Archiwum artykułów

Biografia Jesse LIVERMORE

20 października 2021

Relysia: rozwiązania portfela korporacyjnego dla bitcoina

Niewiele można zrobić na łańcuchu bloków bez przyjaznych dla użytkownika aplikacji, które z nim współdziałają. Jedną z najważniejszych aplikacji dla najczęstszego przypadku użycia na BSV (płatności) są portfele zdolne do obsługi masowych wolumenów transakcji.

Na CoinGeek New York współzałożyciel i dyrektor generalny Robin Kohze z firmy deweloperskiej BSV, Vaionex, przedstawił swój nowy portfel Relysia.

Ponieważ liczba aplikacji budowanych na BSV rośnie wykładniczo, przyjazne dla użytkownika portfele z funkcjami nowej generacji są opracowywane w tandemie. To jest dokładnie to, co Vaionex przedstawił, przedstawiając Relysię.

Co to jest Vaionex?

Vaionex jest twórcą aplikacji BSV oferującym szeroką gamę aplikacji pod swoim parasolem. Opracowała aplikacje BSV, od Satolearn, sposobu na zabawę i naukę podczas zarabiania satoshi, po Metashard, podstawową aplikację infrastruktury BSV, która umożliwia tworzenie, hostowanie i przesyłanie do łańcucha bloków

Aplikacje te mają kluczowe znaczenie, ponieważ BSV będzie się rozwijać i rozrastać w nadchodzących latach. Robin otworzył swoją prezentację, skupiając się na nowym portfelu Vaionex, Relysia.

Relysia – portfel BSV o niezwykłych możliwościach

Relysia nie jest zwykłym portfelem. Chociaż pozwala użytkownikom wysyłać Bitcoin (BSV) peer-to-peer, ma kilka dodatkowych funkcji, które pozostawiają portfele pierwszej generacji w tyle, takie jak:

Wybijanie i przesyłanie tokenów za niewielkie opłaty.
Zarządzanie tokenami pozwala menedżerom uiszczać opłaty.
Integracja z wieloma portfelami i wieloma platformami.
Interfejs API, który umożliwia programistom interakcję z innymi aplikacjami BSV.
Integracja faktur z konkurencyjnymi systemami płatności, takimi jak PayPal.
Integracja NFT i alternatywnych tokenów jako płatności.
Jak wszystko w ekosystemie BSV, Vaionex zapewnił pełną zgodność z przepisami. Użytkownicy mogą być pewni, że wszystko, z czym wchodzą w interakcję za pośrednictwem portfela Viaonex, jest legalne i jawne. Będzie to coraz ważniejsze w przyszłości, ponieważ organy regulacyjne będą ograniczać nielegalne elementy branży walut cyfrowych i blockchain.

Portfel nowej generacji dla nieskończenie skalowalnego łańcucha bloków

Prezentacja Vaionex na konferencji CoinGeek w Nowym Jorku pokazała, że ​​Relysia wyprzedza inne portfele, które ułatwiają jedynie transakcje peer-to-peer tak zwanych „kryptowalut”. Jest to zgodne z rozwojem ekosystemu BSV; podczas gdy inni walczą o udział w pobierającym opłaty rynku walut cyfrowych, twórcy aplikacji BSV, tacy jak Vaionex, myślą o przyszłości i dążą do zapewnienia prawdziwej użyteczności na dużą skalę.

Świadczy o tym infrastruktura z zerowymi opłatami, którą obsługuje portfel. Jego aplikacja do zarządzania tokenami pozwala menedżerom uiszczać opłaty dla użytkowników za bicie, wymianę i wysyłanie tokenów. Ponieważ opłaty za BSV wynoszą zazwyczaj 1/1000 centa, jest to opłacalne ekonomicznie, podczas gdy nie byłoby to możliwe w przypadku innych blockchainów.

Infrastruktura zero-fee podkreśla różnicę między ekosystemami BSV a wieloma innymi blockchainami; nie chodzi o pompowanie cen tokenów i generowanie opłat. Chodzi o tworzenie prawdziwych, użytecznych aplikacji, które rozwiązują problemy firm i użytkowników.

Aby zobaczyć demo i przeczytać dokumentację dla programistów tego portfela nowej generacji, odwiedź Relysia.com.

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 2 tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Relysia: Enterprise wallet solutions for bitcoin – CoinGeek