Calvin Ayre: CoinGeek New York punktem zwrotnym dla Bitcoin SV

Za rok spojrzymy wstecz na CoinGeek New York jako punkt zwrotny, po którym Bitcoin SV eksplodował i pokazał światu, co jest możliwe na Bitcoin. To była wiadomość od Calvina Ayre, założyciela Ayre Group i CoinGeek. Ayre dołączył do CoinGeek Backstage, aby porozmawiać o tym, dlaczego „Nadszedł czas” dla Bitcoin SV i co przyniesie przyszłość dla branży.

Konferencje CoinGeek odbyły się w wielu miastach na całym świecie, od Seulu po Zurych i Londyn. Jednak żaden z nich nie może równać się znaczeniu Nowego Jorku z globalnymi branżami finansowymi i medialnymi, powiedział Ayre dla Stephanie Tower z CoinGeek.

„Tutaj jest duża koncentracja mediów, jest koncentracja finansowa, sąsiednie obszary mają wiele branż, a ta technologia [BSV blockchain] może być wykorzystana do rozwiązywania problemów z danymi dla każdego, kto dotyka big data, a obecnie jest to wiele różne branże. To dla nas dobre miejsce na odcisk stopy” – stwierdził.

Bitcoin SV jest w punkcie, w którym osiągnął masę krytyczną ludzi, którzy rozumieją i doceniają Bitcoin, powiedziała Ayre. Podczas gdy inne projekty blockchain dążyły do ​​tanich zysków ze spekulacji, Bitcoin SV skupił się na rozwiązywaniu problemów z danymi i wreszcie świat to zauważa.

„Spojrzymy wstecz, że jest to punkt zwrotny, w którym pęd ludzi, którzy rozumieją tę technologię, stanie się ciężarem dla siebie” – powiedział Ayre.

Tematem CoinGeek New York było „To o czasie”, a Ayre uważa, że ​​nie mogło być bardziej trafne. Najwyższy czas, aby świat zdał sobie sprawę, że korporacyjny blockchain BSV może rozwiązać wyzwania związane z danymi, które dotyczą prawie każdej innej branży. Gdy świat wkracza w erę cyfrową z takimi zjawiskami jak Metaverse, tylko Bitcoin SV może zasilić kolejną granicę – zauważyła legenda branży hazardowej.

— To początek gorączki złota — powiedziała Ayre. „Ta technologia zacznie żyć własnym życiem”.

Porównał to, co dzieje się teraz w Bitcoinie, do wczesnych lat 2000, kiedy Internet był w powijakach i uruchamiano niektóre z dzisiejszych internetowych gigantów o wartości bilionów dolarów. Ci, którzy nie zagłębią się w Bitcoin dzisiaj, będą żałować kilku lat, kiedy pierwsi użytkownicy zobaczą, że ich przedsięwzięcia stają się globalnymi markami.

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 1 tutaj:

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 2 tutaj:

Oglądaj CoinGeek New York 2021 Dzień 3 tutaj:

Autor : BitcoinSV.pl

Źródło : Calvin Ayre: CoinGeek New York a tipping point for Bitcoin SV – CoinGeekAuthor: BitcoinSV.pl
CEO