Slictionary.com wprowadza na rynek światową nowość: NFT z przepływami pieniężnymi!

NFT to już nie tylko sztuka i przedmioty kolekcjonerskie.

Szał NFT był ogromną wiadomością w 2021 roku i chociaż była to zabawna przejażdżka, wszystkie dotychczas stworzone NFT były albo przedmiotami kolekcjonerskimi, albo „sztuką”. Wycena tych NFT była irytująca, jeśli nie niemożliwa. To się teraz oficjalnie zmienia!

SLictionary, najbardziej innowacyjny słownik na świecie, wczoraj, 6 października, udostępnił swoją funkcję technologii tokenów STAS, która stworzy pierwsze NFT z przepływami pieniężnymi. NFT z przepływami pieniężnymi zmienia reguły gry, ponieważ ekonomiści wiedzą, że wszelkie aktywa z przepływami pieniężnymi można fundamentalnie wycenić przy użyciu tradycyjnej analizy zdyskontowanych przepływów pieniężnych. NFT zawierające cenne informacje, a nie tylko proste niestandardowe zdjęcia tokenów z zeszłego roku, mogą pozwolić unikalnym właścicielom tokenów na pobieranie czynszu od tego, co niektórzy nazywają „Nową ropą; vel INFORMACJE”. To wydanie pierwszych na świecie transakcji NFT generujących przepływy pieniężne ma poważne konsekwencje dla obliczania ceny docelowej Bitcoin w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie robiono!

SLictionary title deed

Przedstawienie definicyjnej karty aktu własności dla definicji „Slictionary” – przypominającej grę Monopoly firmy Parker Brothers.
Ponieważ tokeny STAS znajdują się na rzeczywistych monetach BSV (UTXO), każdy właściciel NFT z podstawowymi umiejętnościami finansowymi może przeprowadzić stosunkowo prostą analizę zdyskontowanych przepływów pieniężnych, aby określić dokładne ceny Bitcoina, które pobudziłyby wykup NFT z powrotem na jego substrat BSV. Wieloletni zawodowy analityk akcji i współzałożyciel SLictionary, John Pitts, przedstawił swoją matematykę na nowojorskiej konferencji CoinGeek w hotelu Sheraton Time Square. Pitts uważa, że jest to jak dotąd najlepsza próba ustalenia ceny Bitcoina i wykorzystuje moc monet Bitcoin SV do przechowywania zasobu informacyjnego. W szczególności definicje słownikowe w Slictionary zarabiają pieniądze, pozyskując „LIT” za pomocą głosów żarówek od swoich użytkowników, „poszukiwaczy wiedzy”, którzy płacą producentom tych definicji mikropłatności za przywilej wolnego od reklam, wysokiej jakości, pouczające definicje.

STAS token technology logo

Wieloletni inwestor Bitcoin SV, John Coyle, uruchomił pierwszą komercyjną technologię tokenów STAS, publikując 21,21 $ Word Bounty na Slictionary za słowo „Zarabiaj”. Żądni nagród Slictionary WORD$ MITHS może przesłać konkurencyjne definicje, aby wygrać nagrodę za zaledwie jeden grosz i mieć 1 tydzień na wprowadzenie konkurencyjnych definicji po przesłaniu pierwszej definicji. Po tygodniu definicja Word$mitha z największą liczbą głosów wygrywa nagrodę. Ale co ważniejsze, pan Coyle i każdy „WordBaron”, który po nim zgłosi Word Bounty za >2,00 $, otrzymuje „tytuły własności” NFT zgodnie ze wszystkimi definicjami zgłoszonymi do jego konkursu Word Bounty; w ten sposób może być wieczystym właścicielem przepływów pieniężnych związanych z tymi definicjami!

Po wyobrażeniu sobie, jak mogą działać idealne tokeny BSV, ponad rok temu, w artykule o Bitcoin (Co to jest Bitcoin? Zen Yotta Mund Data), założyciel Structured Linguistics, John Pitts był zachwycony, widząc, jak jego wizja ożywa. CTO Structured Linguistics, John DiFelice, świętował wydanie, które wymagało 3 miesięcy intensywnej pracy w ciągu pierwszych 5 miesięcy życia firmy – ponieważ nowy start-up był w tym roku maksymalnie finansowany.

Pierwszy produkt Structured Linguistics, SLictionary, osiągnął swój MVP dzięki temu wydaniu funkcji WordBarons i zacznie rozwijać SLictionary jeszcze dalej, tworząc aplikacje e-learningowe na podstawie tego słownika. Założyciele i ich entuzjastyczni inwestorzy nie mogą się doczekać dopracowania tej wersji beta w najbardziej wydajny, pouczający i zabawny słownik, jaki kiedykolwiek widział świat. Nie mogą się też doczekać opracowania aplikacji pomocniczych, które uzupełnią produkt słownikowy.

Structured Linguistics LLC ma na celu uporządkowanie ludzkich kreacji językowych w wysoce wydajne i satysfakcjonujące platformy dla uczestników ekosystemu. Firma wykorzystuje innowacyjne zachęty i nowoczesne techniki optymalizacji roju cząstek, które są możliwe tylko dzięki blockchainowi BSV. Ich produkty w szczególny sposób wykorzystują możliwości mikrotransakcji BSV, licencjonowaną technologię tokenów STAS TAAL oraz interfejs API Money Button firmy Fabriik.

Uwaga: ten post został nieco zmieniony dla jasności

Obejrzyj: prezentacja SLictionary w CoinGeek New York

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : SLictionary.com launches a world first: NFTs with cash flows! – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO