Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

29 listopada 2021

Próba twórcy Bitcoina na Florydzie nabiera tempa, Biden podpisuje ustawę o infrastrukturze, Haste Arcade uruchamia Game On

Próba Satoshi o wartości 70 miliardów dolarów trwa już trzeci tydzień i rozgrzewa główne serwisy informacyjne z całego świata. Czy twórca Bitcoina, Satoshi Nakamoto, mógłby zostać zdemaskowany na Florydzie?

To pytanie zadają media na całym świecie, relacjonując proces Kleimana przeciwko Wrightowi w Miami. Najważniejszy przypadek w historii Bitcoina był przedmiotem globalnej analizy mediów na temat tego, kim jest prawdziwy Satoshi Nakamoto.

W tym tygodniu zakończyło się zeznanie dr Craiga Wrighta na stanowisku dla powodów, gdzie prawnicy Dave’a Kleimana wielokrotnie przesłuchiwali dr. Wrighta na temat fragmentów dokumentów i wiadomości e-mail przedstawionych jako dowód w sądzie. Obrońcy dr Wrighta również zaczęli przedstawiać swoją sprawę i oczekuje się, że przedstawią więcej dowodów, które udowodnią, że dr Wright jest jedynym twórcą Bitcoina.

Stawką w tym procesie jest 1,1 miliona bitcoinów, których wartość wzrosła do ponad 70 miliardów dolarów, a także własność intelektualna. Subskrybuj kanał CoinGeek.com i CoinGeek na YouTube, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje od Kurta Wuckerta Jr. i Patricka Thompsona prosto z sali sądowej.

Tymczasem prezydent USA Joe Biden podpisał w poniedziałek w Białym Domu kontrowersyjną ustawę o infrastrukturze. Ustawa o inwestycjach infrastrukturalnych i zatrudnieniu wymaga od brokerów walut cyfrowych ujawniania informacji o klientach, co jest standardową procedurą, którą usługi finansowe wykonują w celu zapewnienia zgodności z przepisami podatkowymi.

Zespół ponadpartyjnych senatorów USA — przewodniczący senackiej komisji finansów Ron Wyden i senator Cynthia Lummis — przedstawił nowy projekt ustawy tego samego dnia. Projekt ustawy ma na celu zawężenie szerokiej definicji wymogów dotyczących podatku od kryptowalut w nowym prawie, w szczególności terminu „broker”, powodując obawy wśród zwolenników kryptowalut.

Wyden powiedział w oświadczeniu: „Nasz projekt ustawy jasno stwierdza, że ​​nowe wymagania dotyczące raportowania nie mają zastosowania do osób rozwijających technologię blockchain i portfele”. Dodał, że „to ochroni amerykańską innowacyjność, a jednocześnie zapewni, że ci, którzy kupują i sprzedają kryptowaluty, zapłacą podatki, które już są winni”.

Z innych wiadomości, Haste Arcade, oparta na blockchainie BSV, uruchamia Game On, konkurs zachęcający do rozwoju na platformie Instant Leaderboard Payout (ILP).

Aby przetestować swój nowo wprowadzony pakiet Haste SDK, inspirowany hackathonem konkurs poszukuje programistów, którzy muszą stworzyć grę zawierającą tablicę wyników lub tablicę wyników, w której najlepsi gracze są nagradzani za każdą grę w czasie rzeczywistym. Zgłoszenia do konkursu deweloperskiego są otwarte do ostatniego dnia 2021 roku. Odwiedź witrynę Haste Arcade, aby umieścić swoją grę na arkadzie.

Przed wyjazdem koniecznie obejrzyj odcinek Hashing It Out z Becky Liggero w tym tygodniu. Becky rozmawia z Kalem Suurkaskiem z TAAL Distributed Information Technologies Inc. (CSE:TAAL | FWB:9SQ1 | OTC:TAALF) na temat blockchain jako systemu zarządzania danymi, który może zasilać i przynosić korzyści wielu branżom, takim jak iGaming. Obejrzyj pełny wywiad na kanale CoinGeek na YouTube.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : The CoinGeek Pulse Episode 66: Bitcoin creator trial in Florida heats up, Biden signs infrastructure bill, Haste Arcade launches Game On – CoinGeek