George Gilder: Bitcoin SV jest uosobieniem gospodarki informacyjnej

„Bitcoin SV ma teraz więcej transakcji i większą aktywność niż BTC”, mówi George Gilder w swoim przemówieniu na niedawnej konferencji CoinGeek w Nowym Jorku.

Gilder wyraził również podziw dla dr Craiga Wrighta, który jest wynalazcą Bitcoina i osobą stojącą za słynnym pseudonimem Satoshi Nakamoto. W tej chwili dr Wright jest w drodze, aby udowodnić w sądzie, że rzeczywiście jest Satoshi Nakamoto. Gilder, który wcześniej wygłaszał przemówienia na wielu konferencjach CoinGeek, bardzo jasno wyraża swoją opinię na temat doktora Wrighta:

„Pierwotnym gangsterskim futurystą Bitcoina jest oczywiście Craig Wright” – mówi Gilder.

george gilder giving talking on stage

Jednak prawdziwym pytaniem nie jest to, kim jest Satoshi Nakamoto, ale który blockchain ze wszystkich blockchainów jest w rzeczywistości najlepszą księgą i technologią do wykorzystania i budowania w przyszłym świecie.

“Friedrich Hayek, jeden z wielkich ekonomistów austriackich, powiedział: ‘Korzeniem i źródłem wszelkiego zła ekonomicznego jest rządowa kontrola pieniędzy.’ Jeśli przyjrzysz się temu, co dzieje się w dzisiejszym świecie dzięki rządowej kontroli i dominacji pieniądza, możesz zrozumieć, w jaki sposób proroczym był Friedrich Hayek. Nie tylko w jego wizji pieniędzy, ale także w jego wizji gospodarki informacyjnej i gospodarki opartej na wiedzy, których Bitcoin SV jest uosobieniem” – mówi Gilder.

Gilder zadał również pytanie, czy ma to jakikolwiek sens, że handel walutami jest największym przemysłem na świecie, z wolumenem oszałamiających 8 bilionów dolarów dziennie. Jest to wzrost wolumenu o 50% w porównaniu do sytuacji sprzed czterech lat. Zdaniem Gildera, skutkiem szalonego handlu walutami są wojny handlowe i konflikty monetarne, które podsumowuje jako skandal pieniężny.

Ponadto Gilder wyjaśnił, że obecnie ma miejsce nie tylko skandal związany z pieniędzmi, ale także skandal dotyczący bezpieczeństwa w Internecie. Bezpieczeństwo w Internecie kosztuje podmioty coraz więcej, podczas gdy wektory ataków rosną wraz z wydatkami na bezpieczeństwo. Istnieje jednak rozwiązanie obu skandali, a Gilder mówi, że to takie, jakie jest: „łańcuch bloków Satoshiego”, jak w Bitcoin SV – łańcuch blokowy BSV.

„To, co sprawia, że ​​blockchain Satoshiego jest tak lepszy od wszystkich innych, to: przesadził granice!” – mówi Gilder.

george gilder talking on stage

Według Gildera wkraczamy teraz w tak zwaną czasową rewolucję cenową, którą może umożliwić blockchain. Na konferencji CoinGeek w 2020 r. Gilder opisał już czas jako ostateczną walutę, mówiąc, że bogactwo to wiedza, wzrost to nauka, pieniądze to czas, a czas jest tym, czego brakuje, gdy wszystko inne jest pod dostatkiem. Zaledwie dzień przed tegorocznym przemówieniem Gildera dr Wright wygłosił swoje przemówienie na temat czasu jako osobistego doświadczenia.

„Rewolucja cenowa w czasie pozwala to zmierzyć. Postęp mierzy się spadkiem liczby godzin i minut, które przeciętny pracownik musi poświęcić, aby zarobić na kluczowe towary i usługi, które podtrzymują jego życie (…). Jesteśmy w środku złotego wieku kapitalizmu — właśnie teraz! — złotego wieku obfitości — mówi Gilder.

george gilder talking on stage

Nic dziwnego, że Gilder, ze swoim rozległym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w ekonomii, rozpoznaje Bitcoin SV – blockchain BSV – jako prawdziwy Bitcoin i najlepszy blockchain.

Prawie dwa lata temu omówiliśmy już, dlaczego Gilder może ostatecznie wspierać blockchain BSV, biorąc pod uwagę fakt, że Bitcoin SV i żaden inny blockchain nie umożliwia niespotykanego wzrostu gospodarczego. Dzięki szczegółowym wyjaśnieniom Gildera, w jaki sposób gospodarki przede wszystkim potrzebują stabilności, sensowne było, aby Bitcoin SV został „osadzony w kamieniu”, zgodnie z intencjami Satoshiego Nakamoto – w celu stworzenia solidnej, stabilnej podstawy dla dosłownie wszystkiego, co można zbudować na Bitcoinie.

„To, czego potrzebujesz w ekonomii, to przewidywalne prawa, przewidywalne przywództwo polityczne, duch zaufania, który oznacza, że ​​kontrakt może być przewidywalny. Prawa własności, co oznacza, że ​​prawa własności nie zmieniają się od czasu do czasu. Że przedsiębiorcy mogą rozpocząć swoją działalność w świecie, w którym rządzą przewidywalne zasady prawa (…)” – powiedział Gilder w wywiadzie dla Hoover Institution w 2013 roku.

Przetłumacz to na Bitcoin. Podczas gdy BTC i inne blockchainy bardzo się zmieniły w czasie i nadal się zmieniają w tym momencie – co oznacza niepewność dla wszystkich przedsiębiorców i firm – Bitcoin SV pozostaje niezmieniony.

a screenshot of an article about george gilder

Inne łańcuchy bloków, takie jak BTC, zmieniają się i dlatego nie mogą służyć jako stabilna podstawa wzrostu gospodarczego. Właśnie dlatego blockchain BSV został zaprojektowany i utrzymywany „w kamieniu” i tak pozostanie. Przypomnij sobie, co dr Craig Wright napisał lata temu pod swoim pseudonimem Satoshi Nakamoto:

Charakter Bitcoina jest taki, że po wydaniu wersji 0.1 rdzeń projektu został założony w kamieniu na resztę jego życia.

Gilder w kilku zdaniach wyjaśnia znaczenie podejścia „w kamieniu” Bitcoin SV do wzrostu gospodarczego: „Musisz mieć stan podstawowy. Nośnik o niskiej entropii, który zniesie wysoką entropię, nieprzewidywalny, twórczy wkład przedsiębiorców. A to, co robi BSV, to dostarczanie nośnika o niskiej entropii dla kreatywności przedsiębiorców na całym świecie”.

Satoshi Nakamoto rozumie George’a Gildera.

George Gilder rozumie Satoshi Nakamoto.

Zobacz więcej wywiadów z Georgem Gliderem i dr Craigiem Wrightem:

Dyskusja z Georgem Gilderem i dr Craigiem Wrightem w październiku 2020 r.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : George Gilder: Bitcoin SV is the epitome of information economy – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO