BSV Global Blockchain Convention: Bezproblemowe korzystanie z Bitcoin przez Vaionex

Prezentacje i panele na BSV Global Blockchain Convention w Dubaju pokazały, że oryginalna Bitcoin SV służy jako światowa księga rachunkowa do przetwarzania danych i płatności.

Jednak wciąż potrzebujemy, aby blockchain był łatwo dostępny dla wszystkich, i tu do gry wkracza założyciel i dyrektor generalny wieloaspektowej firmy Vaionex, Robin Kohze. Na konwencji Kohze przedstawił Vaionex i udowodnił, że bezproblemowe wykorzystanie blockchain BSV jest konieczne i możliwe.

„Nawet jeśli masz idealną infrastrukturę, nie daje nam to żadnej adopcji. To właśnie my w Vaionex nazywamy Warstwami Adopcji. Potrzebujemy — poza infrastrukturą — bibliotek i narzędzi, z którymi mogą pracować programiści, usług, na których mogą polegać firmy, oraz edukacji — powiedział Kohze.

BSV Global Blockchain Convention: Frictionless use of Bitcoin by Vaionex

Co Vaionex oferuje programistom i przedsiębiorcom z blockchainem BSV

Do tej pory Vaionex zrealizował 13 projektów w krótkim czasie, korzystając z 26 doświadczonych programistów. Na stronie internetowej Vaionex oferowane są różne rozwiązania oparte na blockchainie BSV, w tym:

uwierzytelnianie
Obsługa płatności
Bazy danych
Budynek NFT
zarządzanie transakcjami
Kohze przedstawił następnie niedawny sukces Vaionex. Satoearn to platforma poświęcona edukacji na temat podstaw Bitcoina i blockchain, realizowana przez Vaionex. Satoearn to nie tylko platforma edukacyjna, ale także platforma kodująca, która umożliwia interakcję z blockchainem podczas jego studiowania.

„Satolearn to zabawne, interaktywne doświadczenie edukacyjne, wymagające, a teraz drugi rok z rzędu jest częścią oficjalnego programu nauczania na University of Exeter” – powiedział Kohze i zwrócił uwagę, że opinie uczniów uczęszczających do tej pory na zajęcia Satolearn są zdecydowanie pozytywne. .

To niesamowite, że Vaionex traktuje podejście edukacyjne jako podstawę do bezproblemowego wykorzystania Bitcoina, ponieważ jest to zgodne z pasją wynalazcy Bitcoina, dr Craiga Wrighta, do edukacji.

BSV Global Blockchain Convention: Frictionless use of Bitcoin by Vaionex

Dzięki Relysia firma Vaionex stworzyła przyjazny dla programistów i zorientowany na przedsiębiorców portfel Bitcoin, który pozwala na więcej niż tylko przechowywanie zasobów cyfrowych. Relysia to pakiet programistyczny typu portfel i blockchain jako usługa (BaaS) w jednym. Według Kohze, użycie ponad 60 punktów końcowych API skraca czas programowania w BSV aż o 95%.

„Vaionex przeszedł obecnie testy beta przez prawie 22 firmy w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. Codziennie poprawiamy niezawodność systemu. Współpracujemy bezpośrednio z nChain i innymi, aby poprawić doświadczenia” – powiedział Kohze.

Nieskończone możliwości wykorzystania blockchain BSV z Vaionex

Kohze opisał STAS jako wiodącą platformę tokenów inteligentnych kontraktów i ogłosił, że Vaionex tworzy nową firmę STAS, skupiając się na:

Dynamiczne tokeny danych
Tokeny tantiem
Kontrolowane tokeny
Tokeny wielowyjściowe
Dynamiczne tokeny danych umożliwiają dodawanie większej ilości danych do już istniejących inteligentnych kontraktów.

„Wszystkie bilety, które masz na szyi, to mogą być żetony. Tokeny, które są aktualizowane w momencie wejścia tutaj lub aktualizowane, gdy wychodzisz. I ostatecznie daje organizatorowi wydarzenia bardzo solidny sposób śledzenia, dokąd wszyscy idą i co dzieje się na wydarzeniu” – powiedział Kohze, zwracając się do publiczności konwencji.

BSV Global Blockchain Convention: Frictionless use of Bitcoin by Vaionex

W przypadku tokenów tantiem początkowy wystawca otrzymuje opłatę licencyjną za każdy transfer tokena, co na przykład pozwala na nową, bezproblemową monetyzację własności intelektualnej. Kontrolowane tokeny pomagają w przestrzeganiu przepisów, takich jak zamrażanie tokenów, odblokowywanie tokenów i nie tylko. Dzięki tokenom o wielu wyjściach, transakcje o wysokiej przepustowości z ponad 50 odbiorcami w jednej transakcji stają się rzeczywistością.

Blockchain BSV do emulacji wszystkich innych protokołów tokenów

Jednak Kohze jeszcze nie skończył. Następnie wyjaśnił, w jaki sposób w przypadku Bitcoin SV wszystkie inne zasoby cyfrowe i łańcuchy bloków mogą działać na jednym pojedynczym łańcuchu bloków. Pomysł, aby blockchain BSV był podstawową infrastrukturą dla niezliczonych protokołów tokenów, pierwotnie pochodził od samego Satoshiego Nakamoto.

„Craig powiedział mi cztery lata temu, że za kilka lat połączymy wszystkie istniejące protokoły tokenów w jeden globalny blockchain (…). Bitcoin jest kompletnym systemem Turinga, co oznacza, że ​​możesz uruchomić dowolny rodzaj kodu, a zatem równie dobrze możesz emulować każdy inny blockchain” – powiedział Kohze, oddając kredyty twórcy Bitcoina, dr Craigowi Wrightowi, za jego wpływ na Vaionex.

To właśnie Calvin Ayre, założyciel Ayre Group i CoinGeek, często opisywał jako „BSV zje świat”. Blockchain BSV może zacząć zjadać świat, najpierw zjadając resztę sfery zasobów cyfrowych.

BSV Global Blockchain Convention: Frictionless use of Bitcoin by Vaionex

Kohze opisał, że dzięki blockchainowi BSV „tunel wydajności” pojawia się w innych protokołach tokenów, takich jak Ethereum. Według Kohze, BSV może obniżyć opłaty transakcyjne za Ethereum o 99,99%.

„Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na transpiler.bitcoinsv.com – wpisać swoją istniejącą inteligentną umowę, otrzymasz umowę sCrypt, którą możesz przekonwertować na język skryptowy Bitcoin niskiego poziomu” – powiedział Kohze.

Kohze wprowadził również SVAgency, rozwiązanie Vaionex, które umożliwia WordPressowi bezpośrednią publikację na blockchainie Bitcoin SV, a także dostawcę infrastruktury opartej na blockchainie BSV o nazwie VIAPORT.

BSV Global Blockchain Convention: Frictionless use of Bitcoin by Vaionex

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV Global Blockchain Convention: Frictionless use of Bitcoin by Vaionex – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO