Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

29 listopada 2021

Astro Apes z napędem BSV: kolekcje „nowej ery” atrakcyjne dla szerokiej grupy ludzi

Miałem okazję przeprowadzić wywiad z Milesem z Astro Apes, kolekcji jedynych w swoim rodzaju non-fungible tokens (NFT) na blockchainie BSV. Astro Apes NFT zapewni członkom tylko podobne korzyści, a także zapewni ochronę małp człekokształtnych za pośrednictwem Funduszu Dian Fossey Gorilla Fund.

Dlaczego warto wybrać Małpy i przestrzeń kosmiczną jako motywy generatywnych NFT?

Miles: Wierzymy, że małpy przemawiają do szerokiej grupy ludzi. Mamy nadzieję, że ten projekt może stać się dobrym prezentem lub czymś w rodzaju kolekcjonerskiej „nowej ery” dla kogoś, kto nie wie nic o BSV lub „krypto” i po prostu kocha małpy, ochronę planety itp. Temat kosmiczny jest po prostu coś, co artyści z zespołu chcieli realizować w tej pierwszej kolekcji.

W jaki sposób Ape NFT będą generowane losowo?

Mile: Każda indywidualna cecha i odmiana ciała w formacie jpg jest umieszczana w programie z dołączonym „% rzadkości”. Program generuje żądaną liczbę znaków i daje nam arkusz danych ze wszystkimi specyfikacjami z tej kolekcji!

Jaka jest specyfika tego, w jaki sposób sprzedaż NFT przyczynia się do ochrony małp na całym świecie?

Mile: 10% całej początkowej sprzedaży, 25% bieżących tantiem i 50% plonów z rolnictwa trafi do portfela społeczności na „darowizny i adopcje” odbywające się co miesiąc!

Jak określa się rzadkość różnych cech?

Mile: Ustawiamy indywidualny „% rzadkości”, ale nie mamy kontroli nad tym, jak łączą się z innymi cechami podczas losowego generowania.

Czy Astro Apes użyje tego samego ukrytego i ujawnionego mechanizmu, którego używali Gopnicy przy ich pierwszej sprzedaży?

Miles: Tak, ale nasze małpy „wpadają na BSV” w Asteroids!

Czy metadane różnych cech będą połączone i powiązane z rzeczywistym NFT?

Miles: Tak, wszystkie metadane będą połączone w łańcuchu i dołączone do każdej Astro Ape.

Czy cechy mają dodatkowe atrybuty, czy reprezentują wyłącznie cechy na obrazku?

Miles: W tej chwili reprezentują one tylko cechy na obrazku, ale znowu chcielibyśmy dołączyć atrybuty do przyszłych przypadków użycia, może NFTYJigs? Ponownie, chcielibyśmy wprowadzić do zespołu kogoś, kto mógłby nam pomóc w tych sprawach, prosimy o kontakt na Twitterze lub przez e-mail! (BasedApes@gmail.com)

Jaka jest rola i mechanika tokena Space Bananas?

Miles: Space Bananas będzie oficjalnym symbolem Astro Apes. Tokeny będą wysyłane do posiadaczy raz w miesiącu (liczba „x” na małpę, bez współczynnika rzadkości). Te tokeny będą używane do różnych rzeczy w społeczności, w tym do „szalony” drop drop, gadżety członków, funkcja „build-an-ape” i, miejmy nadzieję, znacznie więcej w miarę rozwoju projektu.

Jak będzie działać „rolnictwo plonów AA (Astro Apes)”?

Miles: Kierunek rolnictwa będzie kierowany przez społeczność; rozpoczniemy dyskusję po pierwszej sprzedaży, aby zobaczyć, jak społeczność chciałaby rozdysponować środki.

Na jakiej platformie będzie można rozpocząć uprawę plonów?

Mile: zamiana tokenów.

Czy mógłbyś podkreślić różnice między partią Genesis 75 a podstawową kolekcją 1000?

Miles: Celem kolekcji Genesis jest zwrócenie uwagi na rzadkie cechy, które zostaną wykorzystane w kolekcji podstawowej. Małpy z rodziny Genesis będą miały tylko 1 rzadką cechę, podczas gdy w kolekcji podstawowej możesz mieć małpy z ponad 5 rzadkimi cechami.

Czy partia Genesis będzie początkowo wyceniana inaczej niż Base Collection?

Mile: Partia Genesis będzie wyceniona na 1 BSV za sztukę. Kolekcja podstawowa będzie wynosić 0,5 BSV.

Dziękuję Miles za poświęcenie czasu na udzielenie odpowiedzi na moje pytania. Mam nadzieję, że czytelnicy dowiedzieli się więcej o projekcie Astro Apes. Asteroidy wypełnione małpami trafią do sprzedaży na RelayX.com 26 listopada.

Obejrzyj: prezentacja CoinGeek New York, The New World of NFT

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : BSV-powered Astro Apes: ‘New age’ collectibles appealing to broad group of people – CoinGeek