Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

29 listopada 2021

Brandon Bryant: Gra dla Handcash

Obecnie wiele gier online ma swoją własną wirtualną walutę. Istnieją V-dolce w Fortnite lub VC (wirtualna waluta) w NBA2K. Waluty umożliwiają kupowanie ekskluzywnej zawartości lub ulepszeń do tej gry. Ale nie można ich używać poza własną grą.

Przypuśćmy, że istnieje wirtualna waluta, którą można łatwo przekonwertować na zwykłe pieniądze i można jej używać w wielu różnych grach. Nadchodzi.

Nazywa się Duro i będzie sprzedawany przez portfel Bitcoin SV Handcash.

Jak więc Duro odnosi się do BSV? Proste: jedno Duro to tylko nazwa, którą Handcash nadaje jednej dwustutysięcznej BSV. Lub, ujmując to inaczej:

1 BSV = 200 000 durosów.

Nadając nazwę tej wielkości jednostki, liczby związane z bardzo małymi transakcjami będą bardziej przyjazne dla użytkownika. Tak więc, na przykład, jeśli 1 BSV = 160 USD, to 10 Duros jest wartych 0,8 centa — rodzaj pieniędzy, które możesz rzucić, kupując coś w grze online, nie martwiąc się zbytnio.

W tym tygodniu CoinGeek Conversations, Brandon Bryant, programista dla Handcash, opowiada o tym, jak ekosystem Duro będzie ewoluować i otwierać dostęp do szeregu gier, dzięki współpracy Handcash z kilkoma start-upami BSV oraz z Built by Gamers, istniejącym biznesem e-sportowym którego Taylor Searle pojawiła się w zeszłotygodniowej edycji programu.

Jak więc nowicjusze znajdą drogę do systemu? Brandon wyjaśnia:

„Pobierasz portfel Handcash – a wkrótce w Handcash pojawią się płaskie szyny, dzięki czemu będziesz mógł użyć Apple Pay lub preferowanej metody płatności, aby kupić trochę Duros lub trochę Bitcoin SV. “

Następnie wystarczy wybrać kilka gier do wypróbowania:

„Zostaniesz przekierowany do naszego sklepu z aplikacjami, a wewnątrz sklepu z aplikacjami znajdziesz Haste Arcade, aplikację NFTY Jigs i wszystkie inne aplikacje, które korzystają z Handcash SDK. I będziesz mógł łączyć się z tymi aplikacjami, autoryzować płatności — i jesteś w drodze”.

Trudność we wprowadzaniu nowych użytkowników do ekosystemu BSV była od dawna postrzegana jako czynnik ograniczający powszechne przyjęcie wielu dostępnych produktów i usług. Handcash starał się uczynić to tak prostym, jak to tylko możliwe: „Celem jest, aby proces rejestracji trwał mniej niż kilka minut”.

A ponieważ użytkownicy Taylor Searle’s Built by Gamers są zachęcani do zarejestrowania się w Handcash, perspektywy dla wielu nowych użytkowników nigdy nie wyglądały tak dobrze:

„Handcash uruchamia program poleceń. So Built By Gamers ma ogromną publiczność i uwagę. I wskażą to na Handcash w tym ekosystemie. W zamian zarabiają procent zysku z doładowań, które otrzymują użytkownicy, których polecają. Tak więc wszyscy są ekonomicznie przystosowani, aby po prostu napędzać wzrost w ekosystemie”.

Dla graczy w grze, połączenie Handcash to coś więcej niż tylko waluta, ponieważ będą mogli również handlować wirtualnymi towarami. Handcash współpracuje z NFTY Jig, aby wspierać tokeny RUN, więc cyfrowe przedmioty i NFT będą również przenosić między grami.

Stosunkowo niedawno zatrudniony w zespole Handcash, Brandon mówi, że jest pod wrażeniem nieustannego skupienia, jakie jego założyciele, Alex Agut i Rafa Seibane, wnoszą do firmy:

„Rafa i Alex są ekspertami w odmawianiu”. Ale nie w tym przypadku: „Gotówka ręczna naprawdę ściga branżę e-sportową, gry i wszystko, co się z tym wiąże”.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Brandon Bryant: It’s game on for Handcash – CoinGeek