Giełda Upbit w Korei Południowej w celu ograniczenia wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników

Wiodąca koreańska giełda walut cyfrowych Upbit ma ograniczyć usługi dla niezweryfikowanych użytkowników w celu zwiększenia zgodności z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

Giełda powiedziała, że ​​zacznie od ograniczenia wypłat od niezweryfikowanych użytkowników od tego tygodnia, co spowoduje, że niezweryfikowani klienci ograniczą się do maksymalnych wypłat nie więcej niż 850 USD na transakcję.

Według Upbit limity te zostaną usunięte dla użytkowników po pomyślnej weryfikacji, która może rozpocząć się w dowolnym momencie.

„Po zakończeniu weryfikacji klienta limit 1 miliona wygranych zostanie zniesiony; członkowie, którzy złożą zamówienie z mniej niż 1 milionem wygranych, mogą w dowolnym momencie kontynuować weryfikację klienta ”- powiedziała giełda.

W następnym tygodniu po wprowadzeniu limitów wypłat, Upbit powiedział, że pójdzie dalej w ograniczaniu usług handlowych tylko dla zweryfikowanych użytkowników, w tym wszystkich wpłat i wypłat, począwszy od 13 października.

„Po zakończeniu weryfikacji klienta transakcje i transakcje wpłat lub wypłat zostaną wznowione” – zauważyła giełda walut cyfrowych.

Nowe zasady oznaczają, że użytkownicy, którzy zarejestrują się po 6 października, muszą ukończyć proces weryfikacji w celu dokonania wpłaty lub wypłaty, a użytkownicy są kierowani do banku partnerskiego K Bank w celu dołączenia.

Giełda podała, że ​​w najbliższych dniach należy spodziewać się dalszych komunikatów dotyczących wypłat.

„Procedury wypłat do innych banków zostaną ogłoszone później osobnym zawiadomieniem”.

Rozwój ten jest znaczący dla rynku walut cyfrowych w Korei Południowej, a Upbit stanowi około 80% lokalnego rynku transakcji walut cyfrowych.

Środki weryfikacji klienta przyjęte przez giełdę są zgodne z nowymi zasadami AML w Korei Południowej, które wymagają, aby osoby handlujące walutą cyfrową robiły to za pośrednictwem kont z prawdziwym imieniem, dostarczonych przez lokalnego partnera bankowego.

Pojawia się w związku z nowymi wymaganiami dotyczącymi cyfrowych giełd walut w kraju, aby zabezpieczyć licencje operacyjne od lokalnych organów regulacyjnych w celu kontynuowania handlu.

Obejrzyj: panel CoinGeek Zurich, Przyszłość handlu i aktywów cyfrowych

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : South Korea’s Upbit exchange to limit withdrawals for unverified users – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO