Joshua Henslee bierze udział w tokenie CryptoFights w najnowszym instruktażu wideo

Dla obserwatorów BSV nie jest tajemnicą, że CryptoFights jest jak dotąd największym sukcesem na blockchainie BSV. Ponieważ gra blokuje miliony codziennych transakcji i rośnie, FYX Gaming ogłosiło wymienny token do użytku w grze. Joshua Henslee powraca z kolejnym filmem, aby wyjaśnić, co oznacza ogłoszenie i jak będzie działać nowy token CryptoFights.

Podsumowanie sukcesu CryptoFights i zwracanie się do krytyków

Henslee rozpoczął wideo od podsumowania epickiego sukcesu CryptoFights. Przypomniał widzom, że CryptoFights ma teraz więcej codziennych transakcji niż większość głównych blockchainów razem wziętych. Zgadza się, jedna gra na BSV zawstydza Ethereum, BTC i XRP przez większość dni.

Odniósł się również do faktu, że krytycy BSV twierdzą, że transakcje są spamem. On się z tym nie zgadza. Rejestrowane ruchy w grze mają wiele zalet: mogą zapobiegać oszustwom, pozwalają graczom na studiowanie dzienników w celu wymyślenia zwycięskich strategii i nie tylko.

O nowym tokenie FYX Gaming

Henslee najpierw omówił podstawy tokena FYX Gaming.

Łącznie będzie 1 miliard tokenów.
Początkowa podaż w obiegu wynosi 200 mln.
100 mln z nich zostanie sprzedanych w ofercie publicznej.
Żetony będą zdobywane poprzez obstawianie.
Będą używane w całym ekosystemie FYX Gaming.
„Sposób, w jaki gracze mogą je zdobyć, polega na stworzeniu najwyższej klasy komponentu w grze” – wyjaśnił Henslee. Jest to strategia zachęcania nowych graczy do gry i przywracania starych. Wprowadzony zostanie również system poleceń, dzięki któremu gracze będą mogli zdobywać tokeny FYX, aby polecać nowych graczy do gry. Gracze będą również zdobywać żetony za lądowanie na najwyższych pozycjach w tabeli liderów gry.

„Każdy szum jest dobry dla BSV”, powiedział Henslee, wyjaśniając swoją perspektywę, dlaczego token będzie dobrą rzeczą. Uważa, że ​​przyciąga to graczy do gry, która ostatecznie działa na BSV bez negatywnych skojarzeń, jakie wiele osób w branży ma z samym tokenem BSV.

Dlaczego utrzymanie bezpłatnych poziomów jest ważne?

Zgodnie z dostępnymi informacjami, wejście do lochów, tworzenie przedmiotów, budowanie postaci itp. będzie teraz kosztować graczy. Henslee nie ma z tym problemu, ale uważa również, że ważne jest utrzymanie wolnych poziomów, aby zachęcić nowych graczy.

Wyjaśnia, że ​​czuje, iż od razu płacenie jest potencjalnym zniechęceniem dla potencjalnych graczy.

Czy to wszystkie boty? Henslee tak nie uważa

Token pomoże nam również odkryć, ilu prawdziwych graczy jest w grze. Jeśli popyt na token jest wysoki, oznacza to, że istnieją prawdziwi gracze i rozwiewa to, co niektórzy krytycy mówią o transakcjach BSV generowanych głównie przez boty.

Jest to wymówka zbyt wielu krytyków BSV, których używa do odrzucenia ogromnej liczby transakcji. Wreszcie token FYX Gaming może rzucić nieco światła na to, ilu rzeczywistych graczy ma gra.

Czy to jest ICO?

Henslee przyznaje, że jest to w rzeczywistości pierwsza oferta monet (ICO). Zauważa jednak, że jest to prawdopodobnie pierwsze ICO zespołu, który ma już działający produkt.

Ogólnie rzecz biorąc, Henslee wierzy, że wywoła to krótkoterminowy szum, stworzy popyt na token FYX, przyciągnie nowych graczy do gry i wygeneruje nowe transakcje. Chociaż wiąże się to z ryzykiem, uważa, że ​​jest to ostatecznie dobra rzecz.

Dowiedz się więcej o tokenie CryptoFights, czytając ogłoszenie tutaj.

Obejrzyj: Panel CoinGeek New York, eSports i Blockchain: następny poziom profesjonalnych gier

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Joshua Henslee takes on CryptoFights token in latest explainer video – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO