Dostosuj swój awatar MetaBot NFT za pomocą fragmentów

https://twitter.com/nftonshow/status/1523645990422855680?s=20&t=SOTVUlHAjtwbRrjAnKbR2Q

W kwietniu 2022 r. zespół ShowPay sprzedał różne komponenty do swoich bardzo udanych MetaBot NFT wprowadzonych w zeszłym roku. Fragmenty MetaBota składają się z korpusu głównego, ramion, nóg, butów i narzędzi.

Opcjonalnie właściciele będą mogli wyposażyć NFT w tle, który będzie można wyświetlić w awatarach użytkowników ustawionych na ich profilu MetaID.

Każda z tych sprzedaży zakończyła się w ciągu kilku minut, ponieważ użytkownicy kupili ślepe pudełko zawierające losowe części, które można było wyposażyć w ich MetaBoty. Po wyprzedaniu części zostały ujawnione. Narzędzia, które są różnymi przedmiotami trzymanymi przez boty, wydają się być rzadkimi (i najpopularniejszymi) przedmiotami, w tym bronią, instrumentami lub sprzętem sportowym.

NFTonShow

10 maja właściciele MetaBota będą mogli złożyć nowego awatara, opartego na botach pierwszej lub drugiej generacji i ich fragmentach.

Assemble Avatar

Ponieważ sprzedaż na rynku NFT ogólnie wysycha, następnym trendem wydaje się być ruch w kierunku użyteczności. Zespół ShowPay nie tylko zapewnia użyteczność z samymi MetaBotami i przedmiotami, ale także oferuje dodatkowe korzyści w różnych aplikacjach i platformach.

Posiadacze MetaBota będą mogli korzystać z takich korzyści, jak rabaty na opłaty transakcyjne na rynku NFT, zaliczki, priorytetowe uczestnictwo w oficjalnych projektach i wyprzedażach, a także funkcję „Wstrzymaj i zarabiaj” (dalsze szczegóły zostaną ogłoszone).

Niezależnie od sukcesu tego projektu cieszę się, że widzę więcej unikalnych strategii przyciągania sprzedaży NFT niż tylko teoria „Wielkiego Głupca”. Propozycja wartości NFT to weryfikowalna własność, reputacja i wzmocnienie więzi między użytkownikami, fanami, klientami i twórcami, emitentami i/lub artystami. Niestety do tej pory głównym przypadkiem użycia były oszustwa, handel myjkami oraz pompy i zrzuty. W miarę jak wyczerpuje się płynność do rzucania, oszustwa będą dotować i pojawi się produkcja użytecznych aplikacji.

W rezultacie powstanie rynek, na którym narzędzia NFT nadal mają wartość, ale z bardziej rozsądnymi zwrotami i oczekiwaniami. Najlepsze projekty, takie jak CryptoPunks czy BAYC, nadal pozostaną ze względu na bycie pierwszym i zachowanie silnych społeczności, ale aby inni przetrwali próbę czasu, będą musieli iść naprzód w staromodny sposób, poprzez ciężką pracę i osiąganie sukcesów na rynku.

Jak na ironię, ten bardziej dojrzały model może skończyć się niektórymi transakcjami niefinansowymi z tak wysoką wyceną, ale przede wszystkim będzie kierowany wartością fundamentalną, a nie spekulacją.

Kolejną korzyścią, którą należy naprawdę zamanifestować, jest narzędzie społecznościowe. Biorąc pod uwagę publiczny charakter NFT, członkowie społeczności mogliby teoretycznie tworzyć własne aplikacje przy użyciu metadanych on-chain.

Na przykład za pomocą MetaBotów można zbudować grę walki, w której Narzędzia są traktowane jako broń, a części jako Pancerz o unikalnych atrybutach. Wyjątkowość można wykorzystać na podstawie oryginalnego identyfikatora transakcji, znacznika czasu (i/lub numeru bloku) lub osadzonych numerów seryjnych. To jest prawdziwa wizja Metaverse, umożliwiająca otwarte innowacje wokół danych publicznych, przy jednoczesnym zachowaniu i egzekwowaniu praw własności.

Jako właściciel MetaBota nie mogę się doczekać, jakie inne korzyści i innowacje przyniosą NFT i mam nadzieję, że w miarę dojrzewania rynku mogą pozostać jednym z najsilniejszych projektów.

Obejrzyj: Panel CoinGeek New York, Nowy świat NFT na blockchainie BSV

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Customize your MetaBot NFT avatar with Fragments – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO