Co dalej z 4th Bitcoin SV Hackathon zwycięzcą Bitcoin Phone?

Konferencja CoinGeek nie tylko prezentuje renomowaną gamę paneli i prelegentów w przestrzeni Bitcoin, ale także ujawnia projekty finalistów Bitcoin SV Hackathon. W tym roku CoinGeek New York przedstawił prezentację zwycięzcy czwartego BItcoin SV Hackathon, Joe Thomasa, kanadyjskiego programisty, który stworzył telefon Bitcoin.

Thomas dołączył do gospodarza CoinGeek Backstage, Stephanie Tower, aby porozmawiać o zwycięskiej aplikacji i kolejnych krokach w kierunku telefonu Bitcoin.

Thomas ma na celu wprowadzenie transakcji i komunikacji sieciowej w czasie rzeczywistym do blockchain BSV, a jego rozwiązaniem jest pierwszy na świecie protokół Voice-over-Bitcoin. „Bitcoin Phone to aplikacja, która wykorzystuje Bitcoin, aby umożliwić ludziom dwukierunkowe przesyłanie dźwięku przez Internet. Mogę więc przesyłać strumieniowo dźwięk do Ciebie w zamian za pieniądze, a Ty przesyłasz dźwięk do mnie w zamian za pieniądze, potencjalnie. A ponieważ mamy dwukierunkowy strumień audio, w zasadzie prowadzimy rozmowę telefoniczną” – wyjaśnił.

Czwarty Hackathon Bitcoin SV trwał sześciotygodniową rundę kodowania, podczas której uczestnicy zostali wezwani do stworzenia aplikacji lub usługi, która może wykorzystać możliwości „peer-to-peer” blockchainu BSV, i według Thomasa idea aplikacji zajęła najdłuższy czas na manifestację.

„Cóż, tworzenie pomysłów trwało długo. Czytałem te wszystkie rzeczy od Craiga Wrighta i Ryana Charlesa i wszystkich innych ludzi, bardzo, bardzo inteligentnych ludzi. Myślę, że zaczęło się to dawno temu, kiedy zrozumiałem kanały nSequence, o których Craig ciągle mówi, i po tym, jak naprawdę dogłębnie je zrozumiałem” – powiedział.

Thomas wspomniał również, że ludzie wciąż powtarzają, że tworzenie aplikacji takich jak Bitcoin Phone może być możliwe dopiero za dziesięć lat, kiedy infrastruktura zostanie rozwinięta, ale Thomas zdał sobie sprawę, że jest to możliwe dzisiaj.

„Pomyślałem: „O mój Boże, moglibyśmy to zrobić dzisiaj”. To tak, jakby ludzie ciągle powtarzali, że te rzeczy są możliwe dopiero za dziesięć lat, kiedy rozwiniemy podobną infrastrukturę, ale zdałem sobie sprawę, że jest to możliwe. A potem musiałem po prostu zacząć od zera podczas Hackathonu i po prostu zbudować pierwszą aplikację, o jakiej mi pomyślałem: zbudować telefon, ponieważ jest to najbardziej oczywista rzecz, że ludzie to widzą — ludzie widzą, jak działa, słyszą, i oni to rozumieją”.

Zapytany, jaki był najbardziej pamiętny moment, kiedy tworzył aplikację. Thomas odpowiedział: „Wydaje mi się, że w połowie lipca, kiedy skończyłem, i dostałem przyjaciela, który to przetestował. Jak za pierwszym razem, kiedy faktycznie zadziałało i zadziałało. Mój przyjaciel na to: „Och, to jest takie fajne, że musimy to teraz nagrać”. Więc zaczął to nagrywać, a potem odbyliśmy pierwszą rozmowę na Bitcoin i to było niesamowite”.

Towers podsumowuje wywiad, pytając, co zwycięzca czwartego Bitcoin SV Hackathon zrobi z nagrodą pieniężną. Thomas stwierdził, że on i jego zespół poszukuje ludzi do sprzedaży i marketingu.

„W tej chwili musimy znaleźć ludzi w sprzedaży i marketingu. Po pierwszym etapie Hackathonu, pozyskałem kilka innych osób, które pomogły mi w dalszym rozwijaniu telefonu Bitcoin. Mamy fajny interfejs użytkownika. Wrócili do domu. Nieustannie pracują. To bardzo pracowici ludzie. Mamy stronę techniczną w dół. Mamy produkt wyłączony. Potrzebujemy teraz większego skupienia na marketingu” – powiedział.

Bitcoin Phone może transmitować dane głosowe przez sieć Bitcoin, wykorzystując nieostateczność nSequence, aby umożliwić strumieniowanie danych zbliżone do czasu rzeczywistego. Podczas prezentacji na konferencji Thomas pokazał potencjał protokołu Bitcoin Phone oraz jego działanie i powiązania z mikropłatnościami Bitcoin, aby ostatecznie zrewolucjonizować branżę korepetycji i usług językowych. Umożliwi to korepetytorom konkurowanie ceną swoich usług i natychmiastową zapłatę bez typowych problemów obecnych na obecnych platformach internetowych.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło :

Author: BitcoinSV.pl
CEO