Wynalazca Bitcoin, Craig Wright, ma na celu bilion transakcji na sekundę na BSV

Według wynalazcy Bitcoin, dr Craiga Wrighta, oryginalny Bitcoin – podobnie jak w łańcuchu bloków BSV – jest na najlepszej drodze do osiągnięcia 1 biliona transakcji na sekundę pod koniec dekady.

Dr Wright mówił o tych skalach w nowym wywiadzie dla The Jist na YouTube. Ale zanim dr Wright mógł nawet zacząć wchodzić w prawdziwe możliwości Bitcoina, gospodarz programu musiał wyrazić, przez co przeszedł jako dziennikarz, zanim udzielił wywiadu.

„Jesteś – bez wątpienia – najbardziej kontrowersyjną osobą, jaką miałem w swoim programie” – powiedział gospodarz The Jist, Josh Hamilton, jako swego rodzaju wprowadzenie.

Według Hamiltona żaden inny gość do tej pory nie wywołał tak wielkiego oburzenia na jego program, jak dr Wright.

Ale co jest tak kontrowersyjnego w dr Craigu Wright? Cóż, wynalazł Bitcoin – zobacz wynik sprawy sądowej Kleiman przeciwko Wright, aby uzyskać więcej informacji. Dlatego ludzie powinni celebrować twórcę, zamiast tracić rozum, ilekroć pojawia się na scenie. Jednak nikt tak naprawdę nie atakuje dr Wrighta; jest to komercyjny atak przeprowadzony na niego w celu powstrzymania prawdziwego Bitcoina.

„Oni się boją”, powiedział dr Wright do Hamiltona.

Craig Wright oczyszcza rynek aktywów cyfrowych – wielu się to nie podoba

„Cała branża opiera się na kłamstwach, oszustwach i oszustwach. Wymiany są – nie znam jednej z nich, takiej przyzwoitej wielkości, która nie jest bandą przestępców. Piorą pieniądze, są szumowinami i wszystkim innym. I przez całą historię to całe bzdury o „demokratyzacji finansów” to największy ładunek gówna, jaki ktokolwiek kiedykolwiek wymyślił” – powiedział dr Wright. Następnie wyjaśnił, w jaki sposób obecny rynek aktywów cyfrowych jest schematem Ponziego.

Te słowa mogą być jednym z powodów, dla których niektórzy uczestnicy rynku aktywów cyfrowych inwestują dużo pieniędzy tylko po to, by zaszkodzić reputacji doktora Wrighta, zamiast popierać jego wynalazki. Ale wystarczająco dużo kartelu przestępczości kryptograficznej, który należy uznać za przeszłość, zamiast tego zobaczmy, co dr Wright miał do powiedzenia na temat Bitcoina – przyszłości.

Oligarchia Doliny Krzemowej i Bitcoin

Dr Wright wyjaśnił Hamiltonowi, że reklamowy model biznesowy Doliny Krzemowej to oligarchia, która powstrzymuje konkurencję. Z Bitcoinem, podobnie jak w blockchainie BSV, ludzie będą mogli uczestniczyć w otwartej gospodarce światowej. Prawie rok temu dr Wright wygłosił przemówienie programowe na ten temat i powiedział, że dzięki swojej pracy w nChain i Bitcoin SV byłby w stanie zniszczyć model biznesowy Dolin Krzemowych:

„W ciągu najbliższych czterech lat damy wam fundament, aby nigdy więcej nie było Twittera. Kiedykolwiek. Nie będzie Facebooka. Zniszczymy ich model biznesowy. Właśnie dlatego mnie nienawidzą” – powiedział dr Wright w swoim przemówieniu.

Hamilton zapytał dr Wrighta, dlaczego w ciągu ostatnich 10-15 lat internet wydaje się być podporządkowany globalnym korporacjom, co prowadzi do coraz większej centralizacji Internetu i mediów społecznościowych. Dr Wright wskazuje, że przy płatnościach bezpośrednich – prawdziwych płatnościach peer-to-peer, jak wyobrażał to sobie w białej księdze Bitcoin – oligarchie nie mogą już posiadać części Internetu.

BTC i inne projekty blockchain nie służą temu celowi, ponieważ nie są w stanie wystarczająco skalować i są zbyt kosztowne, aby wykorzystać je do płatności bezpośrednich. Blockchain BSV ma te możliwości i dlatego dr Wright koncentruje swoją pracę na Bitcoin SV, oryginalnym Bitcoinie, który wynalazł.

„Czytałeś moją białą księgę?”

„Moje dzieło, moje zasady” – powiedział dr Wright do Hamiltona, odnosząc się do jego praw własności dotyczących ogólnie Bitcoina, a także jego praw autorskich do białej księgi Bitcoin. Wright wyjaśnia, że ​​ludzie wspierający BTC nawet nie rozumieją Bitcoina, węzłów, decentralizacji i ekonomii.

„Z definicji węzły tworzą bloki… Masz kilka dużych węzłów i kafelek małych. Obecnie w BTC 3 węzły kontrolują 60% sieci, a łącznie 15 odkryło bloki w ciągu ostatnich 6 miesięcy” – powiedział dr Wright.

Według niego to kłamstwo, gdy BTC twierdzą, że mają niepowstrzymaną zdecentralizowaną sieć z dziesiątkami tysięcy węzłów. Nie ma dziesiątek tysięcy węzłów decentralizujących cokolwiek w BTC, a Bitcoin i tak nigdy nie miał być niepowstrzymany przez rządy.

Oglądanie wywiadu The Jist z dr Wrightem to doskonały sposób na poznanie prawdziwej historii Bitcoina i planu Bitcoina, zgodnie z zamierzeniami jego twórcy.

Jak globalny system finansowy zareaguje na zakłócenia spowodowane przez Bitcoin SV?

Hamilton kończy sesję wywiadu, pytając Wrighta, w jaki sposób wszystkie możliwości blockchain BSV zostaną faktycznie zaakceptowane przez obecny system finansowy. Przyznając, że może sobie wyobrazić świat działający na Bitcoin SV jako transakcyjnej warstwie bazowej.

„To, co zamierzam robić, to uczyć, w jaki sposób zamierzamy zintegrować to z 5G i 6G w ramach protokołu, jak zintegrować to bezpośrednio z IPv6 — zasadniczo czyniąc Bitcoin częścią protokołu internetowego. Aby każdy mógł bezpośrednio korzystać z Bitcoina bez żadnej wiedzy” – powiedział dr Wright.

Brzmi dobrze! Więc jaki był ten cały hałas, którego doświadczył Hamilton podczas tego programu The Jist? Prawdopodobnie hałas zakłóceń. Hamilton może mieć w przyszłości ponownie dr Wrighta w swoim programie i myślę, że wtedy też będzie coraz mniej irytacji dotyczących twórcy Bitcoina.

Dowiedz się więcej o prawdziwym i oryginalnym blockchainie Bitcoin-BSV:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin inventor Craig Wright aims at a trillion transactions per second on BSV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO