Jimmy Nguyen w Fox Business: BSV to prawdziwa wartość

Gdy pęka hipernadmuchana bańka walutowa, wielu cofa się o krok i zastanawia, o co w tym wszystkim chodzi. Niektórzy dochodzą do wniosku, że tylko blockchainy z realną użytecznością przetrwają bessę.

Niedawno prezes założyciel BSV Blockchain Association Jimmy Nguyen był w Fox Business, aby zrobić taki przypadek dla Bitcoin SV. Jak powiedział Kennedy’emu, chodzi o „użyteczność, użyteczność, użyteczność!”

Więcej szczegółów na temat wywiadu z Jimmym Nguyenem w Fox Business

Kennedy otworzył segment, drażniąc się, że wiele osób, które myślały, że w listopadzie zostaną miliarderami, jest teraz bezdomnych. Zapytała Jimmy’ego, czy to najgorsza wiadomość dla „krypto”.

Jimmy odpowiedział przecząco. Powiedział jej, że nie jest to najgorsza wiadomość, ale kluczem jest znalezienie monet i łańcuchów bloków o prawdziwej użyteczności, które nie są napędzane wyłącznie spekulacjami. Zauważył, że powodem, dla którego obecna branża jest tak niestabilna, jest to, że ludzie tak naprawdę nie używają monet, ale po prostu obstawiają je.

Wypowiadając się na temat windy dla BSV, Jimmy wyjaśnił, w jaki sposób ta wersja Bitcoina – która jest oryginalna – ma być używana do codziennych, wydajnych płatności. Rzeczywiście, BSV ostatnio odnotowało rekordowe cztery miliony transakcji dziennie, czyli więcej niż BTC, Ethereum, XRP i większość innych blockchainów razem wziętych.

Obecna branża walut cyfrowych

Podejmując główną ideę Jimmy’ego, że użyteczność jest kluczem, Kennedy powiedziała, że ​​wierzy, że rządy niedługo wskoczą na modę cyfrowej waluty. Wskazała, że ​​ekstrawaganckie drukowanie pieniędzy przez banki centralne w ostatnich latach może wyrządzić wiele szkód gospodarczych i że to była potencjalna siła napędowa przyjęcia tej technologii przez rząd.

Wskazała również, że 40% osób posiadających waluty cyfrowe nie jest białych, a większość osób, które je posiadają, zarabia mniej niż 60 000 USD rocznie. Kennedy wspomniał, że jest to potencjalny sposób dla tych osób na długoterminowe zyski ekonomiczne. Brakowało jej tego, że myślenie o traktowaniu walut cyfrowych jako inwestycji jest jednym z największych problemów w branży i że wiele z tych samych osób straci koszule, ale Jimmy nie miał czasu, aby się tym zająć. krótki segment.

Czy ludzie nie powinni otrzymywać płatności w Bitcoinach?

Wskazując, że wielu sportowców, takich jak Russel Okung, zdecydowało się wziąć część swoich pensji w Bitcoin, Kennedy zapytał, czy był to taki dobry pomysł, biorąc pod uwagę szaloną zmienność i niedawny krach.

„Myślę, że to osobisty wybór” — odpowiedział Jimmy. Szybko jednak wrócił do swojej głównej tezy o wartości. „Jedyną rzeczą, na którą możesz postawić, jest to, czy uważasz, że istnieje długoterminowa wartość” – powiedział. Jego ogólna rada była taka, że ​​jeśli zamierzasz akceptować płatności w walucie cyfrowej, upewnij się, że zapewnia ona rynkowi rzeczywistą wartość i użyteczność.

Kończąc segment, Jimmy wspomniał, że był w stanie dać swoim siostrzeńcom trochę BSV w te Święta Bożego Narodzenia dzięki niskim opłatom i wydajności blockchain.

Utility wygra długą grę

Ogólnie rzecz biorąc, przesłanie Jimmy’ego w tym krótkim segmencie było proste: narzędzie zwycięży w dłuższej perspektywie. Osoby, które mają nadzieję na spekulację na monetach, powinny długo i intensywnie zastanowić się, czy kupowane przez nich monety przyniosą rynkom rzeczywistą wartość w dłuższej perspektywie. Wszystko inne to po prostu hazard i poddawanie się kaprysom rynku, zwłaszcza jego wielorybów, które są znane z manipulowania cenami walut cyfrowych.

Obecnie, jeśli chodzi o użyteczność i wydajność, BSV nie ma konkurentów. Firmy i przedsiębiorstwa uciekają do jedynego łańcucha bloków, który może skalować się w nieskończoność, który obsługuje ponad 5 milionów codziennych transakcji bez wysiłku i który może przetwarzać transakcje w ciągu kilku sekund za ułamki centa. Oryginalny Bitcoin był wszystkim, czego kiedykolwiek potrzebowaliśmy, a coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć.

Obejrzyj: Prezentacja CoinGeek w Nowym Jorku, Ścieżka do przyjęcia bitcoinów: jak zamienić całą sieć w aplikacje Bitcoin

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Jimmy Nguyen on Fox Business: BSV is true value – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO