Ten Square Games (TEN) #GPW mamy dołek ?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-7-1024x556.png

Jesteśmy twórcami gier mobilnych i uwielbiamy je robić!
Dzięki temu, że łączy nas pasja, staliśmy się liderem w branży gamedev w Polsce.
W 2011 r. zaczynaliśmy swoją przygodę od gier przeglądarkowych, a dziś w nasze tytuły Free2Play grają miliony ludzi na całym świecie.

NASZA HISTORIA.

Mówiąc krótko, robimy gry i jesteśmy w tym dobrzy! Od 2011 r. produkujemy gry Free2Play, które pokochali gracze na całym świecie. Angażujemy się na 100%, bo kochamy to co robimy! Nasz największy hit to Fishing Clash i gry, które symulują popularne hobby outdoorowe. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że zapewniamy milionom ludzi na całym świecie rozrywkę na najwyższym poziomie, a to nie jest nasze ostatnie słowo!

#TSGmemories

Bycie częścią naszego zespołu to naprawdę fajne uczucie! Dzielimy się wiedzą, inspirujemy nawzajem, wspieramy się i pomagamy sobie. A kiedy się bawimy to, podobnie jak w pracę, wkładamy w to całe serce! W zeszłym roku pokonaliśmy niemal tysiąc kilometrów, podróżując z dwudziestu europejskich lokalizacji, aby spotkać się na magicznej wyspie Obonjan, aby świętować 10-lecie firmy. 3 dni pełne słońca, zabawy, muzyki i dobrego jedzenia naładowało nas energią po brzegi.

Autor : socjolog2008

Źródło : https://tensquaregames.com/pl/o-nas/Author: socjolog2008