CoinGeek Nowy Jork Dzień 3 podsumowanie

W najbliższej przyszłości pojawi się nowa rampa do BSV dla obywateli Stanów Zjednoczonych dzięki BlockQuake, nadchodzącej cyfrowej wymianie walut. To był tylko jeden z wielu ekscytujących wydarzeń, które miały miejsce trzeciego dnia, ostatniego dnia konferencji CoinGeek w Nowym Jorku.

Poranne sesje trzeciego dnia koncentrowały się głównie na finansach i bankowości, a główny wizjoner firmy Fabriik, Roy Bernhard, ogłosił uruchomienie Fabriik Weave, nowej platformy firmy Fabriik, która pozwala użytkownikom łatwo handlować różnymi walutami cyfrowymi.

CGNY Conference

Następnie odbył się panel Tokenized Assets, Stablecoins i Custody z BSV z udziałem Jamesa Beldinga, współzałożyciela i dyrektora generalnego Tokenized; Christian Solomine, doradca zarządu w BitBoss Corporation; oraz Karen J. Wendel, prezes i dyrektor generalny TrustChains, LLC. Podczas tego panelu publiczność zyskała wgląd w to, w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą wykorzystać korporacyjny blockchain BSV do optymalizacji swoich operacji zaplecza, a BitBoss omówił stablecoin oparty na BSV, który wkrótce wprowadzą na rynek.

Marcin Zarokowski, dyrektor ds. doradztwa prawnego i zarządzania polityką publiczną w Bitcoin Association, moderował panel na temat handlu aktywami cyfrowymi i usług finansowych, w którym wzięli udział Antonio Brasse, dyrektor generalny i współzałożyciel BlockQuake; David D’Amico, dyrektor grupy i wiceprezes ds. bankowości cyfrowej w Signature Bank; oraz Joshua Lim, szef działu instrumentów pochodnych w Genesis Global Trading. Podczas tego panelu Brasse ogłosiło, że giełda BlockQuake będzie miała kilka par transakcyjnych BSV notowanych na platformie przed końcem roku.

Podczas popołudniowych sesji dowiedzieliśmy się, dlaczego publiczna, niezmienna, cyfrowo oznaczona czasem księga blockchain doskonale pasuje do łańcucha dostaw i branży logistycznej. Uczyliśmy się również od Saeeda Mohammeda Ali Alhebsi z Ministerstwa HR i Emiratów Zjednoczonych Emiratów Arabskich; Muhammad Salman Anjum, szef BSV Hub na Bliskim Wschodzie i Azji Południowej oraz Chief Mate w InvoiceMate; Mohammed Ibrahim Jega, współzałożyciel Dominuem Blockchain Solutions Ltd.; i Ahmed Yousif, lider na Bliskim Wschodzie w BSV Blockchain for Government Initiative. Każda z tych osób jest inicjatorem innowacji rządowych opartych na BSV i podzieliła się z publicznością swoimi spostrzeżeniami na temat tego, w jaki sposób rządy mogą czerpać korzyści z wykorzystania łańcucha bloków BSV dla przedsiębiorstw.

Gdy dzień dobiegł końca, Joe Thomas’ Bitcoin Phone został ogłoszony zwycięzcą 4. Bitcoin SV Hackathon i widzieliśmy panele na temat tego, w jaki sposób analizy blockchain i kryminalistyki są wykorzystywane do badania działalności przestępczej dotyczącej walut cyfrowych, panel poświęcony zarządzaniu inwestycjami, a także przemówienie programowe dr Craiga S. Wrighta.

Gospodarz konferencji Jimmy Nguyen, prezes założyciel Bitcoin Association, zakończył dzień, informując publiczność, że następna konferencja CoinGeek odbędzie się w Dubaju w dniach 22-24 marca 2022 r.

Nie ma na świecie takiego miejsca jak konferencja CoinGeek. W bardzo zdecentralizowanej branży, w której znaczna część biznesu odbywa się online i w sieci, zawsze jest wyjątkowe, gdy ludzie mogą się spotykać i dzielić się swoimi przemyśleniami, pomysłami, obawami i możliwościami współpracy osobiście.

Ogromne postępy poczyniono w ekosystemie BSV od CoinGeek Zurich w czerwcu 2021 do CoinGeek New York, który właśnie dobiegł końca. W branży rośnie liczba start-upów, a także nowe twarze w tłumie, a trend ten będzie kontynuowany w CoinGeek Dubai, ponieważ zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa nadal tworzą rozwiązania niektórych z najbardziej palących problemów na świecie związanych z blockchainem BSV dla przedsiębiorstw.

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : CoinGeek New York Day 3 recap – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO