Szał NFT podobny do ICO, Jon Southurst mówi Women of BSV

Jon Southurst, znane i wiarygodne nazwisko w przestrzeni sprawozdawczej Bitcoin od lat, przeprowadza wywiady z ludźmi z różnych sektorów w swoim programie — The Bitcoin Bridge. Ostatnio zmienił strony stołu, kiedy Women of BSV przeprowadziło z nim wywiad w swoim programie, aby omówić jego pochodzenie, doświadczenie i przemyślenia na temat Bitcoin SV, blockchain i innych.

Pochodzący z Australii Southurst ma siedzibę w Japonii od 2002 roku. Interesował się finansami i pracował w Goldman Sachs, JPMorgan i Lehman Brothers, gdzie był świadkiem kryzysu finansowego z 2008 roku, który był jego następcą po Bitcoin.

„Początkowo nic nie rozumiałem; Pobrałem Qtclient i próbowałem go wydobyć na moim laptopie Apple. Byłem także jednym z dziennikarzy pracujących w terenie, gdy Mt.Gox zawiódł” – powiedział Southurst.

Góra Gox, która została stworzona jako akronim od „Magic: The Gathering Online Exchange”, początkowo funkcjonowała jako platforma handlu kartami, a później została przekształcona w cyfrowy kantor wymiany walut.

Jako reporter Bitcoin, Southurst pracował dla wielu organizacji, w tym dla CoinDesk, Roger Ver w Bitcoin.com i jego przedsięwzięcia Bitsonline.com, zanim dołączył do CoinGeek. Po raz pierwszy przeprowadził wywiad z dr Craigiem S. Wrightem w 2014 roku w Singapurze. Southurst powiedział, że początkowo miał neutralne podejście do Bitcoina, ale kiedy doszło do forka w 2018 roku, zdał sobie sprawę, że coś jest nie tak z BTC i zaufał „Bitcoinowi” Cash. Przypomniał sobie, kiedy czuł, że dr Wright prawdopodobnie jest Satoshi Nakamoto bardziej niż ktokolwiek inny, ponieważ, jak powiedział, nikt nie obalił twierdzeń dr Wrighta w żaden wiarygodny sposób.

Tymczasem w NFT Southurst zwrócił uwagę, że widok ludzi rozmawiających o NFT na Twitterze przypomina mu czasy ICO. „Doceniam ludzi, którzy zarabiają na NFT, ale nie przepadam za nimi. Mogę być w Metaverse, chociaż mam mieszane uczucia co do wirtualnej rzeczywistości — mam do niej zarówno dystopijne, jak i utopijne podejście — zaśmiał się Southurst.

Połączenie AI z metanetem czy SBW? Zapytany, powiedział Women of BSV, że każda aplikacja, która wykorzystuje i przetwarza duże ilości danych, może zostać zbudowana w metasieci, biorąc pod uwagę różnicę między nią a internetem, ponieważ jest ona oznaczona znacznikiem czasu i weryfikowalna.

Dyskusja później przeniosła się na to, jak społeczność Bitcoin SV rośnie na całym świecie, chociaż po drodze pojawiają się nieuniknione przeszkody. Southurst powiedział, że społeczność w Japonii rozwija się „bardzo powoli”. Główną barierą jest to, że ludzie nie mogą kupować BSV, ponieważ lokalne władze finansowe (FSA) bardzo surowo dopuszczają cyfrowe waluty.

„Dopuściło tylko osiem kryptowalut w jednym momencie, a FSA nadal nie zatwierdziła BSV. Niedozwolony jest handel między BSV a japońskim jenem; jednak ludzie mogą z niego korzystać bez handlu” – powiedział. Będąc ogromnym rynkiem gier, firmy takie jak CryptoFights mogą sobie tam świetnie radzić, ale wszystko musi zostać przetłumaczone na język japoński, aby jakakolwiek firma odniosła sukces w tym kraju.

„Gdyby BSV znalazło się na japońskiej giełdzie, byłaby to wielka wiadomość dla branży. FSA reguluje tylko wtedy, gdy istnieje ogromny popyt ze strony giełd” – dodał Southurst.

Obejrzyj: odcinek CoinGeek Conversations, Women of BSV: Nie jesteśmy uciskaną mniejszością, po prostu zadajemy inne pytania

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : NFT craze similar to ICOs, Jon Southurst tells Women of BSV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO