Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

29 listopada 2021

Bitcoin Association dołącza do Japan Cryptoasset Business Association (JCBA) jako członek stowarzyszony, aby wspierać rozwój BSV w Azji

Bitcoin Association, szwajcarska globalna organizacja branżowa, która działa na rzecz rozwoju biznesu z blockchainem Bitcoin SV (BSV) i walutą cyfrową, ogłasza dziś, że została dopuszczona do dołączenia do Japan Cryptoasset Business Association (JCBA) jako członek stowarzyszony jej nieustających wysiłków na rzecz wspierania rozwoju technologii blockchain dla przedsiębiorstw w Japonii i całej Azji.

JCBA służy jako platforma dla firm pracujących z zasobami cyfrowymi do sieciowania, łączenia i współpracy w kwestiach ważnych dla rozwoju sektorów zasobów cyfrowych i blockchain w Japonii. Do 112 członków należą wiodące banki, giełdy, dostawcy technologii, firmy deweloperskie, dostawcy usług profesjonalnych i stowarzyszenia branżowe o znaczących zainteresowaniach w japońskiej przestrzeni blockchain. Od momentu założenia w 2016 r. JCBA odgrywa coraz większą rolę we wzroście powstającej branży blockchain w Japonii, w tym przyczyniając się do rozwoju pozytywnej polityki publicznej poprzez współpracę z Agencją Usług Finansowych i Agencją ds. Konsumentów, a także zwiększając świadomość technologii blockchain i poprawa dostępu do edukacji w kosmosie.

Dzieląc się kilkoma tymi samymi celami w zakresie rozwoju ekosystemu blockchain przyjaznego regulacjom i innowacjom, Bitcoin Association dołącza do JCBA jako członek stowarzyszony, aby wspierać rozwój przedsiębiorstw i zastosowań technologii blockchain na skalę krajową przy użyciu blockchain BSV. Stowarzyszenie Bitcoin utrzymuje parę ambasadorów w Japonii w ramach swojego Globalnego Programu Ambasadorów, Masumi Hamahira – doradcę wykonawczego ds. okna bankowości islamskiej w MUFG Bank i Kena Shishido z Tokyo Bitcoin Ventures – obaj pracują nad wspieraniem i pielęgnowaniem rosnącej społeczności Firmy, programiści i entuzjaści BSV w Japonii. Aby dowiedzieć się więcej o blockchainie BSV i szeregu firm korzystających z jego sieci, odwiedź stronę bsvblockchain.org.

Komentując dzisiejsze ogłoszenie, prezes Stowarzyszenia Bitcoin, Jimmy Nguyen, powiedział:

„Stowarzyszenie Bitcoin z przyjemnością przyjmuje status członka stowarzyszonego Japan Cryptoasset Business Association, wiodącej i wpływowej organizacji w japońskiej branży blockchain. Współpracując z JCBA, oczekujemy zwiększenia świadomości w Japonii na temat możliwości technologii blockchain dla przedsiębiorstw i zasobów cyfrowych z prawdziwą użytecznością oraz zademonstrowania, w jaki sposób blockchain BSV sprawia, że ​​te możliwości stają się rzeczywistością dla firm na całym świecie. Chciałbym podziękować JCBA za powitanie Stowarzyszenia Bitcoin i pochwalić wysiłki Masumi Hamahira, jednego z naszych Ambasadorów Stowarzyszenia Bitcoin, za połączenie naszych dwóch stowarzyszeń”.

Również ambasador Stowarzyszenia Bitcoin w Japonii, Masumi Hamahira, powiedział:

„To wielki zaszczyt, że Stowarzyszenie Bitcoin zostało zatwierdzone przez zarząd Japan Cryptoasset Business Association do przyłączenia się jako członek stowarzyszony. JCBA jest doceniane za pozytywną i proaktywną współpracę z organami regulacyjnymi w Japonii, w tym z Agencją Usług Finansowych i Agencją ds. Konsumentów – obie ważne relacje w pierwszym kraju regulującym branżę kryptoaktywów. Widzę ogromny potencjał dla blockchain BSV w Japonii i jestem podekscytowany współpracą ze Stowarzyszeniem JCBA i Bitcoin, aby realizować nasze wspólne cele w zakresie innowacyjnego i przyjaznego dla regulacji ekosystemu blockchain.

Komentując również, dyrektor zarządzający Japan Cryptoasset Business Association, Seiji Yuki, powiedział:

„W JCBA współpracujemy wspólnie z naszymi członkami na rzecz zdrowego rozwoju i ekspansji sektora kryptoaktywów i powiązanych firm. Spodziewam się, że działalność Bitcoin Association for BSV, pracująca razem w ramach naszego własnego stowarzyszenia, przyczyni się do rozwoju branży kryptowalut i nie mogę się doczekać współpracy z nimi.”

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Bitcoin Association joins the Japan Cryptoasset Business Association (JCBA) as an associate member to support the growth of BSV in Asia – CoinGeek