W jaki sposób cena BSV osiągnęła najniższy poziom od 3 lat? Joshua Henslee wyjaśnia

Joshua Henslee niedawno podzielił się swoimi przemyśleniami na temat BSV, który osiągnął najniższy poziom od trzech lat. Wyjaśnił, dlaczego uważa, że ​​tak się dzieje i co może się wydarzyć pod względem cen w przyszłości. Obejrzyj wideo lub przeczytaj podsumowanie poniżej.

Cena tokena BSV spadła do najniższego od trzech lat, ale Joshua Henslee jest niewzruszony

Henslee zaczyna od przypomnienia, że ​​był świadkiem wielu spadków cen walut cyfrowych i najwyraźniej nie jest przez to przerażony. Pokrótce omawia manipulacje na rynku, które charakteryzują branżę, zauważając, jak pompa w cenie tokenów, takich jak BTC, jest bezpośrednio skorelowana z drukowaniem Tethera, ale nie jest zainteresowany spekulacjami na temat tego, dlaczego występują niewielkie ruchy cenowe.

To powiedziawszy, Henslee uważa, że ​​większość prawdziwych programistów i twórców aplikacji nie dba o cenę tokenów w krótkim okresie. Ich zdaniem niższe ceny oznaczają możliwość zgromadzenia większej liczby monet po niższych cenach w dolarach, a jeśli żetony wzrosną, to też jest w porządku.

Henslee następnie wskazuje, w jaki sposób NFT i inne aktywa na BSV rosną, mimo że cena tokena jest obniżona. Jest to sprzeczne z tym, co zwykle dzieje się w innych blockchainach, co uważa za interesujące.

Dlaczego cena tokena BSV jest teraz obniżona?

Henslee uważa, że ​​bardziej jastrzębia Rezerwa Federalna i wzrost stóp procentowych są głównymi czynnikami wpływającymi na obniżenie cen tokenów na całym świecie. W wyniku tego spadają również ceny innych aktywów, takich jak akcje, i oczywiście aktywa ryzykowne, takie jak monety cyfrowe, nie ujdą w spadku. Nawet tokeny takie jak BSV, które mają prawdziwą użyteczność, nie mogą uciec przed większym spadkiem na rynku. Henslee nie wierzy jednak, że Rezerwa Federalna podniesie stopy tak agresywnie, jak chce.

„Uważam, że to głupie, że krypto ma być czymś oddzielonym od produkcji, alternatywą dla gotówki, ale gotówka jest bardziej wartościowa, gdy stopy procentowe są wyższe”, zauważa Henslee.

Henslee podkreśla, że ​​główne narracje w branży walut cyfrowych są żartem. Na przykład, podczas gdy BTC twierdzą, że zamierzają obalić banki centralne, cena tokena BTC jest nadal całkowicie zależna od działań i polityki tych samych banków centralnych.

Dlaczego cena BSV jest teraz tak niska? Henslee uważa, że ​​był on tłumiony i wciskany zbyt długo, ale w pewnym momencie rynek będzie musiał pogodzić się z rozwojem zachodzącym na jedynym naprawdę skalowalnym łańcuchu bloków. W końcu rynek sprawdzi rzeczywistość i zda sobie sprawę, że bardzo niewiele projektów nie przynosi niczego wartościowego, i dokona realokacji tego kapitału.

Nie przegap pierwszej w historii BSV Global Blockchain Convention, która odbędzie się w Grand Hyatt w Dubaju w dniach 24–26 maja. Zarezerwuj bilet już dziś!

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : How did the BSV price hit a 3-year low? Joshua Henslee explains – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO