Kluczowi członkowie zespołu prawnego Terraform Labs odchodzą po upadku LUNA UST

Terraform Labs (TFL), firma stojąca za łańcuchem bloków Terra, sama ma kłopoty. Trzech kluczowych członków zespołu prawnego singapurskiej firmy podobno wycofało się po niedawnym załamaniu cen pierwszego stablecoina Terra, UST.

W skład zespołu prawnego wchodzą: radca prawny Marc Goldich, główny radca prawny Lawrence Florio oraz główny radca sądowy i prawny Noah Axler. Cała trójka pracowała w firmie niecały rok.

Inny serwis informacyjny poinformował o odejściu, powołując się na osobę znającą sprawę i strony LinkedIn członków zespołu. Zgodnie z raportem, operacje prawne TFL są obecnie obsługiwane przez doradców zewnętrznych.

Rzecznik TFL zapewnił jednak, że wśród pracowników firmy nadal istnieje zaufanie. Firma nadal mocno wierzy, że „Terra to coś więcej niż UST”, więc może odbudować i ożywić ekosystem.

„Ubiegły tydzień był wyzwaniem dla Terraform Labs, a niewielka liczba członków zespołu zrezygnowała w ostatnich dniach. Zdecydowana większość członków zespołu pozostaje niezłomnie zaangażowana w realizację misji projektu” – powiedział rzecznik.

Raport spotkał się z mieszanymi reakcjami szerszej społeczności cyfrowej waluty. Obserwatorzy wiążą wyjście zespołu prawnego z prawdopodobną burzą, która nastąpi po załamaniu cen zarówno UST, jak i LUNA. Jeden z obserwatorów na Twitterze włączył się, mówiąc:

„Zespół prawny laboratoriów Terraform mógł zobaczyć coś, z czym nie mogą sobie poradzić, więc zrezygnowali… Do Kwon sprawił, że ludzie stracili dużo pieniędzy i nie wszyscy to odpuszczą”.

Opinia ta nie jest bezpodstawna, ponieważ doniesienia wskazują, że rząd Korei Południowej, skąd pochodzi prezes TFL, Do Kwon, otworzył śledztwo w sprawie wydarzeń związanych z katastrofą.

Plany przebudowy obejmują podział blockchain Terra

Przed depegging, Terra USD (UST) była największym algorytmicznym stablecoinem pod względem emisji w branży walut cyfrowych. Z kapitalizacji rynkowej przekraczającej 12 miliardów USD, UST ma teraz kapitalizację rynkową w wysokości około 1 miliarda USD i zmienia właściciela na około 0,09 USD zamiast 1 USD.

Cena LUNA, natywnego tokena blockchain Terra, który jest używany do wspierania UST, również znalazła się w „spirali śmierci”. LUNA zmienia właściciela na około 0,000179 $, co jest dalekie od rekordowego poziomu 119 $ osiągniętego w zeszłym miesiącu.

Inne plany naprawienia sytuacji okazały się bezowocne. Ogarnięty walką Kwon ogłosił propozycję podzielenia blockchaina Terra. Nowy blockchain będzie nazywał się po prostu Terra i będzie miał token LUNA. Obecny blockchain zostanie przemianowany na Terra Classic z tokenem LUNAC.

Obejrzyj: Panel CoinGeek w Nowym Jorku, Bitcoin i Blockchain – czy prawdziwa wartość może pochodzić z rzeczywistej użyteczności?

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Key members of Terraform Labs’ legal team resign after LUNA UST collapse – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO