Pisz, czytaj, analizuj i tokenizuj: podejście TAAL do budowania większego i lepszego budowania

TAAL wnosi dużą ilość mocy obliczeniowej do sieci Bitcoin SV. Na jednym ze slajdów Suurkask pokazał moc mieszania TAAL na poziomie 405 petaszy na sekundę. Z czasem liczba ta będzie rosła.

TAAL różni się od innych organizacji w branży blockchain, ponieważ jego nieeksponujący model biznesowy opiera się na byciu firmą zajmującą się infrastrukturą blockchain, a nie na wydobywaniu nagród za bloki. Suurkask wyjaśnia, że ​​TAAL tworzy platformę, która umożliwi deweloperom biznesowym i aplikacyjnym bezpieczny, prosty i opłacalny sposób integracji z blockchainem.

Jeszcze bardziej znaczące jest to, że TAAL zdaje sobie sprawę, że ten model biznesowy jest możliwy tylko na blockchainie Bitcoin SV.

Propozycja wartości sieci BTC polega na umożliwieniu zwolennikom wydobywania nowo wybitych monet ze stałej podaży, a następnie sprzedawania ich na zmiennym rynku spekulacji cenowych. Tylko BSV skaluje się, ma sprawdzoną użyteczność i jest zdolny do ogromnej przepustowości transakcji. Suurkask twierdzi, że ta zdolność do skalowania, niskie koszty i stabilne protokoły tworzą środowisko, które sprzyja innowacjom i nieograniczonym potencjalnym przypadkom użycia.

2

Od czerwca do sierpnia TAAL przetworzył 52 miliony transakcji – a liczba ta stale rośnie. Ich infrastruktura została przetestowana i przekazana. Obecnie wykorzystuje trzytorowe podejście polegające na pisaniu, czytaniu i analizowaniu oraz tokenizacji, aby zachęcić więcej osób do budowania na blockchainie.

TAAL chce umożliwić każdej organizacji „rozpoczęcie cyfrowej transformacji już dziś”. Oferuje proste, elastyczne i unikalne ceny i usługi, aby pomóc programistom i firmom zapisywać swoje aplikacje i dane w łańcuchu bloków. Ich usługi Whatsonhain (WOC) umożliwiają zrobienie czegoś z danymi w celu tworzenia innowacji poprzez ich odczytywanie i analizowanie. Protokół tokenów STAS firmy TAAL umożliwia innowatorom opracowywanie nowych przypadków użycia w wielu branżach poprzez tworzenie i wydawanie dowolnego rodzaju tokena.

3

Pisz, czytaj i analizuj oraz tokenizuj w oparciu o tanią i skalowalną sieć BSV. To propozycja wartości TAAL. Choć dla niektórych może to zabrzmieć nudne, pozwala firmom na optymalizację, a nie skupianie się na infrastrukturze. Dla każdego, kto korzystał z AWS lub MS Azure, są teraz potężnym odpowiednikiem na rynku opartym na blockchain.

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 2 tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Write, read, analyze & tokenize: TAAL’s approach to building bigger and building better – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO