Athena Studio Alliance – Zachęcanie społeczności

6 października TokenSwap dodał cztery pary w ciągu nocy, powodując więcej FOMO, paniki i pytań w swojej grupie Telegram. Jedną z wymienionych monet był AsaCoin (ASC):

ASACOIN

Widziałem co najmniej 10 pytań pytających „co to jest ASC?” i tak wielu go kupiło. Jak widać, w dniu premiery moneta była dość niestabilna (ponieważ nie była jeszcze zapewniona płynność), mimo że nie były znane żadne informacje.

ASC/BSV pair statistics

Athena Studio Alliance (ASA) to sojusz tworzenia gier NFT poświęcony Bitcoin SV oraz promocji i rozwoju nowej społeczności ekologicznej. Czytelnicy prawdopodobnie oznaczą ten projekt jako kolejną pompę i zrzut. Jednak, kiedy badałem ten projekt, jestem dość zainteresowany jego potencjałem.

Andy Ryu jest założycielem Bitcoin Athena Studio i ma ponad 20 lat w branży tworzenia gier. Napisał kilka interesujących artykułów o tym, jak BSV może lepiej niż jakikolwiek inny blockchain radzić sobie z obecnym trendem NFT i grami online i chce to zamanifestować poprzez ten projekt. Uważa, że ​​połączenie NFT i wymiennych tokenów może przyciągnąć użytkowników, ponieważ chcą „wolnych tendencji”.

Na przykład, NFT zostały już sprzedane na NFTonShow po początkowej cenie 0,099 BSV. 100 000 ASC zostanie przeniesionych drogą lotniczą do posiadaczy NFT. Po notowaniu ASC 100 000 ASC było warte kilka razy więcej niż początkowa cena zakupu NFT, co stwarzało natychmiastową możliwość arbitrażu. Ryu wierzy, że te możliwości przyciągną członków społeczności. Zauważa, dlaczego Ethereum odniosło taki sukces w porównaniu z BSV pod względem adopcji, programistów i ceny rynkowej, ponieważ ludzie mogą zarabiać na Ethereum.

Ten punkt należy zrozumieć. Użytkownicy nie dbają o płacenie 50 $ opłat, gdy zarabiają tysiące. Tak, BSV jest tańszy, szybszy i bardziej wydajny niż inne sieci. Jednak ponieważ wszyscy dobrze się bawią, pozostając biednymi, jest to główny powód, dla którego BSV praktycznie nie ma adopcji, stosunkowo jałowa społeczność programistów, niska płynność, a tym samym cena.

Co ciekawe, zaczęło się to zmieniać latem 2021 roku wraz z uruchomieniem MetaCoin, MetaBot i TokenSwap. Ryu chce kontynuować ten trend w Athena Studio, tworząc pętlę motywacyjną:

announcement

Jako weteran branży gier, Ryu dobrze rozumie, że Ethereum nie może obsługiwać gier ze względu na opłaty i niemożność skalowania. Uważa on, że właściwości BSV umożliwiają jego kombinacji tokenów zamiennych i niewymiennych, aby potencjalnie zrealizować rzeczywistą grę. Przed opracowaniem gry Ryu chce najpierw zweryfikować ten eksperyment.

„Połączenie kapitałowych NFT i FT może być zrealizowane tylko przez sieć BSV. Inne sieci o wysokich kosztach mogą kontynuować jedynie podnoszenie cen. BSV to stabilny protokół z nieograniczoną rozbudową, dużą szybkością i niskim kosztem. Dlatego ostatecznie tylko BSV może prowadzić gry na poziomie komercyjnym. Oczywiście wciąż jest wiele problemów do rozwiązania w łańcuchu BSV, więc musimy wspólnie budować i ciężko pracować” – powiedział Ryu.

screenshot of Bitcoin A Studio content

W ShowBuzz Twitter i Telegram Athena Studio przyciąga członków społeczności za pośrednictwem zrzutów, aby śledzić, retweetować i dołączać do grup czatowych. Następną aktywnością będzie zrzut ASC dla tych, którzy posiadają NFT 15 i 31 października:

Airdropy NFT połączone z dropami do wiodących zespołów programistycznych w ekosystemie (sCrypt, ShowPay, TokenSwap, Sensible i Webot.sv) oraz użytkownicy mediów społecznościowych będą stanowić łącznie 20,5% dystrybucji.

ASC umożliwi farmę na TokenSwap, która będzie stanowić kolejne 50% całkowitej dystrybucji 10 miliardów tokenów. Pełne szczegóły mechaniki dystrybucji zostaną opublikowane na ascnft.com.

Nieuchronnie pojawi się pytanie „jaka jest wartość ASC”? To jest subiektywny temat.

Czy ASC to tylko kolejny schemat Ponzi? Czy opóźniają produkcję gry, bo nie chcą pracować? Czy chcą po prostu rzucić na członków swojej społeczności?

Cytując Ryu, wartość ASC to:

„Aby zachęcić wczesnych budowniczych i uczestników do zbudowania nowego ekosystemu BSV, aby wszyscy mieli większą motywację do wspólnej pracy, aby wyjść z kręgu. Celem jest uzyskanie hojnego zwrotu z aktywnych składek po wyjściu z kręgu. Cena to konsensus uczestników rynku co do jej wartości w krótkim okresie. ASC nie ma żadnej oferty prywatnej ani sprzedaży, a nagrody są tylko na początkowym etapie, a następnie na wydobyciu (rolnictwie). Obecnie nie ma ceny. Wierzymy, że jego wartość leży w aktywności i wkładzie członków społeczności. W ramach tego konsensusu cena zostanie naturalnie odkryta przez rynek”.

Zachęcam czytelników do DYOR, tak jak ja, i przeczytaj to, co napisał Ryu, aby sami wydać osąd. Oczywiście wiemy, że ludzie i tak kupią token, tak jak robili to 6 czerwca, nie wiedząc o niczym.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Athena Studio Alliance – Incentivizing a community – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO