miejscach”, mówi Pauly, identyfikując kluczowy problem, nad rozwiązaniem którego pracuje VX Technologies. Mówi, że firma zapewnia wyjście z systemów opartych na chmurze, które są drogie i podatne na manipulacje, a nie prywatne.

Trust but Verify: Everything

Z drugiej strony rozwiązanie VX Technologies jest niedrogie, prywatne i bezpieczne. Gdy rekordy są przechowywane w łańcuchu bloków, nie ma danych umożliwiających identyfikację osoby, co oznacza, że ​​naukowcy, rządy i naukowcy mogą uzyskać dostęp do solidnych, wiarygodnych danych do badań bez obawy o prywatność. Pauly wyjaśnia, w jaki sposób firma ma nadzieję wykorzystać te zestawy danych do ułatwienia badań w sztucznej inteligencji i innych ważnych obszarach.

Kluczową kwestią jest to, że blockchain BSV oferuje nowy sposób przechowywania danych, a zespół VX Technologies wykorzystuje tę moc do dostarczania rozwiązań.

Empowerment i suwerenność cyfrowa

Wchodząc w podstawowe wartości leżące u podstaw misji VX Technologies, Pauly mówi o tym, jak chcą wzmocnić pozycję narodów, korporacji i ludzi (użytkowników końcowych), aby mieli suwerenność. Na przykład osoba, która przeprowadza się za granicę, będzie mogła natychmiast udowodnić, że została zaszczepiona na polio, ponieważ te krytyczne dane będą zarówno dostępne, jak i możliwe do zweryfikowania. Kluczem do tego wszystkiego są zaufane, weryfikowalne zapisy, wyjaśnia. Osoby i organizacje, które mają łatwy dostęp do tego rodzaju rejestrów, dadzą im to, co nazywa „suwerennością cyfrową”.

W tej chwili VX Technologies ma agentów w 32 krajach, a wraz z podpisanymi umowami partnerskimi, liczba ta dochodzi do 80, mówi nam Pauly. Zauważa, że ​​łączna populacja tych krajów wynosi 4,5 miliarda i po raz pierwszy dzieci urodzone w tych miejscach zaczną życie z suwerennością cyfrową, w tym z rejestrami szczepień i nie tylko.

VXLock — pokazuje, co potrafi technologia blockchain

Trust but Verify: Everything

Pauly słusznie stwierdza, że ​​zrozumienie przez ludzi mocy technologii blockchain i jej pozytywnego wpływu na świat może być trudne. Ogłasza, że ​​zespół VX Technologies opracował VXLock, aby ułatwić i uprościć prezentację mocy i użyteczności blockchaina.

Co to jest VXLock? „To blok tekstowy, który trafia na blockchain” – informuje nas Pauly. Zasadniczo jest to przyjazne dla użytkownika narzędzie, które pozwala każdemu, kto ma konto, publikować prosty tekst na niezmiennym łańcuchu bloków.

Zgodnie z tematem przedstawionym przez Jimmy’ego Nguyena na początku tej konwencji, Pauly kończy swoją prezentację prosząc nas, abyśmy „wyszli i zrobili coś dobrego na świecie”. Nietrudno zobaczyć, jak weryfikowalne, autentyczne, dostępne na całym świecie rekordy mogą pomóc w osiągnięciu tego celu.

Obejrzyj pierwszy dzień BSV Global Blockchain Convention Dubai 2022:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV Global Blockchain Convention: Justin Pauly on how VX Technologies brings a world of verifiably authentic records – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO